www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10

  • Купить Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 163.0002
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10

Пентосан полисульфат SP 54 100 мг относится к группе антитромботических средств. В основе препарата Пентосан полисульфат SP 54 100 мг №10 есть дествующее вещество – пентосана полифосфат натриевой соли. Согласно описанию, Пентосан полисульфат показан при нарушениях периферического артериального кровообращения, переменной хромоте, а также для улучшения адаптации к физическим упражнениям. Препарат назначают при острых и хронических заболеваниях (атеросклерозах, тромбозах и тромбоэмболиях), для профилактики этих состояний.


К применению Пентосан полисульфат есть противопоказания: наличие активных кровоизлияний, геморрагического диатеза, гемофилии, острого нарушения кровообращения головного мозга. Согласно инструкции, Пентосан полисульфат нельзя назначать после спинномозговой анестезии, при заболеваниях печени, почек, при поражении поджелудочной железы, инфекционном эндокардите. В Украине Пентосан полисульфат широко используется для больных варикозной болезнью. Средство отлично справляется с профилактикой возникновения тромбов и эмболов, которые являются  опасными для жизни.


Купить Пентосан полисульфат можно в любом уголке города по назначению врача. Цена на Пентосан полисульфат доступна для каждого покупателя, который начинает лечение тромбофлебита, тромбоэмболии. К аналогам Пентосан полисульфат относят: фондопаринукс натрия (арикстра) в виде раствора для инъекций и ривароксабан (ксарелто) в виде таблеток. Стоимость на Пентосан полисульфат не отличется от цены на аналоги. Пациент может позволить себе купить препарат на длительное лечение.


В Киеве Пентосан полисульфат удобно заказывать в аптеке через интернет с бесплатной доставкой. Относительно отзывов по препарату Пентосан полисульфат – многие довольны результатом приема антитромботического средства.


Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПЕНТОСАН ПОЛIСУЛЬФАТ SP 54

(PENTOSAN POLYSULFAT SP 54®)

Склад:

діюча речовина: pentosan polysulphate sodium;

1 таблетка містить пентозану полісульфату натрієвої солі 25 мг;

допоміжні речовини: повідон, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, макрогол 4000, тальк, магнію стеарат, ріжкового дерева камедь, сахароза, титану діоксид (Е 171), макрогол 35000 S, кальцію фосфат, акація (гуміарабік), віск білий, віск карнаубський, шелак, оранжево-жовтий S (Е 110).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Антитромботичні засоби. Код АТХ В01А Х.

Клінічні характеристики.

Показання.

Підтримуюча терапія порушень периферичного артеріального кровотоку (стадія IIb згідно класифікації по Фонтейну; переміжна кульгавість) для покращення переносимості фізичних навантажень під час ходи.

Лікування гострих, підгострих та хронічних атеросклеротичних, тромботичних та тромбоемболічних захворювань. Профілактика тромботичних та тромбоемболічних ускладнень.

Протипоказання.

Пентосан полісульфат SP 54 не слід приймати/використовувати у разі:

· гіперчутливості до пентозану полісульфату натрієвої солі або будь-якого з компонентів препарату (додатково гіперчутливість до барвника оранжево-жовтий S (E 110) у пацієнтів, які приймають таблетки, вкриті оболонкою),

· тромбоцитопенії типу-II, зумовленої дією гепарину або пентозану полісульфату натрієвої солі, в анамнезі;

· кровотечі;

· геморагічного діатезу;

· гемофілічних станів;

· кровотечі виразок шлунково-кишкового тракту;

· недавнього крововиливу у головний мозок;

· операції на головному, спинному мозку або очах;

· епідуральної поперекової анестезії;

· підозри на пухлини з ризиком кровотечі;

· тяжких захворювань печінки, нирок та підшлункової залози;

· підгострого інфекційного ендокардиту;

· загрозливого аборту;

· схильності до звичайного викидня;

· підозри на передлежання плаценти;

· ризику передчасного відшарування плаценти;

· інших ризиків, пов’язаних з вагітністю.

Спосіб застосування та дози.

Пентосан полісульфат SP 54, таблетки застосовують при підгострих і хронічних захворюваннях.

Дорослим приймати по 3-4 таблетки 3 рази на добу, переважно за 1-2 години до їди, щонайменше протягом 6-8 тижнів. Таблетки ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини (краще склянкою води [200 мл]).

Оскільки терапевтичний ефект повністю проявляється лише через деякий час за рахунок кумуляції активної речовини, лікування слід проводити безперервно протягом декількох тижнів. У разі необхідності можна посилити терапевтичний ефект і прискорити його настання шляхом проведення на початку лікування додаткового курсу ін’єкцій. У деяких випадках добову дозу можна зменшити до 3 таблеток 2-3 рази на добу після декількох тижнів прийому.

Таблетки можна застосовувати як тривалу терапію протягом року та навіть довше. При необхідності у таких випадках доза може бути зменшена.

Побічні реакції.

Для визначення частоти побічних реакций використані такі категорії:

дуже часто (≥ 1/10);

часто (≥ 1/100 - < 1/10);

нечасто (≥ 1/1000 - <1/100);

рідко (≥ 1/10000 - <1/1000);

дуже рідко (< 1/10000);

невідомо (частоту неможливо оцінити за наявними даними).

З боку системи крові та лімфатичної системи:

дуже рідко – тромбоцитопенія, тромбоемболія.

З боку нервової системи:

дуже рідко – транзиторний ішемічний напад, церебральна ішемія.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

дуже рідко – еритематозний висип, алопеція.

Дуже рідко спостерігалися такі побічні реакції: подовження часу кровотечі, гематома, тромбофлебіт глибоких вен, серцева недостатність, гарячка, гіперпное, артралгія, свербіж, порушення функції нирок.

Як правило, Пентосан полісульфат SP 54 добре переноситься. В окремих випадках прийом пентозану полісульфату натрієвої солі внутрішньо у великих кількостях спричиняє нудоту та блювання. Реакції гіперчутливості (наприклад, підвищена стомлюваність та алергічні висипи на шкірі) рідко спостерігалися. В окремих випадках може спостерігатися геморагія та (як це буває при застосуванні гепарину або при певних специфічних захворюваннях) оборотна алопеція.

Також Пентосан полісульфат SP 54 дуже рідко може спричиняти випадки транзиторного ішемічного нападу, церебральної ішемії, церебрального інфаркту, переміжної кульгавості, аортального стенозу, пороку серця, інфаркту міокарда, підвищення рівня ферментів печінки, тромбозів та емболії. Причинно-наслідковий зв’язок між прийомом Пентосану полісульфату SP 54 і побічними реакціями не може бути встановлений та є сумнівним, тому що ці явища були, очевидно, пов’язані з клінічним станом пацієнта.

Також можливі вертиго, бульозні висипання, головний біль, інсульт, підвищення рівня гаммаглутамілтрансферази.

Іноді на початку лікування препаратом Пентосан полісульфат SP 54 дуже рідко може спостерігатися легка тромбоцитопенія (типу I) із кількістю тромбоцитів 100000-150000/мкл (зумовлена транзиторною активацією тромбоцитів). Як правило, у подібних випадках не розвивається жодних ускладнень, тому лікування може бути продовжено.

Дуже рідко може спостерігатися тяжка, опосередкована антитілами тромбоцитопенія типу II з кількістю тромбоцитів значно менше, ніж 100000/мкл або зі швидким зниженням рівня тромбоцитів нижче 50 % від початкового значення. У пацієнтів без попередньої сенсибілізації зазвичай зменшення вмісту тромбоцитів починається через 6-14 днів від початку лікування, тоді як у сенсибілізованих осіб це іноді відбувається вже через декілька годин. Така дуже рідкісна та тяжка форма тромбоцитопенії може асоціюватися з тромбозом або тромбоемболією артерій та вен, тяжкою коагулопатією, супроводжуватись петехіями, пурпурою та меленою. У таких випадках Пентосан полісульфат SP 54 слід негайно відмінити (переносимість гепарину). Хворого слід обов’язково попередити про те, що у майбутньому йому не слід лікуватися за допомогою пентозану полісульфату натрієвої солі або будь-яких гепаринвмісних препаратів.

Пацієнтам з тромбоцитопенією не слід призначати гепарин з високою та низькою молекулярною вагою без попереднього тестування (очікується, що перехресна реактивність може траплятися у 98 % випадків).

Барвник оранжево-жовтий S (Е 110) може спричиняти алергічні реакції.

Передозування.

Симптоми

Внутрішні та зовнішні кровотечі, гематоми.

Терапевтичні заходи

Залежно від тяжкості симптомів передозування дозу слід зменшити або припинити лікування. Пентозану полісульфату натрієву сіль можна нейтралізувати відповідною кількістю протаміну сульфату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані про використання Пентосан полісульфат SP 54 у період вагітності або годування груддю відсутні. Пентозану полісульфату натрієва сіль не проникає через плацентарний бар’єр. Дослідження на тваринах не зазначають ембріотоксичної або фетотоксичної дії. Пентосан полісульфат SP 54 можна використовувати у період вагітності тільки при наявності особливих клінічних показань. Якщо необхідне лікування препаратом Пентосан полісульфат SP 54, грудне годування слід припинити.

Епідуральна/поперекова анестезія під час пологів протипоказана жінкам, які отримують лікування антикоагулянтами.

Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній, тому не рекомендується призначати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Особливості застосування.

Як і при застосуванні будь-яких інших антикоагулянтів, перед початком лікування препаратом необхідно виключити геморагічний діатез шляхом визначення протромбінового індексу і парціального тромбопластинового часу.

Контрольне визначення числа тромбоцитів проводити:

- перед початком застосування,

- у перший день застосування,

- кожні 3-4 дні протягом перших 3 тижнів лікування,

- наприкінці лікування.

Препарат містить лактозу (54 мг в 1 таблетці), тому не слід застосовувати пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози.

Препарат містить сахарозу (68,013 мг в 1 таблетці), тому не слід застосовувати пацієнтам із непереносимістю фруктози, дефіцитом сахарази-ізомальтази або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з гепарином або будь-яким іншим антикоагулянтом можливе посилення антикоагулянтної дії.


Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 Все формы препарата

Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 Отзывы (0)

Все отзывы Все вопросы
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 Видеообзор

Таблетки покрытые оболочкой Пентосан полисульфат SP54 100 мг №10 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.