Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Адаптол 500 мг N20 таблетки

  Loading...
   Купить Адаптол 500 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 500 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 500 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  326,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Адаптол 500 мг N20 таблетки

  Адаптол 500 мг № 20 таблетки принадлежит к классу транквилизаторов и помогает устранять эмоциональное напряжение, чувство тревоги, беспокойства, страха, снимает раздражительность и эмоциональное напряжение. В описании состава лекарственного средства Адаптол содержится мебикар (тетраметилтетраазабициклооктандион). По химической структуре данное вещество похоже с естественным метаболитом человеческого организма. 


  Показания к применению

  • Неврозы и неврозоподобные состояния, сопровождающиеся раздражением, эмоциональной лабильностью, ощущением тревоги и страха для улучшения переносимости нейролептиков или транквилизаторов с целью устранения вызванных ими соматовегетативных и неврологических побочных эффектов кардиалгии различного генеза (не связанные с ишемической болезнью сердца).

  • В составе комплексной терапии никотиновой зависимости как средство, уменьшающее тягу к курению.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к мебикара или к любой из вспомогательных веществ препарата.  Цена Адаптол 500 мг N20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Адаптол 500 мг N20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Адаптол 500 мг N20 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу 

  АДАПТОЛ

  (ADAPTOL)

  Склад:

  діюча речовина: мебікар;

  1 таблетка містить мебікару  500 мг;

  допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою і рискою з одного боку таблетки.

  Фармакотерапевтична група. Анксіолітики. Код АТХ N05B Х.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина препарату Адаптол® мебікар по хімічній структурі є близькою до природних метаболітів організму – його молекула складається із двох метильованих фрагментів сечовини, що входять до складу біциклічної структури.

  Адаптол® має помірну транквілізуючу (анксіолітичну) активність, знімає або послаблює почуття неспокою, тривожність, страх, внутрішнє емоційне напруження та роздратування. Заспокійливий ефект препарату не супроводжується міорелаксацією та порушенням координації рухів. Препарат не знижує розумову та рухову активність, тому Адаптол® можна застосовувати впродовж робочого дня або навчання. Препарат не створює піднесеного настрою, відчуття ейфорії. На цій підставі Адаптол® відносять до денних транквілізаторів. Снодійного ефекту не має, але посилює дію снодійних засобів та поліпшує сон при його порушенні.

  Крім заспокійливої, Адаптол® проявляє ноотропну дію. Препарат покращує когнітивні функції, підвищує увагу і розумову працездатність, не стимулюючи симптоматику продуктивних психопаталогічних розладів – марення, паталогічну емоційну активність.

  Адаптол® має антиоксидантну активність, тому діє як мембраностабілізатор, адаптоген та церебропротектор при оксидантному стресі різного генезу.

  Адаптол® діє на активність структур, які входять до лімбіко-ретикулярного комплексу, зокрема на емоціогенні зони гіпоталамуса, а також впливає на всі 4 основні нейромедіаторні системи – ГАМК, холін, серотонін – та адренергічну, що сприяє їх збалансованості та інтеграції, але не надає периферичної адренонегативної дії.              У нейромедіаторному профілі дії Адаптолу® присутній дофамінпозитивний компонент. Препарат проявляє антагоністичну активність відносно збудження адренергічної і глутаматергічної систем та підсилює функціонування гальмівних серотонін- і ГАМК-ергічних механізмів мозку. Препарат має нормастенічні властивості.

  Адаптол® полегшує нікотинову абстиненцію.

  Фармакокінетика.

  При пероральному застосуванні біодоступність складає 77–80 %; до 40 % препарату   зв’язується з еритроцитами; решта – 60 % не зв’язується з білками крові і міститься у плазмі крові у вільному стані, у зв’язку з чим препарат без перешкод розповсюджується в організмі та вільно проходить крізь мембрани. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається за 30 хвилин, високий рівень зберігається впродовж 3-4 годин, потім поступово знижується. Препарат повністю виводиться із організму з сечею впродовж доби, не накопичується та не підлягає біохімічним перетворенням в організмі.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривожності та страху; для поліпшення переносимості нейролептиків  або транквілізаторів з метою усунення cпричинених ними соматовегетативних та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця); для полегшення перебігу соматовегетативних проявів при передменструальному синдромі та менопаузі.

  Адаптол® показаний як церебропротектор та адаптоген при емоційному та оксидантному стресі різного ґенезу.

  У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.

  Протипоказання.  

  Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Адаптол® можна комбінувати з нейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними, антидепресантами та психостимуляторами.

  Особливості застосування.

  Звикання, залежність та синдром відміни при застосуванні Адаптолу® не встановлені.

  З обережністю слід застосовувати при порушеннях функцій печінки і нирок,  хворим на артеріальну гіпотензію.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Адаптол® добре проникає у всі тканини та рідини організму.

  Немає достатніх даних відносно безпеки застосування препарату у період вагітності або годування груддю, тому не рекомендується призначення препарату вагітним та жінкам, які годують груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, так як іноді застосування препарату може спричинити зниження артеріального тиску.

  Спосіб застосування та дози.

  Адаптол® застосовувати внутрішньо незалежно від прийому їжі дорослим по 500 мг 2-3 рази на добу. При необхідності дозу можна збільшити.

  Максимальна разова доза – 3 г, максимальна добова доза – 10 г.

  Тривалість курсу лікування - від кількох днів до 2-3 місяців.

  Для лікування при тютюновій залежності препарат застосовувати по 500-1000 мг 3 рази на добу щоденно впродовж 5-6 тижнів.

  Діти.

  Досвід застосування у дітей відсутній.

  Передозування.

  Адаптол® малотоксичний. При значному передозуванні можливе посилення побічних ефектів (в тому числі алергічні реакції, диспептичні розлади, слабкість, тимчасове зниження артеріального тиску та температури тіла).

  Лікування: необхідно провести промивання шлунка та загальноприйняті методи дезінтоксикації. 

  Побічні реакції.

  Зазвичай Адаптол® переноситься добре.

  З боку серцево-судинної системи: рідко – зниження артеріального тиску.

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – диспептичні розлади (в тому числі нудота, блювання, діарея).

  У такому випадку слід знизити дозу препарату.

  З боку дихальної системи: рідко – бронхоспазм.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко – після прийому великих доз можливі алергічні реакції (в тому числі шкірні висипання, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк). У разі алергічної реакції прийом препарату припинити.

  Загальні порушення: рідко – зниження температури тіла, слабкість, запаморочення. При зниженні артеріального тиску та/або температури тіла (температура тіла може знизиться на 1-1,5 оС) прийом препарату  припиняти не потрібно. Артеріальний тиск та температура тіла нормалізуються самостійно.

  Термін придатності. 4 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі  не вище 25 оС.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері; 2 блістери  в пачці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробник.

  АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Вул. Рупніцу, 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia. 

  Адаптол 500 мг N20 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Бурда Ирина 06.02.2019 Препарат действительно очень хорош, а если еще учесть, что абсолютное спокойствие, нет привыкания и не хочется спать, как от приема других препаратов, а особенно когда работаешь, однозначно замечательный.
  • Артур 28.11.2018 Очень эффективные таблетки. Дороже аналогов, и намного дороже, но лично мне кажется, что они того стоят
  • Саша 06.09.2018 Пропил одну упаковку адаптола. Два месяца не страдал эмоциональным расстройством. Неплохой препарат
  • Вероника 23.08.2016 Препарат очень хороший, действует мягче гидазепама (нет заторможености), и ни на сколько не хуже.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Адаптол 500 мг N20 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Адаптол 500 мг N20 таблетки Характеристики

  Виробник АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm»
  Міжнародне найменування Mebicar
  Показання Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносності нейролептиків або транквілізаторів з метою усунення викликаних ними соматовегетативних та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця). У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.
  Протипоказання Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
  Склад діюча речовина: мебікар 1 капсула містить мебікару 300 мг; допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат, титану діоксид (Е171), желатин.
  Термін придатності 3 роки.
  Українська назва Адаптол
  Упаковка По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній пачці.
  Фармакотерапевтична група Психолептики. Інші анксіолітики.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги