0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Заспокійливі засоби

Знайдено 172 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Алора сироп, 100 мл
156,4грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще52 товари

Психоемоційний перевантаження, стреси, неймовірно швидкий ритм життя роблять сучасну людину все більш нервовою.

Всі заспокійливі препарати впливають на роботу центральної нервової системи (ЦНС).

За способом дії розрізняють такі види заспокійливих медпрепаратів:

  1. Седативні. Найчастіше мають рослинну основу або містять солі брому, найпоширеніша група засобів, які застосовуються для нормалізації роботи нервової системи при стресі і незначних розладах.
  2. Анксіолітики (транквілізатори). Мають бензодіазепінову основу, психотропні ліки, більш сильної  і швидкої дії, ніж седативні. Допомагають зменшити почуття страху, тривоги і інші види розладів.
  3. Нейролептики і нормотимічні препарати. Використовуються виключно в психіатричній практиці, допомагають нормалізувати стан і поліпшити настрій у людей з психічними захворюваннями.

Заспокійливі ліки

Схема лікування і профілактики хвороб заспокійливими препаратами однакова як для жінок, так і для чоловіків. На терапію впливають не стільки стать хворого, скільки тяжкість захворювання, ступінь важкості стану, наявність інших хвороб або протипоказань, вік і вага пацієнта.

Заспокійливі також можуть призначатися і для дітей. Немовлятам, як правило, при відсутності серйозних медичних показань, призначаються натуральні препарати на травах, дітям від 1 року до 2 років вже можуть бути приписані комбіновані засоби, а від 3 років лікар, в разі необхідності, може призначити і синтетичний препарат. Слід звернути увагу, що навіть прийом натуральних рослинних ліків може викликати у дітей цілий список незворотних змін в роботі центральної нервової системи, тому перед початком прийому обов'язкова консультація педіатра. Адже лікувальні трави, хоч і безпечні на перший погляд, але також є сильними лікарськими засобами.

Залежно від ступеня і сили впливу медпрепарату на організм людини, заспокійливі можуть відпускатися як без рецептів, так і тільки за рецептом лікаря. Також розрізняються препарати, що провокують або які не викликають сонливість у пацієнта під час прийому.

Ціни на Заспокійливі засоби

Заспокійливі засобиЦіна
Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.
872,1грн
Гідазепам IC таблетки по 50 мг, 10 шт.
231,3грн
Кветирон таблетки по 25 мг, 30 шт.
249,4грн
Ноотрофен-Фаркос таблетки по 250 мг, 20 шт.
124,6грн
Лірика капсули по 150 мг, 56 шт.
1 121грн