0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.

Код товару:Код:  035.0042
Д
Дарина
Лікар порадив фінлепсін ретард у складі комплексного лікування невралгії трійчастого нерва. Слід зауважити, що препарат не "швидкопомічний", його треба пити курсом, підбираючи оптимальну дозу. Тільки в цьому випадку лікування буде ефективним.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Пью данный препарат при невралгии троичного нерва. Очень помогает.
Чи є відгук корисним
M
Maria
У моего сына в 7 лет отказала правая рука, после вырванного зуба. Этот страх и ужас не возможно описать словами - 2 месяца ребенок мучился судорогами и дикими болями в руке - сутками выл и извивался по полу от боли в руке. Я начинала медленно сходить с ума от происходящего и от невозможности помочь ребенку. Врачи из разных клиник перепробовали все варианты диагнозов и лечения - ничего не помогало. Диагноз не нашли. И вот спустя 1,5 месяца нашелся врач, который прописал карбамазепин... боли начали уходить, медленно, но эффективно. Но не судороги. Через пару недель перешли на финлепсин - все начало проходить, медленно, постепенно, но проходить. Сейчас ребенок уже ходит в школу, пишет, играет, рисует, лепит - рука еще немного неуклюжая и о полном выздоровлении еще рано говорить, но ТО что было, этот кошмар ушел... Пьем Финлепсин Ретард уже 2 месяца. Надеюсь что и дальше он будет нам помогать.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.
Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.
880,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 880.4
Продавець: Аптека24
ціна: 921.9