0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від алергії

Знайдено 439 товарів
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
showMoreПоказати ще60 товарів

Дізнайтеся докладніше:

Що таке алергія?
Які бувають симптоми алергії?
Що відбувається при алергії в організмі?
Що є причиною алергії?
Які продукти алергенні?
Алергія може бути небезпечною?
Чи може дитина перерости алергію?
Як відрізнити алергію від ГРВІ?
Який тест на алергію найточніший?
Як позбутися від алергії?
Які є препарати від алергії?
Як довго можна приймати таблетки від алергії?
Які ліки при кропивниці та висипаннях?
Що приймати при алергічному кашлі?
Чи є вакцина від алергії?
Чи можна позбутися від алергії назовсім?

 

Що таке алергія?

Алергія — це надмірна і необґрунтована реакція імунної системи на неінфекційні та нешкідливі речовини: пилок, пил, продукти харчування, шерсть тварин, отруту комах і т.д. Є хронічним імунопатологічним захворюванням, тяжко піддається лікуванню.

Які бувають симптоми алергії?

Симптоми алергії можуть бути наступними:

 • нежить з прозорим секретом;
 • закладеність носа;
 • свербіж в носових ходах;
 • чхання;
 • сльозотеча, свербіж та почервоніння очей;
 • висип, що супроводжується свербінням;
 • кропив'янка, при якій з'являються сверблячі пухирі;
 • першіння, сухість і дискомфорт в горлі;
 • сухий кашель, задишка і ускладненість дихання;
 • набряклість м'яких тканин.

Симптоми алергічної реакції можуть проявлятися в різного ступеня тяжкості, комбінації і кількості наявних проявів.

Що відбувається при алергії в організмі?

Алергічна реакція — це надмірна імунна реакція організму. У відповідь на взаємодію з алергеном (білком, який помилково сприймається імунною системою як чужорідний і небезпечний) відбувається вироблення захисними клітинами імуноглобулінів Е — антитіл IgE, які як раз і призводять до виникнення алергічних проявів.

На кожен окремий вид білка (алергену) реагують специфічні антитіла, тому алергічна реакція так відрізняється у різних людей.

Що є причиною алергії?

Патологічну реакцію викликають певні алергени:

 • респіраторні (пилок рослин, цвіль);
 • харчові продукти);
 • інсектні (отрута і продукти життєдіяльності комах);
 • контактні (реакція на будь-які матеріали: латекс, метал, хімічні речовини).

Які продукти алергенні?

Найбільш алергенні продукти — це:

 • молоко;
 • яйця;
 • горіхи;
 • морепродукти;
 • кунжут;
 • риба;
 • пшениця;
 • соя;
 • мед.

Харчова алергія небезпечна тим, що у людей з високою сенсибілізацією до алергенів продукту навіть від невеликої кількості їжі можуть виникнути небезпечні для життя гострі алергічні реакції — ангіоневротичний набряк та анафілактичний шок.

Алергія може бути небезпечною?

Так, захворювання може становити загрозу для життя. Без лікування сенсибілізація (чутливість до алергену) посилюється з часом і може призводити до небезпечних для життя станів — набряку та анафілактичного шоку, кожний з яких без швидкої медичної допомоги може викликати зупинку дихання.

Чи може дитина перерости алергію?

Дитина може перерости тільки деякі види алергії. Наприклад, при сприйнятливості до яєць або молока, виключення цих продуктів на 24 місяці з великою ймовірністю може призвести до зниження сенсибілізації на дані алергени.

Підвищена чутливість до інших дратівливих агентів (риба, горіхи, морепродукти і так далі) без лікування залишається на все життя.

Як відрізнити алергію від ГРВІ?

Симптоми алергії дуже схожі з симптомами ГРВІ та застуди — це нежить, кашель, першіння в горлі. У деяких випадках алергічна реакція навіть може супроводжуватися підвищенням температури тіла (найчастіше до субфебрильних значень, температура понад 38 °С переважно піднімається тільки при загрожуючій життю гострій алергічній реакції).

Але відмінності від ГРВІ все ж є, хоча і не очевидні. При алергії температура — рідкісне явище, а при застуді — один з основних симптомів. ГРВІ триває близько 7 днів, а алергія — тривалий період, поки не припинено контакт з алергеном.

Однак чітко розмежувати одне захворювання від іншого може тільки лікар. Тому при появі перших симптомів рекомендується звертатися за консультацією фахівця.

Який тест на алергію найточніший?

Для діагностики алергії проводяться два види тестів:

 • шкірні проби;
 • аналіз крові на специфічні імуноглобуліни Е.

Не можна говорити про те, що один тест надійніше іншого. Обидва тести взаємодоповнюють один одного. В кожному окремому випадку лікар-алерголог підбере необхідні аналізи і тип алергологічної панелі для визначення алергену.

Як позбутися від алергії?

Лікування алергії полягає в застосуванні антигістамінних препаратів, гормональних засобів та засобів місцевої дії (мазі, спреї і краплі в ніс, інгалятори). Однак таке лікування є тільки симптоматичним.

Самий надійний засіб уникнути алергічної реакції — відсутність алергену.

З медикаментозного лікування найбільш надійним вважається алерген-специфічна імунотерапія, при якій аллергику ін'єкційно вводяться мікродози алергену, що призводить до поступового зниження чутливості до дратівливої ​​агенту.

Які є препарати від алергії?

Препарати проти алергії діляться на антигістамінні, гормональні, гомеопатичні і протиастматичны засоби системної і локальної дії. Дані лікарські засоби надають симптоматичне лікування алергічних реакцій, випускаються у формі таблеток, капсул, порошків, мазей, кремів, спреїв, розчинів для ін'єкцій і інгаляторів. Призначені для профілактики, полегшення симптоматики алергічних реакцій і лікування гострих нападів алергії.

Антигістамінні препарати для внутрішнього застосування (Еріус, Кларитин, Супрастин, Лорано, Діазолін, Зодак, Лоратадин, Хіфенадин, Едем, l-цет, Алерзін, Роліноз, Алергомакс, Цетрин, Кетотифен, Зілола, Гленцет, Тигофаст, тавегіл, Алердез, Еслотін, хлоропіраміну гідрохлорид, Дезрадін, Хітакса, Ерідез, Цетиризин, Левзірін, Цетрімак, Ергоцетал, Аллегра, сезон, Цетло, Алерон, Контрахіст, Димедрол) — попереджають і зменшують розвиток алергічних реакцій за допомогою блокування рецепторів гістаміну в організмі що в підсумку призводить до гальмування його дії (зняття спазму гладкої мускулатури, звуження капілярів, розрідження крові і зниження набряклості).

Гормональні препарати (Беконазе, Флостерон, Серетид, Фліксотид, Гідрокортизону ацетат, Дексаметазон, Назонекс, Аваміс, Дипроспан, Пульмикорт, Бетаспан, Депос, Форінекс, Назонекс, Аллертек, Моміксон, Преднізолон, Солу-Медрол, Гленспрей, Флікс) — надають могутню протизапальну , судинозвужувальну і імунодепресивну дію, пригнічуючи синтез простагландинів (медіаторів запалення і набряклості), а також гістаміну.

Засоби для місцевого застосування (Синафлан, Зафірон, Беротек, Фенистил, Кутівейт, Бепантен, Сальбутамол, аллергодил, Псило-бальзам, Едем Ріно, Солкосерил, Кромофарм, Тріакутан, Ріназал, Називин, Гидрокортизон, Тизин, Елідел, Синафлан, ОПАТАНОЛ ®, Едермік, целестодерм, Отривін, Адвантан, Виброцил, Квазікс, Локоід, Санорин-аналергін, Лорізан, Драполен) — надають судинозвужувальну, протинабрякову дію слизових оболонок і шкірних поверхонь

Симптоматичне лікування (Візін, Аква-маріс, Глутаргин, Вугілля активоване, Ентеросгель, Атоксіл, Гептралу, Борна мазь, Пульмолор, Судокрем, Сорбекс, Білий вугілля, Кальцію глюконат, Борна кислота, Йогурт, Ренгалін, Назафорт, Хьюмер, Сульфокамфокаїн, Превалін Алерджі) — усувають почервоніння і набряклість за рахунок судинозвужувального ефекту. Здатні абсорбувати алергени, а також усувати причини які вони спровокували.

Невідкладна допомога (Адреналін, Дофамин, Епіпен) — застосовуються екстрено, при анафілактичних реакціях (алергія негайного типу).

Як довго можна приймати таблетки від алергії?

Більшість засобі від алергії рекомендується приймати протягом періоду, поки присутні симптоми. При нетривалій алергічній реакції тривалість прийому становить менше 4 днів або менше 4 тижнів.

При полінозі (сезонній алергії) лікування триває протягом всього періоду цвітіння алергенних рослин.

При хронічній формі захворювання можливий цілорічний прийом антигістамінних і гомеопатичних засобів.

Гормональні препарати при алергії використовуються в період загострення для купірування гострих реакцій.

Які ліки при кропивниці та висипаннях?

При алергічній кропивниці та висипанняях призначаються антигістамінні препарати системної дії. Для усунення локальних симптомів можуть використовуватися протиалергічні мазі і креми антигистамінного або гормонального типу.

Що приймати при алергічному кашлі?

При кашлі алергічного характеру можуть призначатися такі ліки проти алергії: антигістамінні засоби, гормональні препарати (кортикостероїди) системної дії, або застосовуються шляхом інгаляції. При астмі для купірування астматичного нападу використовуються інгалятори з гормональними сильними препаратами від алергії швидкої дії.

Чи є вакцина від алергії?

Так, така вакцина існує. Йдеться про алерген-специфічну імунотерапію (Асіта).

Лікування даним методом полягає у введенні мікродоз алергену ін'єкційним шляхом. Тривалість лікування зазвичай 3-5 років. Протягом цього часу дози алергену поступово збільшуються.

Імунотерапія дозволяє знизити сенсибілізацію і запобігти подальшому виникнення алергічних симптомів.

Ефективність лікування висока. Деякі пацієнти можуть перебувати в стані ремісії більше 10-15 років, в окремих випадках можливо довічне зниження сенсибілізації.

Чи можна позбутися від алергії назовсім?

Ні, це не можливо. Алергія — це особливість імунної відповіді організму. Будь-які ліки від алергії надають лише симптоматичне лікування. Найбільш ймовірний і тривалий ефект надає тільки алерген-специфічна імунотерапія, проте навіть цей метод не дає 100%-вої гарантії довічного звільнення від алергії.

Ціна на препарати від алергії актуальна на сайті apteka24.ua.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Препарати від алергії

Препарати від алергіїЦіна
Адреналін-Дарниця розчин для ін'єкцій по 1 мл у ампулі, 1,8 мг/мл, 10 шт.
133,1грн
Супростилін таблетки 0.025 г N№0
85,3грн
Гриппостад Рино спрей 1 мг 10 мл
118,4грн
Ерідез-Дарниця таблетки по 5 мг, 10 шт.
83,2грн
Лорано таблетки від алергії 10 мг №20
145,6грн