0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від харчової алергії

Знайдено 43 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Харчова алергія — один з найбільш складних розділів алергології. Це пов'язано з широкою поширеністю захворювання, особливо в дітей. Вона може проявлятися у грудничка, у дитини у віці від року, у 2 роки, 4 роки, 6 років, у підлітка й у дорослого — тобто абсолютно у всіх категорій населення. Особливо ретельно слід стежити за здоров'ям у новонароджених, яким передалося дане захворювання спадково. Алергія на продукти — хронічна, повністю усунути її неможливо, хіба що уникати певної їжі й приймати лікарські препарати, що полегшують стан.

Найчастіше, зустрічається алергія на солодке, на полуницю, шоколад, горіхи, молочні продукти, різні харчові добавки та барвники. Вона проявляється значною кількістю симптомів. Це може бути висип, плями на шкірі (на обличчі, на попі, на ногах, на животі, навіть на статевих органах). Кропив'янка також свербить, висип на тілі викликає бажання розчесати її, може з'явитися алергічний кашель.

Ліки проти харчової алергії

Існують різні види алергії і лікування кожного з них передбачає певну дієту. І, в першу чергу, це стосується харчової форми, з раціону необхідно виключити всі продукти, що викликають алергічну реакцію. Перелік таких інгредієнтів, які підлягають виключенню з їжі, вам повідомить лікар.

Може бути призначена алерген-специфічна імунотерапія. Її проводять виключно під час ремісії. Передбачається введення в організм пацієнта невеликих, а потім поступово зростаючих доз екстракту алергенів, до яких виявлена ​​найбільша чутливість. Також лікар порекомендує ефективні антигістамінні фармацевтичні препарати, наприклад, такі:

  • Супрастин;
  • Тавегіл та ін.

Залежно від стану пацієнта й симптомів, що з'являються, може знадобитися прийом глюкокортикостероїдів, бронхолітиків, ентеросорбентів і т. д.

Самостійне лікування не надасть належного ефекту й може призвести до погіршення стану. Особливо, це стосується таких симптомів, як перший напад бронхіальної астми або поява набряку Квінке. У даних випадках необхідно викликати швидку допомогу.

Засоби від харчової алергії: ціни в аптеці

Купити медикаментозні препарати, які надають тривалий ефект, можна в аптеці за призначенням лікаря. Залежно від того, гостра у вас форма захворювання або хронічна, він видасть список певних медикаментів, необхідних для проведення ефективних терапевтичних заходів. На сайті «Аптека24» можна ввести їх назви й дізнатися, де найвигідніша ціна, а також зробити швидке замовлення, не втрачаючи час на пошуки та порівняння варіантів.

Ціни на Препарати від харчової алергії

Препарати від харчової алергіїЦіна
Вугілля Карбоактив таблетки по 0,25 г, 10 шт.
2,1грн
Эдермик капли от аллергии 1 мг/мл 25 мл
174грн
Лордес таблетки від алергії по 5 мг, 20 шт.
149,5грн
Диазолин-Дарница таблетки 100 мг, 10 шт.
27,4грн
Сорбекс капсули по 0,25 г, 20 шт.
76,8грн