0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Нервова анорексія і булімія препарати

Знайдено 34 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Для організму згубна не тільки зайва вагу, але і надмірне захоплення різними дієтами. У гонитві за красивою фігурою дуже легко перейти тонку грань між нормальною вагою і патологічним станом, коли вже практично неможливо змусити себе їсти. Протилежний стан до анорексії, є синдром булімія, яка характеризується не контрольованим почуттям голоду. Для корекції стану необхідно медикаментозне лікування анорексії.

Препарати при анорексії

Булімія за своєю природою лікується легше, ніж анорексія. Крім того, тамуючи голод невеликими порціями їжі, організму шкоди практично не наноситься, головне запобігати переїданню. Для підтримки нормального стану лікарі призначають таблетки від булімії (Флуоксетин, Фенибут і ін.), які спрямовані на регуляцію нервово-психічних процесів, однак, в більшості випадків, обмежуються витамино-мінеральними сполуками.

Нервова анорексія вимагає дуже ретельного підходу до лікування. Для досягнення сприятливого результату необхідно звертатися відразу до декількох фахівців: дієтолог, невропатолог, психіатр, терапевт. В першу чергу лікування вимагає психіка. Харчовий ознака проявляється як наслідок.

Адже проблема лежить в площині не тільки харчування і його недоліку. При важкій стадії, вже запущений механізм на знищення організму. Розлад швидше психічний, ніж пов'язане тільки з їжею. Препарати для анорексії лікують не тільки розлад метаболічних процесів в організмі, але і психо-емоційний стан. Проявляється захворювання наступним чином:

 • значне зниження ваги, індекс маси тіла перетинає межу нижче 14, стрімка втрата ваги протягом останніх 6 місяців;
 • повна або часткова відмова від прийняття їжі;
 • порушена пам'ять, спостерігається неуважність;
 • суїцидальний настрій, втрата інтересу до життя;
 • виражені симптоми депресивного стану;
 • неконтрольоване бажання очищення організму, самостійне викликання блювоти, не виправдане прийняття сечогінних і проносних препаратів;
 • порушення нормального функціонування організму, проблеми з серцево-судинною системою, болі в шлунку.

Анорексія — ознака порушеної психіки і причина завжди в голові, усунувши початкові страхи, пов'язані із зайвою вагою, комплексами на грунті дефектів зовнішності, можна домогтися появи бажання боротися за нормалізацію стану. Список причин, чому людина починає стрімко худнути і мучити себе може бути досить великим, тому в цьому питанні потрібен індивідуальний підхід лікаря.

Препарати для лікування анорексії:

 • Еглоніл;
 • Ципралекс;
 • Золофт;
 • Амітриптилін;
 • Феварин;
 • Паксил.

Перераховані таблетки від нервової анорексії нормалізіруют емоційний стан, усувають депресивні прояви. Усунення нервової складової хвороби відкриває шлях до одужання. Вітаміни при анорексії нормалізують баланс корисних речовин, покращують метаболізм, насичують клітини поживними компонентами.

Ціни на Нервова анорексія і булімія препарати

Нервова анорексія і булімія препаратиЦіна
Ціанокобаламін розчин для ін'єкцій у ампулах по 1 мл, 0,5 мг, 10 шт.
71,1грн
Аскорбінова кислота розчин 100 мг/мл, по 2 мл, 10 шт.
56,9грн
Амітриптілін таблетки по 25 мг, 50 шт.
24,1грн
Аскорбінова кислота розчин 50 мг/мл, по 2 мл, 10 шт.
50,5грн
Аскорбінова кислота-Дарниця розчин для ін'єкцій 10% по 2 мл, 10 шт.
57,3грн