0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Лоратадин таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  413.0122
М
Мария
Постоянно беру этот препарат, он не вызывает у меня сонливость и очень быстро снимает симптомы аллергической реакции
Чи є відгук корисним
u
ula1981
Препарат под названием "Лоратадин" я принимала от аллергической реакции на антибиотик азитромицин. После приема этого антибиотика у меня возникла через три дня сильная зудящая сыпь по всему телу.Дерматолог назначила мне гипоаллергенную диету, пить много воды и принимать препарат Лоратадин. Врач сказала, что существует много аналогов этого препарата, которые стоят гораздо дороже, но Лоратадин совершенно ничем не хуже. Принимать его очень удобно, всего одну таблетку в день. Через три дня после приема Лоратадина моя сыпь исчезла. В общем, Лоратадин - отличное дешевое лечение аллергических проявлений. Рекомендую!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Лоратадин таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.
Лоратадин таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ