0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ліки при вагітності та годуванні груддю: дізнайтеся, як препарати впливають на перебіг вагітності та здоров'я малюка

Наша команда створила цей довідник, щоб ви могли знайти інформацію про вплив лікарських засобів на стан вагітної жінки, а також на немовля в період грудного вигодовування

Увага!

Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, щоб переконатися, що інформація, яка відображається на цій сторінці, враховує індивідуальні особливості вашого організму і стану. Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

apteka24.ua не несе відповідальності за наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Більшість лікарських засобів протипоказані або небажані для застосування під час вагітності через їх несприятливий вплив на перебіг вагітності і стан плода. Це стосується не тільки рецептурних, але також і безрецептурних препаратів і натуральних добавок. Тому кожна майбутня мама повинна знати про особливості будь-яких ліків, які вона приймає, щоб уникнути негативного впливу на дитину. Пам'ятайте, що перший триместр вагітності - найбільш критичний період, коли застосування більшості ліків заборонено для вагітних.

Крім того, матері, які годують груддю, повинні пам'ятати, що діючі речовини ліків можуть проникати в грудне молоко і таким чином потрапляти в організм немовляти, надаючи небажаний вплив на його здоров'я. Застосування деяких ліків може бути протипоказано в період грудного вигодовування.