www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Визин Классический 15 мл капли

  • Купить Визин Классический 15 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Визин Классический 15 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Визин Классический 15 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 482.0055
88.14 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Визин Классический 15 мл капли

Глазные капли Визин Классический 15 мл – это альфа-адреномиметик с включенным в описание состава тетразолином, за счет которого оказывается сосудосуживающее и противоконгестивное действие. Действие препарата наступает спустя 7 минут после закапывания лекарства и сохраняется на протяжении четырех-восьми часов.

Так как препарат системного действия и оказывает седативное действие на организм, его желательно принимать в вечернее время суток. Благодаря средству обеспечивается длительный и спокойный сон. Применение препарата Визин отлично подходит для купирования признаков гипертермии при катаральном конъюнктивите, отеке конъюнктивы, аллергическом поражении глаз.

Визин используется местно. Капли Визин по инструкции капаются в конъюнктивальный мешок по две капли по три раза в день. Если результат отсутствует на протяжении двух дней, использование средства отменяется. После процедуры устанавливать контактные линзы можно не ранее, чем через 15 минут после применения средства. Категорически запрещено совмещать применение средства Визин с ингибиторами МАО.

Визин отзывы

По отзывам пользователей о каплях Визин можно понять, что это средство достаточно эффективно и быстро устраняет отечность и покраснение глаз. При этом эффект сохраняется на протяжении не меньше, чем четырех часов. Препарат упакован в достаточно удобную упаковку, которую можно взять с собой.


Если Вам требуется подбор аналога средства Визин, перед покупкой уточните свойства и состав аналогового лекарства. В частности, в его составе должен присутствовать тетризолин гидрохлорид.

Аналоги

Среди аналогов средства Визин можно встретить и его новую модификацию Визин чистая слеза, которую успешно применяют при синдроме сухого глаза. Также к числу аналогов Визина можно отнести глазные капли Октилия, включающие главный компонент Визина и помогающие снимать отечность, покраснения и раздражения глаз. К таковым же можно также отнести капли Монтевизин, Виаль, Берберил Н и др.

Цена Визин Классический 15 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Визин Классический 15 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Визин Классический 15 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату 

ВІЗИН® КЛАСИЧНИЙ

(VISINE® CLASSIC)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride;

1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, динатрію едетат, вода очищена.

Лікарська форма. Краплі очні,  розчин.

Прозорий безбарвний розчин, вільний від видимих сторонніх часток.

Назва і місцезнаходження виробника.

Янссен Фармацевтика Н.В., Бельгія / Janssen Pharmaceutica N.V., Belgium.

Турнхоутсевег 30, В-2340 Беерсе, Бельгія / Turnhoutseweg 30, B-2340 Beerse, Belgium.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби.                      Код АТС S01G A02.

 

Препарат є симпатоміметиком, що безпосередньо стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, не впливаючи або впливаючи мінімально на бета-адренорецептори. Судинозвужувальна дія на невеликі кровоносні судини починає проявлятися протягом кількох хвилин та продовжується протягом не менше 4 годин.

 

Показання до застосування.

Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей унаслідок помірного подразнювального впливу.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Застосування препарату може спричинити мідріаз.

Слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря, якщо покращання не спостерігається протягом 72 годин, або подразнення чи гіперемія продовжуються або погіршуються, або з’являються біль в оці чи порушення зору.

Слід уникати прямого контакту з контактними лінзами.

Допоміжна речовина бензалконію хлорид може знебарвлювати контактні лінзи, тому перед застосуванням очних крапель потрібно зняти контактні лінзи.

Для уникнення забруднення не торкайтесь верхньою частиною упаковки до будь-яких поверхонь. Закрийте кришечкою флакон після використання. Викиньте препарат, якщо розчин змінив колір або став мутним.

 

Застосування крапель у дітей віком від 2 до 6 років проводити з обережністю. Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання, такі як ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома і порушення обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які отримують інгібітори моноамінооксидази чи інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід застосовувати очні краплі Візин® Класичний лише в тому випадку, коли, на думку лікаря, можлива користь переважає потенційний ризик. Дуже часте застосування може спричинити почервоніння очей.

Візин® Класичний доцільно застосовувати лише у разі легкого подразнення очей. Пацієнт повинен знати:

-          якщо протягом 48 годин стан не поліпшується або подразнення чи почервоніння тривають чи зростають, слід припинити застосування препарату;

-          якщо подразнення чи почервоніння пов'язані із серйозними захворюваннями органу зору (на зразок інфекції, стороннього тіла чи хімічної травми рогівки), то у цьому випадку рекомендується звернутися до лікаря;

-          якщо з'являються інтенсивний біль в очах, головний біль, швидка втрата зору, раптова поява перед очами плям, що “плавають”, почервоніння очей, біль під час дії світла або в очах починає “двоїтися”, то до лікаря слід звернутися негайно.

Слід уникати тривалого застосування та передозування, особливо у дітей.

Контактні лінзи слід зняти перед закапуванням препарату.

У разі зміни кольору чи помутніння розчину препарат не придатний для використання.

Не слід застосовувати очні краплі Візин® Класичний у пацієнтів з епідермально-епітеліальною дистрофією рогівки.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Адекватні та добре контрольовані дослідження впливу тетрагідрозоліну гідрохлориду на плід не проводились. Відсутні дані про екскрецію препарату у грудне молоко.

Незважаючи на те, що препарат не призначений для системної експозиції, перед його застосуванням вагітним та жінкам, які годують груддю, рекомендована консультація лікаря для оцінки можливого ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Вплив є малоймовірним.

Діти.

Застосовують дітям віком від 2 до 6 років за призначенням лікаря. Досвід застосування препарату дітям віком до 2 років відсутній.

Спосіб застосування та дози.

Тільки для місцевого застосування в офтальмології.

Застосовувати розчин протягом більш ніж 72 годин можна тільки під наглядом лікаря.

Дорослі та діти ≥ 6 років

Закапувати по 1-2 краплі розчину в уражене око (очі) до 4 разів на добу.

Діти від 2 до 6 років

Застосовувати розчин дітям віком до 6 років можна тільки під наглядом лікаря.

 

Передозування.

При застосуванні препарату згідно з рекомендаціями передозування є малоймовірним.

При передозуванні препарату може спостерігатися наростання гіперемії або реактивна гіперемія.

Ознаки та симптоми

Симптоми, що можуть спостерігатися про проковтуванні або надмірному застосуванні препарату: брадикардія, сонливість, зниження артеріального тиску, апатія та зниження температури тіла. Додатковими симптомами, що можуть спостерігатися тільки при проковтуванні препарату, можуть бути апное, пригнічення ЦНС та кома.

Лікування

При проковтуванні препарату лікування полягає у прийомі активованого вугілля та звільненні шлунка. Подальше лікування має бути симптоматичним та підтримуючим.

Побічні ефекти.

Побічні реакції дуже рідкі (<0,01 %), що пов’язані із застосуванням тетрагідрозоліну гідрохлориду, спостерігалися у післяреєстраційному періоді:

Особливі види чутливості: відчуття печіння в очах, подразнення слизової оболонки очей, біль в очах, почервоніння очей, різь в очах, розширення зіниць (мідріаз), реактивна гіперемія ока («рикошетна» гіперемія ока).

Іноді можуть виникати системні симпатоміметичні ефекти.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не відома.

Термін придатності. 3 роки.

Відкриту пляшечку слід використовувати не більше 4 тижнів.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 15 мл у флаконі, забезпеченому крапельницею. По 1 флакону в картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Визин Классический 15 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Касьян Максим 04.07.2016 Ношу контактные линзы, хорошо убирают красноту глаз и усталость !
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Визин Классический 15 мл капли Видеообзор

Визин Классический 15 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні, розчин 0,05 % по 15 мл у флаконах № 1
Виробник Янссен Фармацевтика НВ, Бельгія
Вік Застосовувати дітям віком від 2 до 6 років за призначенням лікаря. Досвід застосування препарату дітям віком до 2 років відсутній.
Міжнародне найменування Tetryzoline
Показання Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей унаслідок помірного подразнювального впливу та алергічного кон’юнктивіту.
Протипоказання Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.
Склад діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride; 1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, динатрію едетат, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ВІЗИН КЛАСИЧНИЙ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают