Сорбекс Малыш №10 капсулы

  Loading...
   Купить Сорбекс Малыш №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  178,10 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Сорбекс Малыш №10 капсулы

  Показания

  Сорбекс МАЛЫШ® применяют:

  • при хронических отравлениях бытовыми и промышленными токсинами (алкалоидами, солями тяжелых металлов, другими веществами), продуктами питания, лекарственными препаратами, алкогольно-пищевых перегрузках с целью уменьшения поглощения, предупреждения дальнейшего всасывания и ускорение удаления из организма токсических веществ;
  • при проживании в неблагоприятных экологических условиях или воздействия вредных производственных факторов, изменении обычного образа питания во время отпуска, командировки, путешествий;

  в качестве вспомогательной терапии:

  • при расстройствах и инфекционных заболеваниях желудочно-кишечного тракта (диспепсия, метеоризм, кишечные инфекции, острые и хронические вирусные гепатиты)
  • при заболеваниях, сопровождающихся синдромом эндогенной интоксикации: острых и хронических поражениях печени, почек, аллергических, аутоиммунных и онкологических заболеваниях, а также при повышенном содержании холестерина.

  Противопоказания

  Индивидуальная повышенная чувствительность к сорбента. Язвенные и эрозивные поражения желудочно-кишечного тракта в стадии обострения, желудочно-кишечное кровотечение, кишечная непроходимость.

  ***************

  Показання

  СОРБЕКС МАЛЮК® застосовують:

  • при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин;
  • при проживанні у несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих чинників, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей;

  у якості допоміжної терапії:

  • при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити);
  • при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих та хронічних ураженнях печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину.

  Протипоказання

  Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту. Виразкові та ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність.
  Цена Сорбекс Малыш №10 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Сорбекс Малыш №10 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Сорбекс Малыш №10 капсулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  СОРБЕКС®

  Склад:

  діюча речовина: 1 капсула містить вугілля активованого 0,25 г;

  допоміжні речовини: желатин, заліза оксид чорний (Е 172), діамантовий чорний (Е 151).

  Лікарська форма. Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості: тіло капсули чорного кольору, кришечка чорного кольору з нанесеним маркуванням «SORBEX» білим кольором або без нанесення такого маркування. Вміст капсули – сипкий порошок чорного кольору.

  Фармакотерапевтична група.

  Ентеросорбенти. Код АТХ А07В А01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Ентеросорбент СОРБЕКС® чинить детоксикаційну дію.

  Активна речовина лікарського засобу СОРБЕКС® – вугілля активоване рослинного походження з розвиненою активною поверхнею, здатне адсорбувати гази та рідкі токсичні сполуки, що утворюються і накопичуються у надлишковій кількості при гострих та хронічних захворюваннях або потрапляють в організм ззовні.

  Фармакокінетика. Вугілля активоване є нетоксичною інертною речовиною. Під час перебування в організмі воно не зазнає хімічних змін та метаболічних перетворень, не всмоктується із просвіту кишечнику, не потрапляє за межі шлунково-кишкового тракту, не виявляється у будь-яких концентраціях у біологічних рідинах і видаляється з організму через кишечник.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  СОРБЕКС® застосовують:

  – при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин;

  – при проживанні у несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих чинників, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей;

  у якості допоміжної терапії:

  – при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити);

  – при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих та хронічних ураженнях печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину.

  Протипоказання.

  Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту. Виразкові та ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Завдяки адсорбуючим властивостям вугілля активоване здатне зменшувати ефективність лікарських засобів, які приймають одночасно з ним. Тому при супутній фармакотерапії СОРБЕКС® приймають за 1 - 1,5 години до або після прийому інших лікарських засобів.

  За умови дотримання способу застосування препарат можна застосовувати в комплексній терапії іншими лікарськими засобами.

  Особливості застосування.

  Жінкам, які приймають протизаплідні препарати, рекомендується у період лікування препаратом СОРБЕКС® використовувати інші протизаплідні засоби.

  Одночасне приймання препарату та їжі зменшує адсорбційну активність лікарського засобу, тому СОРБЕКС® приймають за 1 - 1,5 години до або після вживання їжі.

  Тривалий прийом (понад 15 діб) може супроводжуватися порушеннями всмоктування та спричиняти в організмі дефіцит вітамінів, гормонів, жирів, білків, що потребує відповідної лікарської або аліментарної корекції.

  Кал після прийому лікарського засобу СОРБЕКС® забарвлюється у чорний колір.

  При наявності гіповітамінозу, яким може супроводжуватися тривале застосування вугілля активованого, необхідно призначати полівітаміни.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Дані про негативний вплив лікарського засобу СОРБЕКС® у період вагітності або годування груддю не відзначалися.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  СОРБЕКС® не протипоказаний при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  При метеоризмі та диспепсії дорослим застосовувати по 1 - 3 капсули 3 - 4 рази на добу.

  При отруєннях та інтоксикаціях дорослим застосовувати по 2 - 6 капсул 3 рази на добу.

  Дітям віком від 7 років застосовувати по 1 - 3 капсули 3 - 4 рази на добу.

  Препарат застосовувати за 1,5 - 2 години до або після їди чи прийому лікарських засобів, запиваючи водою.

  Курс лікування при гострих станах становить до 3 - 5 днів, при хронічних захворюваннях, які зумовлені ендогенними інтоксикаціями, – до 10 - 15 днів.

  Діти.

  Дітям до 7 років недоцільно застосовувати препарат у цій лікарській формі.

  Передозування.

  Значне перевищення максимальних разових доз може призвести до побічної дії: нудоти, блювання, запорів.

  Побічні реакції.

  Можливі нудота, блювання та прояви підвищеної чутливості. Тривале застосування може супроводжуватися розладами функцій кишечнику (діарея, запор), що легко усуваються припиненням прийому препарату і призначенням симптоматичної терапії. Тривалий прийом (понад 15 діб) може супроводжуватися порушеннями всмоктування та спричиняти в організмі дефіцит вітамінів, гормонів, жирів, білків, що потребує відповідної лікарської або аліментарної корекції.

  При прояві будь-яких побічних ефектів, про які не вказано в інструкції для застосування, терміново повідомте про це лікаря!

  Термін придатності. 3 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати окремо від речовин та матеріалів, які виділяють гази та пари.

  Зберігати в недоступному для дітей місці!

  Упаковка. Капсули по 0,25 г;

  по 10 капсул у блістері, № 10 або № 20 у пачці;

  по 2 капсули у блістері, № 200 у пачці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник.

  ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна, 08130, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60.

  Заявник.

  ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА».

  Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

  Україна, 08130, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60.

  Сорбекс Малыш №10 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Любовь 02.12.2016 У нашего малыша воспаление кишечного тракта и эта добавка отлично помогла в лечении. Негативных эффектов мы не заметили. Применяли полностью курс по назначению врача и сейчас полностью здоровы)
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Сорбекс Малыш №10 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Сорбекс Малыш №10 капсулы Характеристики

  Лікарська форма Капсули по 0,25 г № 10 (10х1), № 20 (10х2), № 200 (2х100) у блістерах у пачці
  Виробник ТОВ "ВАЛАРТІН ФАРМА", Україна
  Вік Від 7 років
  Міжнародне найменування Medicinal charcoal
  Показання застосовують: при хронічних отруєннях побутовими і промисловими токсинами (алкалоїдами, солями важких металів, іншими речовинами), продуктами харчування, лікарськими препаратами, алкогольно-харчових перевантаженнях з метою зменшення поглинання, попередження подальшого всмоктування і прискорення видалення з організму токсичних речовин;при проживанні у несприятливих екологічних умовах або дії шкідливих виробничих чинників, зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей;у якості допоміжної терапії: при розладах та інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити);  при захворюваннях, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації: гострих та хронічних ураженнях печінки, нирок, алергічних, аутоімунних та онкологічних захворюваннях, а також при підвищеному вмісті холестерину.
  Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до сорбенту. Виразкові та ерозивні ураження шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність.
  Склад 1 капсула містить вугілля активованого 0,25 
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва СОРБЕКС
  Упаковка Блістер
  Фармакотерапевтична група Ентеросорбенти. Код АТХ А07В А01.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.