0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Лоратадин-Здоров'я таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  171.0149
А
Анна
Хорошей препарат
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Хороший препарат,всегда держу в запасе,я аллергик,всегда пью его когда съем что-то не то или подходит сезонная аллергия или при других контактах с аллергеном
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Препарат отличный и действительно эффективный! Очень хорошо помог снять отечность при воспалении десны и удаления зуба. Принимала по 1 таблетке и уже через несколько дней отечность спала. Проявляет комплексный эффект, который включает и противоаллергическое и противоотечное действие. Цена очень приятная и доступная!
Чи є відгук корисним
Т
Тетяна
Потрібно завжди мати в аптечці від алергії, від набряків принежиті і кашлі.
Чи є відгук корисним
V
VIKA 7777
У ребенка появилась крупная сыпь. Грешили ,что покусали комары, но сыпь не проходила и появился насморк. Когда пришли к педиатру узнали ,что это аллергия. Врач выписал лоратадин по 1 таблетке в день. Препарат очень хорошо помог, сыпь и насморк прошли через несколько дней!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Лоратадин-Здоров'я таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.
Лоратадин-Здоров'я таблетки від алергії по 10 мг, 10 шт.
15,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 15.7
Продавець: Аптека24
ціна: 17.1