0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Форінекс спрей по 50 мкг/дозу, у флаконі 140 доз

Код товару:Код:  413.0523
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Евгений
Хороший препарат, проблемы с насморком постепенно уходят.
Чи є відгук корисним
Е
Екатерина
Очень хороший спрей,каждый сезон летом в период цветения амброзии только он помогает мне дышать,не чихать без остановки,облегчает зуд в носу,с носа перестаёт бежать,без него сплошные мучения,аллергики меня поймут,но с ним надо быть осторожно он гормональный.
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Назначили после операции на перегородке носа. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Назначили ребенку для лечения аденоидов. Применять его нужно было после того, как сняли сильную отечность слизистой. Однозначно помог. Теперь спасаемся ним каждый раз после простуды с насморком, когда аденоиды опять начинают о себе напоминать.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Форінекс спрей по 50 мкг/дозу, у флаконі 140 доз
Форінекс спрей по 50 мкг/дозу, у флаконі 140 доз
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
339грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview