0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від алергії на тварин

Знайдено 43 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Алергія — дуже поширений патологічний стан. Його появу пов'язують зі стресами, погіршенням екології, якості продуктів харчування та іншими причинами. Алергія на тварин, зокрема домашніх, зустрічається мало не найчастіше за інші види алергії. Вона не сезонна, як, наприклад, алергія на пилок, але в період линьки тварин може посилитися. Алергія буває не тільки на шерсть, але і на слину, та інші речовини, що виділяються тваринами.

Захворювання зустрічається незалежно від віку, воно може проявитися у грудничка, у дітей старшого віку, у дорослих. Відомі випадки, коли воно передавалося спадково, і дитина народжувалася вже зі схильністю до даного захворювання.

Сучасна медицина дозволяє звести ознаки алергії до нуля, щоб хворий міг жити повноцінно. Але основну увагу важливо приділяти профілактиці захворювання, як і інші стани, алергію простіше запобігти, ніж лікувати.

Ліки проти алергії на тварин

Лікування алергії на тварин — досить складне завдання, вирішити яке неможливо без постійної самодисципліни й контролю. У першу чергу, необхідно змінити спосіб життя, постаратися по максимуму усунути фактори, що сприяють прояву симптомів. Зокрема, можна змінити інтер'єр таким чином, щоб можна було проводити часте вологе прибирання. Також допоможе зміна раціону, профілактичні медикаментозні курси, у тому числі спеціальні таблетки.

Ліки обов'язково повинен призначати тільки лікар, враховуючи всі чинники стану здоров'я пацієнта. Найбільш ефективні такі групи фармацевтичних препаратів:

  • системні кортикостероїди;
  • антигістамінні засоби;
  • стабілізатори мембран тучних клітин;
  • місцеві кортикостероїди;
  • системні адреноміметики.

Залежно від конкретних симптомів, можуть призначати інші ліки, які прибирають їх прояви. Наприклад, це можуть бути спазмолітики, жовчогінні, еубіотики, місцеві анестетики й т. д. Комплексне лікування дозволить швидше впоратися з алергією і повернутися до звичного життя.

Засоби від алергії на тварин: ціни в аптеці

Перш, ніж купити ліки в аптеці, введіть назву потрібного фармацевтичного препарату в пошук на сайті «Аптека24». Ми надамо вам список найбільш вигідних пропозицій, на які з необхідних лікарських засобів найкраща ціна, які аналоги існують, детальну інформацію та протипоказання. Тут же можна замовити всі медикаментозні засоби, не витрачаючи час на пошуки й порівняння вартості в звичайних аптеках.

Ціни на Препарати від алергії на тварин

Препарати від алергії на тварин Ціна
Дезлоратадин таблетки від алергії 5 мг №10 Лекхім
41,7грн
Лоратадин-Стома таблетки по 10 мг, 10 шт.
26,6грн
Лоратадин таблетки від алергії 10 мг №20
49,6грн
Едем таблетки від алергії по 5 мг, 10 шт.
82,5грн
Лоратадин таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.
20,3грн