0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Лорано таблетки від алергії по 10 мг, 7 шт.

Код товару:Код:  130.0032
Т
Татьяна
Уже много лет страдаю обострением аллергиии на цветение амброзии. Перепробовала уйму препаратов, ничего не помогает. В интернете нашла отзыв по этому препарату, решила попробовать! От аллергиии он меня не излечил, но неприятные симптомы снимает "на ура"!
Чи є відгук корисним
u
una
В аптеке мне порекомендовали препарат Лорано от аллергии, в соответствии качество и цена. У него наименьшие побочные эффекты, широкие показания и быстродействие.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Лорано таблетки від алергії по 10 мг, 7 шт.
Лорано таблетки від алергії по 10 мг, 7 шт.
71,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ