0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при неврозах

Знайдено 187 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Невроз — це збій в роботі центральної нервової системи в результаті виснаження нервової системи, адаптивних порушень або стресів, клімактеричних змін.

Лікування неврозу є ефективним у разі комплексного підходу — застосовується як психотерапія, так і медпрепарати.

Ліки від неврозів

Медикаментозна терапія включає 4 умовних категорій препаратів:

  1. Антидепресанти. Допомагають усунути хвилювання, страх, паніку, борються з симптомами глибокої депресії. Можуть бути двох видів — активізуючі або заспокійливі. Залежно від способу дії можуть мати побічні ефекти у вигляді підвищеної агресивності, або ж навпаки — підвищення сонливості і гальмування нервових процесів.
  2. Транквілізатори (атарактики). Засоби знижують ризик розвитку судом, сприяють розслабленню м'язів, заспокоюють, знімають тривожність і мають снодійну дію. Залежно від того наскільки яскраво виражений снодійний ефект, ліки умовно поділяються на нічні і денні.
  3. Нейролептики. Таблетки мають сильний антипсихотичний вплив, зменшують почуття страху, знімають дратівливість.
  4. Ноотропи. Допомагають справитися з апатією, психічною загальмованістю, запобігають гіпоксію, насичуючи мозок киснем, а також допомагають виводити з організму токсини.

Крім цих чотирьох груп препаратів, можуть призначатися вітамінні комплекси (також використовуються для профілактики), заспокійливі, снодійні. Однак тільки фахівець з великим досвідом роботи зможе коректно підібрати препарати, їх дозування і ефективну комбінацію.

Всі медикаменти, що належать будь-який з описаних груп, мають як позитивний ефект на стан хворого, так і перелік протипоказань і побічних ефектів. Тому слід бути обережними в застосуванні будь-яких медпрепаратів і не займатися самолікуванням.

Медикаментозне зупинення неврозу показує найбільш позитивні результати при ранньому зверненні до лікаря, початок кваліфікованої допомоги часто визначає швидкість настання одужання пацієнта.

 

Ціни на Препарати при неврозах

Препарати при неврозахЦіна
Заспокійливий збір №2 у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
63,7грн
Пустирника настойка, 25 мл - ПрАТ ФФ Віола
23,2грн
Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.
872,1грн
Гідазепам IC таблетки по 50 мг, 10 шт.
231,3грн
Валідол-Лубнифарм таблетки по 60 мг, 10 шт.
17,4грн