Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей

Код товара:Код:  2511006
В наличии
207,19грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные характеристики
ПроизводительТева Чех Індастріз с.р.о.
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
Форма выпускаСпрей
Объем10 г

Характеристики Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей

Действующее веществоМометазон
Маркетинговое названиеМометазон-тева
АТС-КлассификацияR01A D09
Міжнародне найменуванняMometasone
Дозировка50мкг/доза
Код Морион336187
УпаковкаПо 10 г (60 доз) у флаконі з поліетилену високої щільності з поліпропіленовим дозуючим спрей-насосом та розпилювачем, закритим поліпропіленовим ковпачком. По 1 флакону в картонній коробці.
Термін придатності2 роки. З моменту першого використання – 8 тижнів.
Складдіюча речовина: мометазону фуроат; 1 відміряна доза (0,1 мл) містить мометазону фуроату моногідрату (у перерахунку на мометазону фуроат) 50 мкг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна та натрію кармелоза, гліцерин, бензалконію хлориду розчин, полісорбат 80, кислота лимонна моногідрат, натрію цитрат дигідрат, вода для ін’єкцій.
Фармакотерапевтична групаПротинабрякові та інші назальні препарати для місцевого застосування. Кортикостероїди.
ПоказанняЛікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 3 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування. Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату. Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини. Через те, що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани, пацієнтам, яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми, не можна застосовувати назальні кортикостероїди, поки не відбудеться загоєння.
Рецептурный отпускБез рецепта
Придатний до01.04.2021

Инструкция Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей

Описание Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей

Показания

  • Лечение сезонного или круглогодичного аллергического ринита у взрослых и детей старше 3 лет. Профилактическое лечение аллергического ринита среднего и тяжелого течения рекомендуется начать за 4 недели до предполагаемого начала сезона пыления.
  • Лечение назальных полипов и связанных с ними симптомов, включая заложенность носа и потерю обоняния, у пациентов в возрасте от 18 лет.

Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к активному веществу или к любому неактивного компонента препарата.

  • Препарат не следует применять при наличии нелеченной локализованной инфекции с вовлечением слизистой оболочки носовой полости.

  • Так как кортикостероиды обладают эффектом подавления заживления раны, пациентам, которым недавно делали операцию в носовой полости или в которых были травмы, нельзя применять назальные кортикостероиды, пока не произойдет заживление.

***************

Показання

  • Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 3 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування.
  • Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

  • Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини.

  • Через те, що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани, пацієнтам, яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми, не можна застосовувати назальні кортикостероїди, поки не відбудеться загоєння.Цена Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Оставить отзыв

Поставьте оценку

Видеообзор Мометазон-Тева 50мкг/доза 10 г (60доз) №1 спрей

preview
Также вас могут заинтересовать