www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки

 • Купить Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 846002
79.28 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки

Препарат Гидазепам IC является транквилизатором, который сочетает в себе противосудорожное и анксиолитическое действия. Существующие аналоги Гидазепама отличаются тем, что оказывают еще и седативное воздействие, что не всегда желательно. Данный же препарат наоборот, обладает активизирующим эффектом, благодаря чему применение Гидазепама возможно в дневное время. Описание действия Гидазепама IC предусматривает его использование в качестве так называемого «дневного» транквилизатора.

Согласно инструкции Гидазепама, препарат назначают при следующих состояниях:

 • невротические, психопатические, неврозоподобные и психопатоподобные астении и мигрени;
 • тревожные состояния, состояния, сопровождающиеся навязчивым страхом;
 • повышенная напряженность, раздражительность, нарушения сна, эмоциональная лабильность;
 • период ремиссии у пациентов, страдающих хроническим алкоголизмом.
Кроме того, хорошие отзывы о действии Гидазепама при остром абстинентном синдроме.

Принимают данный препарат три раза в сутки, начиная от 0,02 грамм и медленно повышая дозу. При абстинентном синдроме суточная доза составляет 0,15 г. Максимальное количество препарата, которое можно принять в сутки – 0,5 г. Препарат не назначают беременным и кормящим женщинам, при гиперчувствительности, миастении, а также ХПН и печеночной недостаточности.

Как лучше купить Гидазепам. Цена и качество

Стоимость препарата Гидазепам IC достаточно невысокая, что делает его доступным транквилизатором. При наличии рецепта вы можете купить Гидазепам практически в любой аптеке Украины. Цена Гидазепама в нашей Аптеке24 – одна из лучших! Кроме того, мы работаем во многих городах, поэтому приобрести Гидазепам вы сможете не только в Киеве, но и прочих населенных пунктах.

Цена Таблетки Гидазепам IC 0.05 г №10 актуальна при заказе на сайте. Купить Таблетки Гидазепам IC 0.05 г №10 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІДАЗЕПАМ ІС®

(GIDAZEPAM ІС)

Склад:

діюча речовина: gidazepam;

1 таблетка містить 20 мг (0,02 г) або 50 мг (0,05 г) гідазепаму;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, повідон.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Анксіолітики. Код АТС N05В А24.

Клінічні характеристики.

Показання.

Застосовують як денний транквілізатор при невротичних, психопатичних астеніях, при станах, які супроводжуються тривогою, страхом (у тому числі перед хірургічними втручаннями та болісними діагностичними обстеженнями), підвищеною дратівливістю, порушенням сну, а також при емоційній лабільності. Застосовують також для купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі та в якості підтримуючої терапії під час ремісії при хронічному алкоголізмі, при логоневрозах, мігрені.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Виражена тяжка міастенія, значні порушення функцій печінки (цироз, хвороба Боткіна) та нирок.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки Гідазепаму ІС® застосовують внутрішньо.

Приймати не розжовуючи по 20-50 мг 3 рази на добу, при необхідності поступово підвищуючи дозу в діапазоні від 50 до 200 мг на добу, до отримання терапевтичного ефекту. Курсова доза 100 мг на добу є оптимальнішою. Застосування вищих добових доз (150-200 мг) може супроводжуватись підвищеною денною сонливістю, відчуттям м’язової слабкості.

Як денний транквілізатор Гідазепам ІС® можна рекомендувати для лікування станів з астенічними, депресивними, фобічними та іпохондричними розладами у дозах 60-120 мг на добу.

Середня добова доза препарату при лікуванні хворих на невротичний, неврозоподібний, психопатичний, психопатоподібний стани становить 60-200 мг; при мігрені – 40-60 мг.

Для купірування алкогольної абстиненції початкова доза становить 50 мг, середня добова доза – 150 мг. Вища добова доза при цих станах становить 500 мг.

Тривалість курсу терапії становить від кількох днів до 1-4 місяців і визначається лікарем індивідуально залежно від стану хворого та перебігу захворювання.

Препарат можна застосовувати в амбулаторній практиці.

Побічні реакції.

При застосуванні гідазепаму у великих дозах або при підвищеній індивідуальній чутливості в окремих хворих можуть спостерігатися явища, характерні для інших транквілізаторів – похідних бенздіазепіну.

З боку нервової системи: сонливість, млявість, зниження швидкості реакцій, зниження уваги та працездатності.

З боку кістково-м’язової системи: м’язова слабкість.

З боку шкіри: висипання, свербіж, гіперемія шкіри, кропив’янка.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі ангіоневротичний набряк.

Інші: атаксія (повідомлялося про випадок атаксії у пацієнта, який за часом збігався із застосуванням гідазепаму).

При виникненні побічних реакцій дозу потрібно зменшити або відмінити прийом препарату.

Передозування.

Можливе виникнення побічних ефектів, властивих іншим транквілізаторам бенздіазепінового    ряду – сонливість, млявість, запаморочення, нудота, легка атаксія, алергічні реакції. У цих випадках слід зменшити дозу або відмінити прийом гідазепаму.

Лікування: терапія симптоматична.

 Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Діти.

Застосування препарату дітям протипоказано.

Особливості застосування.

Слід обмежити прийом гідазепаму особам з відкритокутовою глаукомою, хронічною нирковою та печінковою недостатністю, алкогольним ураженням печінки.

Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У період лікування слід утриматись від діяльності, що потребує підвищеної уваги та швидкої реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Засіб сумісний з іншими психотропними, снодійними та протисудомними препаратами. Гідазепам потенціює дію фенаміну, 5-окситриптофану, посилює ефект алкоголю, снодійних препаратів, нейролептиків, наркотичних аналгетиків.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Гідазепам належить до групи похідних бенздіазепіну. Має оригінальний спектр фармакологічної активності, поєднуючи анксіолітичну та активуючу дії з антидепресантними компонентами при незначному прояві побічних ефектів та низькій токсичності. Діє як денний транквілізатор та селективний анксіолітик. Відрізняється від інших бенздіазепінів наявністю вираженого активуючого ефекту, слабо вираженою міорелаксантною дією. У помірних терапевтичних дозах не чинить снодійної дії та не прискорює втомлювання в процесі оперантної діяльності.

У хворих на алкоголізм у період терапевтичної ремісії вже в перші дні призначення препарату спостерігався м’який транквілізуючий та анксіолітичний ефекти, значною мірою знижувалось психомоторне збудження, тривога й роздратованість. Найбільший вплив препарат має на прояви абстинентного синдрому та в рамках ремісії у хворих на алкоголізм.

Фармакокінетика. При пероральному застосуванні гідазепам швидко абсорбується. Після прийому одноразових доз дія препарату проявляється через 30-60 хв, досягаючи максимуму протягом 1-4 годин, з подальшим поступовим послабленням. Гідазепам найбільше розподіляється у печінці, нирках та жировій тканині. Біологічна доступність достатньо висока. Показано, що в плазмі крові реєструється тільки дезалкілований метаболіт, незмінений препарат не визначається навіть у слідових кількостях.

Особливістю фармакокінетики гідазепаму є низька швидкість елімінації його основного метаболіту при одноразовому прийомі. Період напіввиведення з плазми крові становить 86,7 години, кліренс – 3,03 л/год, МRT – 127,32 години.

Фармакокінетичні характеристики гідазепаму дають змогу застосовувати його як транквілізатор із зниженим ризиком розвитку побічних явищ.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою. З одного боку таблетки нанесений товарний знак підприємства.

 

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 1 (для дозування 50 мг) або по 2 (для дозування 20 мг) блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ».

Місцезнаходження.

Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86.

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки Все формы препарата

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки Отзывы (4)

Все отзывы Все вопросы
#7923
29.09.2016
Брала экстренно подруге (у нее с мужем случилась большая беда, подруга была вне себя от горя). После приема таблеток взяла себя в руки, стала себя вести адекватнее. С горем справилась.
Оцените отзыв: 0
#5980
02.08.2016
Из недостатков вызывает зависимость; начали спрашивать назначение, которого порой нет, но ты знаешь, что тебе нужен этот препарат. А так вызывает чувство абсолютного пофигизма, чтобы не происходило
Оцените отзыв: 0
#775
18.01.2014
Без-причинное чувство страха (1 год сидел дома, вообще никуда не выходил) - две таблетки \"Гидазепама\" и полное спокойствие даже в стрессовых ситуациях. С помощью этих таблеток у меня началась новая жизнь, я стал спокоен как обычный нормальный человек, и спокойно выхожу на улицу в магазин, погулять. Еще я стал более коммуникабельным, раньше я был очень замкнутым. Таблетки покупал в аптеке (разумеется без рецепта), хотел купить \"Феназепам\" - но не продали предложили \"Гидазепам\" и вот оно счастье :) У меня новая жизнь. К стати от двух таблеток (0,5) вообще не клонит в сон))) Огромное спасибо тому кто изобрел это лекарство!
Оцените отзыв: 0
#774
11.11.2014
Подвержена вот уже несколько лет стрессу как по работе, так и в виду болезни. Назначали мне кучу всяких и ночных успокоительных, и дневных антидепрессантов. Предпочитаю гидазепам, действует очень быстро и надолго, в сон не клонит
Оцените отзыв: 0
Показать еще
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки Видеообзор

Гидазепам IC 0.05 г №10 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки по 0,05 г № 10 (10х1) у блістерах
Виробник Товариство з додатковою відповідальністю "ІНТЕРХІМ", Україна
Вік Застосування препарату дітям протипоказано.
Показання Застосовують як денний транквілізатор при невротичних, психопатичних астеніях, при станах, які супроводжуються тривогою, страхом (у тому числі перед хірургічними втручаннями та болісними діагностичними обстеженнями), підвищеною дратівливістю, порушенням сну, а також при емоційній лабільності. Застосовують також для купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі та в якості підтримуючої терапії під час ремісії при хронічному алкоголізмі, при логоневрозах, мігрені.
Протипоказання Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Виражена тяжка міастенія, значні порушення функцій печінки (цироз, хвороба Боткіна) та нирок.
Склад діюча речовина: gidazepam; 1 таблетка містить 20 мг (0,02 г) або 50 мг (0,05 г) гідазепаму; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, повідон.
Термін придатності 4 роки
Українська назва ГІДАЗЕПАМ ІС
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Анксіолітики.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги