Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки

  Loading...
   Купить Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  535 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки

  Финлепсин ретард 200 мг № 50 в таблетках содержит активный компонент карбамазепин, и вспомогательные: магний стеарат, кроскармеллоза натрия, желатин, МКЦ. Препарат обладает анальгезирующим, антипсихотическим и противоэпилептическим действием.


  Таблетки Финлепсина отпускаются в блистерах и представляют собой производное дибензазепина. Он блокирует натриевые потенциалзависимые каналы и способствуют снижению ингибирования серийных разрядов нейронов, синаптического проведения импульсов, стабилизации мембран перевозбужденных нейронов. За счет сокращения высвобождения глутамата - нейромедиаторной аминокислоты, происходит снижение судорожного порога нервной системы и нейтрализация приступа эпилепсии.


  Показания к применению Финлепсина.

  Препарат эффективен приступах эпилепсии, которые способны сопровождаться вторичной генерализацией. Также падает симптоматика агрессивности, раздражительности, депрессии, тревожности. Финлепсин назначается при психотических расстройствах, синдроме алкогольной абстиненции, различных типах судорожных состояний, болевых ощущениях при нервных нарушениях у больных сахарным диабетом, невралгии, разных типах эпилепсии. Когда производится лечение эпилепсии, Финлепсин рекомендуется в виде монотерапии. Присоединение Финлепсина к противоэпилептическому лечению осуществляется постепенно со строгим контролированием дозировки. Суточной поддерживающей дозой является 800-1200 мг на 1-3 приема.


  Противопоказания Финлепсина и побочные действия.

  Препарата обладает рядом противопоказаний, с которыми можно ознакомится сайте во вкладке Характеристики.

  Стоимость Финлепсин ретард выше отечественных аналогов. Препарат производится в Польше, от всемирно известного израильского производителя ТЕВА.


  ***************


  Фінлепсин ретард 200 мг № 50 у таблетках містить активний компонент карбамазепін, і допоміжні: магній стеарат, кроскармелоза натрію, желатин, МКЦ. Препарат має аналгетичну, антипсихотическим і протиепілептичну дію.


  Таблетки Финлепсина відпускаються в блістерах і являють собою похідне дібензазепіна. Він блокує натрієві потенціалзалежні канали та сприяють зниженню інгібування серійних розрядів нейронів, синаптического проведення імпульсів, стабілізації мембран перезбуджених нейронів. За рахунок скорочення вивільнення глутамату - нейромедіаторної амінокислоти, відбувається зниження судомного порога нервової системи і нейтралізація нападу епілепсії.


  Показання до застосування финлепсина.

  Препарат ефективний нападах епілепсії, які здатні супроводжуватися вторинною генералізацією. Також падає симптоматика агресивності, дратівливості, депресії, тривожності. Фінлепсин призначається при психотичних розладах, синдромі алкогольної абстиненції, різних типах судомних станів, больових відчуттях при нервових порушеннях у хворих на цукровий діабет, невралгії, різних типах епілепсії. Коли проводиться лікування епілепсії, финлепсин рекомендується у вигляді монотерапії. Приєднання финлепсина до протиепілептичне лікування здійснюється поступово зі строгим контролем дозування. Добової підтримуючої дозою є 800-1200 мг на 1-3 прийоми.  Протипоказання финлепсина і побічні дії.

  Препарату має ряд протипоказань, з якими можна ознайомитись сайті у вкладці Характеристики.

  Вартість финлепсин ретард вище вітчизняних аналогів. Препарат виробляється в Польщі, від всесвітньо відомого ізраїльського виробника ТЕВА.


  Цена Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  ФІНЛЕПСИН® 200 РЕТАРД
  (FINLEPSIN® 200 RETARD)

  Склад:

  діюча речовина: карбамазепiн;

  1 таблетка мiстить карбамазепiну 200 мг;

  допоміжні речовини: амонію метакрилату сополімеру (тип В) дисперсія, триацетин, тальк, метакрилатного сополімеру дисперсія, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна.

  Лікарська форма. Таблетки пролонгованої дії.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого або жовтуватого кольору круглі плоскі таблетки у формі листа конюшини, зі скошеними краями, з хрестоподібною лінією розлому з обох боків та 4 насічками на бокових сторонах, із гладенькою поверхнею і цільними краями та однаковим зовнішнім виглядом.

  Фармакотерапевтична група. Протиепілептичні засоби. Код АТX N03A F01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Протисудомний засіб, похідне трициклічного іміностильбену. Проявляє протиепілептичну, нейротропну і психотропну активність. Точний механізм дії карбамазепіну невідомий. Терапевтичний ефект перш за все зумовлений гальмуванням синаптичної передачі збудження і тим самим – зменшенням поширення судомних нападів. У вищих концентраціях карбамазепін спричиняє зменшення провідності судомних розрядів. Знижує больові відчуття при невралгії трійчастого нерва. Цей ефект зумовлений гальмуванням синаптичної передачі подразнень у спінальному ядрі трійчастого нерва.

  Тоді як зниження вивільнення глутамату і стабілізація мембран нейронів може пояснити протисудомну дію препарату, антиманіакальний ефект карбамазепіну може бути зумовлений пригніченням метаболізму дофаміну і норадреналіну.

  При нецукровому діабеті препарат чинить антидіуретичну дію, імовірно, зумовлену впливом на осморецептори гіпоталамуса.

  Фармакокінетика.

  Після перорального застосування карбамазепін всмоктується повільно і майже повністю. Період напіввиведення становить 8,5 години і має великий діапазон (приблизно
  1,72‒12 годин). Після одноразового прийому максимальна концентрація карбамазепіну у плазмі крові у дорослих досягається через 4‒16 годин (дуже рідко – через 35 годин), у дітей – приблизно через 4‒6 годин. Концентрація карбамазепіну у плазмі крові не знаходиться у лінійній залежності від дози і при застосуванні більш високих доз крива концентрації у плазмі крові має вигляд плато.

  При застосуванні таблеток пролонгованої дії досягається більш низька концентрація карбамазепіну у плазмі крові, ніж при застосуванні звичайних таблеток.

  Рівноважна концентрація досягається через 2‒8 днів.

  Стосовно терапевтичних і токсичних концентрацій карбамазепіну у плазмі крові вказується, що напади можуть зникнути при рівні його у плазмі крові 4‒12 мкг/мл. Концентрації лікарського засобу у плазмі крові, які перевищують 20 мкг/мл, погіршують картину захворювання.

  При концентрації активної речовини у плазмі крові 5‒18 мкг/мл усуває болі при невралгії трійчастого нерва.

  Граничні значення концентрації карбамазепіну у плазмі крові для виникнення побічних реакцій становлять 8–9 мкг/мл.

  70‒80 % карбамазепіну зв’язується з білками плазми крові. Частка незв’язаного з білками карбамазепіну при його концентрації до 50 мкг/мл залишається постійною.

  48‒53 % фармакологічно активного метаболіту карбамазепін-10,11-епоксиду зв’язується з білками плазми крові. Концентрація карбамазепіну у спинномозковій рідині становить 33 % від концентрації у плазмі крові. Концентрація у слині відповідає фракції, яка не зв’язується у плазмі крові, і демонструє значну кореляцію з концентрацією лікарського засобу у плазмі крові (приблизно 20‒30 %). Якщо це значення помножити на 4, цю цифру можна використовувати для визначення концентрації у плазмі крові протягом періоду проведення моніторингу лікування.

  Карбамазепін проникає крізь плацентарний бар’єр, у материнське молоко (близько 58 % від концентрації у плазмі крові).

  Після прийому одноразової дози карбамазепін виводиться з плазми крові з періодом напіввиведення 36 годин (діапазон: від 18 до 65 годин). При тривалому лікуванні період напіввиведення знижується на 50 % у зв’язку з індукцією мікросомальних ферментів печінки.

  У здорових людей загальний плазматичний кліренс становить приблизно 19,8 мл/год/кг, у хворих при монотерапії – приблизно 54,6 мл/год/кг, у хворих при комбінованому лікуванні – приблизно 113,3 мл/год/кг. Після одноразового прийому карбамазепіну внутрішньо 72 % дози у вигляді метаболітів виводиться з організму нирками. Інші 28 % виводяться із калом, частково – у незміненому вигляді. Тільки 2‒3 % речовини, виведеної із сечею – це карбамазепін у незміненому вигляді.

  Особливості фармакокінетики в окремих групах пацієнтів

  Діти. Дітям з огляду на більш швидку елімінацію карбамазепіну для підтримання терапевтичних концентрацій препарату може бути потрібним застосування більш високих доз карбамазепіну з розрахунку мг/кг маси тіла порівняно з дорослими.

  Пацієнти літнього віку. Немає даних, які свідчили б про те, що фармакокінетика карбамазепіну змінюється у пацієнтів літнього віку (порівняно з дорослими молодого віку).

  Пацієнти з порушенням функції нирок або печінки. Даних про фармакокінетику карбамазепіну у пацієнтів з порушеннями функції нирок або печінки поки що немає.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  ·           Епілепсія:

  –        складні або прості парціальні судомні напади (з втратою або без втрати свідомості) з вторинною генералізацією або без неї;

  –        генералізовані тоніко-клонічні судомні напади;

  –        змішані форми судомних нападів.

  Фінлепсин® 200 ретард можна застосовувати як монотерапію, так і в складі комбінованої терапії.

  ·           Гострі маніакальні стани; підтримуюча терапія при біполярних афективних розладах з метою профілактики загострень або для ослаблення клінічних проявів загострення.

  ·           Синдром алкогольної абстиненції.

  ·           Ідіопатична невралгія трійчастого нерва і невралгія трійчастого нерва при розсіяному склерозі (типова та атипова).

  ·           Ідіопатична невралгія язикоглоткового нерва.

  Протипоказання.

  Фінлепсин® 200 ретард не слід призначати:

  ·      при встановленій гіперчутливості до карбамазепіну або до подібних у хімічному відношенні лікарських препаратів (таких як трициклічні антидепресанти), або до інших складових препарату;

  ·      при атріовентрикулярній блокаді;

  ·      пацієнтам із пригніченням кісткового мозку в анамнезі;

  ·      пацієнтам із печінковою порфірією (наприклад гострою інтермітуючою порфірією, змішаною порфірією, пізньою порфірією шкіри) в анамнезі;

  ·      у комбінації з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та упродовж 14 днів після припинення їх прийому;

  ·      одночасно з вориконазолом, оскільки лікування може бути неефективним.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Цитохром Р450 3А4 (CYP3A4) є основним ферментом, що каталізує утворення активного метаболіту карбамазепіну-10,11-епоксиду. Одночасне застосування інгібіторів CYP3A4 може спричиняти підвищення концентрації карбамазепіну у плазмі крові, що у свою чергу, може призводити до розвитку побічних реакцій. Одночасне застосування індукторів CYP3A4 може посилювати метаболізм карбамазепіну, що призводить до потенційного зниження концентрації карбамазепіну у плазмі крові та терапевтичного ефекту. Подібним чином припинення прийому індуктора CYP3A4 може знижувати швидкість метаболізму карбамазепіну, що призводить до підвищення рівня карбамазепіну у плазмі крові.

  Карбамазепін є потужним індуктором CYP3A4 та інших ферментних систем фази І та фази ІІ у печінці, тому може знижувати концентрації інших препаратів у плазмі крові, які переважно метаболізуються CYP3A4 шляхом індукції їхнього метаболізму.

  Людська мікросомальна епоксид-гідролаза являє собою фермент, відповідальний за утворення 10,11-трансдіолпохідних карбамазепіну. Одночасне призначення інгібіторів людської мікросомальної епоксид-гідролази може призвести до підвищення концентрацій карбамазепіну-10,11-епоксиду у плазмі крові.

  Препарати, які можуть підвищувати рівень карбамазепіну та/або
  карбамазепіну-10,11-епоксиду у плазмі крові

  Оскільки підвищення рівня карбамазепіну у плазмі крові може призводити до появи небажаних реакцій (таких як запаморочення, сонливість, атаксія, диплопія), то дозування препарату необхідно відповідно коригувати та/або контролювати його рівні у плазмі крові при одночасному застосуванні з нижчезазначеними препаратами.

  Анальгетики, протизапальні препарати: декстропропоксифен, ібупрофен.

  Андрогени: даназол.

  Антибіотики: макролідні антибіотики (наприклад еритроміцин, тролеандоміцин, джозаміцин, кларитроміцин), ципрофлоксацин.

  Антидепресанти: дезипрамін, флуоксетин, флувоксамін, нефазодон, пароксетин, вілоксазин, тразодон.

  Протиепілептичні засоби: стирипентол, вігабатрин.

  Протигрибкові засоби: азоли (наприклад ітраконазол, кетоконазол, флуконазол, вориконазол). Пацієнтам, які отримують лікування вориконазолом або ітраконазолом, можуть бути рекомендовані альтернативні протиепілептичні засоби.

  Антигістамінні препарати: терфенадин, лоратадин.

  Антипсихотичні препарати: оланзапін, локсапін, кветіапін.

  Протитуберкульозні препарати: ізоніазид.

  Противірусні препарати: інгібітори протеази для лікування ВІЛ (наприклад ритонавір).

  Інгібітори карбоангідрази: ацетазоламід.

  Серцево-судинні препарати: верапаміл, дилтіазем.

  Препарати для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту: циметидин, омепразол.

  Міорелаксанти: оксибутинін, дантролен.

  Антиагрегантні препарати: тиклопідин.

  Інші речовини: нікотинамід (у дорослих, тільки у високих дозах), грейпфрутовий сік.

  Препарати, які можуть підвищувати рівень активного метаболіту
  карбамазепіну-10,11-епоксиду у плазмі крові

  Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Maria 09.08.2016 У моего сына в 7 лет отказала правая рука, после вырванного зуба. Этот страх и ужас не возможно описать словами - 2 месяца ребенок мучился судорогами и дикими болями в руке - сутками выл и извивался по полу от боли в руке. Я начинала медленно сходить с ума от происходящего и от невозможности помочь ребенку. Врачи из разных клиник перепробовали все варианты диагнозов и лечения - ничего не помогало. Диагноз не нашли. И вот спустя 1,5 месяца нашелся врач, который прописал карбамазепин... боли начали уходить, медленно, но эффективно. Но не судороги. Через пару недель перешли на финлепсин - все начало проходить, медленно, постепенно, но проходить. Сейчас ребенок уже ходит в школу, пишет, играет, рисует, лепит - рука еще немного неуклюжая и о полном выздоровлении еще рано говорить, но ТО что было, этот кошмар ушел... Пьем Финлепсин Ретард уже 2 месяца. Надеюсь что и дальше он будет нам помогать.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Финлепсин ретард 200 мг №50 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки по 200 мг № 50 (10х5) у блістері
  Виробник ТОВ Тева Оперейшенз Поланд, Польща
  Вік від 5 років.
  Міжнародне найменування Carbamazepine
  Показання Епілепсія: – складні або прості парціальні судомні напади (з втратою або без втрати свідомості) з вторинною генералізацією або без неї; – генералізовані тоніко-клонічні судомні напади; – змішані форми судомних нападів. Фінлепсин® можна застосовувати як монотерапію, так і в складі комбінованої терапії. · Гострі маніакальні стани; підтримуюча терапія при біполярних афективних розладах з метою профілактики загострень або для ослаблення клінічних проявів загострення. · Синдром алкогольної абстиненції. · Ідіопатична невралгія трійчастого нерва і невралгія трійчастого нерва при розсіяному склерозі (типова та атипова). · Ідіопатична невралгія язикоглоткового нерва.
  Протипоказання Фінлепсин® не слід призначати: · при встановленій гіперчутливості до карбамазепіну або до подібних у хімічному відношенні лікарських препаратів (таких як трициклічні антидепресанти), або до інших складових препарату; · при атріовентрикулярній блокаді; · пацієнтам із пригніченням кісткового мозку в анамнезі; · пацієнтам із печінковою порфірією (наприклад гострою інтермітуючою порфірією, змішаною порфірією, пізньою порфірією шкіри) в анамнезі; · у комбінації з інгібіторами моноаміноксидази (МАО); · у поєднанні з вориконазолом, оскільки лікування може бути неефективним
  Склад діюча речовина: карбамазепiн; 1 таблетка мiстить 200 мг карбамазепiну; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, желатин, натрію кроскармелоза, магнію стеарат.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ФІНЛЕПСИН®
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Протиепілептичні засоби. Похідні карбоксаміду. Карбамазепін

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги