Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Форинекс 50 мкг/доза спрей

Код товара:Код:  413.0523
В наличии
242грн
Цена и наличие актуальны на 09-07-2020 18:25
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Объем140 доз
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
ПроизводительПАТ "Фармак", Україна
Форма выпускаСпрей

Характеристики Форинекс 50 мкг/доза спрей

АТС-КлассификацияR01A D09
Действующее веществоМометазон
Міжнародне найменуванняMometasone
Дозировка50мкг/доза
Код Морион336653
Українська назваФОРІНЕКС
Лікарська формаСпрей назальний, суспензія 50 мкг/дозу по 140 доз у флаконі № 1 (пакування із форми in bulk фірми-виробника Апотекс Інк., Канада)
Склад1 доза (100 мг) спрею містить мометазону фуроату (мікронізованого) 50 мкг; допоміжні речовини: бензалконію хлориду розчин; кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна; полісорбат 80; натрію цитрат; вода очищена.
ПоказанняЛікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування. Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі літнього віку) і дітей віком від 12 років. Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років. Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату. Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини. Через те, що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани, пацієнтам, яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми, не можна застосовувати назальний кортикостероїд, поки не відбудеться загоєння.
ВікНе досліджувалися безпека та ефективність
Рецептурный отпускБез рецепта
Термін придатності2 роки
Упаковкафлакон
Придатний до01.07.2021
Фармакотерапевтична групаПротинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди

Инструкция Форинекс 50 мкг/доза спрей

Описание Форинекс 50 мкг/доза спрей

Показания к применению

 • Лечение сезонного или круглогодичного аллергического ринита у взрослых и детей старше 2 лет. Профилактическое лечение аллергического ринита среднего и тяжелого течения рекомендуется начать за 4 недели до предполагаемого начала сезона пыления.

 • Как вспомогательный терапевтическое средство при лечении антибиотиками острых синуситов у взрослых (в том числе пожилого возраста) и детей старше 12 лет.

 • Лечение симптомов острого синусита без признаков тяжелой бактериальной инфекции у взрослых и детей старше 12 лет.

 • Лечение назальных полипов и связанных с ними симптомов, включая заложенность носа и потерю обоняния, у пациентов в возрасте от 18 лет.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к активному веществу или к любому неактивного компонента препарата.

 • Препарат не следует применять при наличии нелеченной локализованной инфекции с вовлечением слизистой оболочки носовой полости.

 • Так как кортикостероиды обладают эффектом подавления заживления раны, пациентам, которым недавно делали операцию в носовой полости или в которых были травмы, нельзя применять назальный ГКС, пока не произойдет заживление.


***************

Показання

 • Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування.

 • Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі літнього віку) і дітей віком від 12 років.

 • Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років.

 • Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

 • Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини.

 • Через те, що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани, пацієнтам, яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми, не можна застосовувати назальний кортикостероїд, поки не відбудеться загоєння.


Цена Форинекс 50 мкг/доза спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Форинекс 50 мкг/доза спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Видеообзор Форинекс 50 мкг/доза спрей

preview
Также вас могут заинтересовать