www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Билобил форте 80 мг №60 капсулы

Loading...
  Купить Билобил форте 80 мг №60 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
324 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Билобил форте 80 мг №60 капсулы

Капсулы Билобил форте являются препаратом, который сконцентрировал в себе растительный экстракт гинко билоба, поставляющие в организм человека флавониды, гинкголиды, билобалиды, а также некоторые другие биологически активные компоненты. Применение Билобила позволяет улучшить кровообращение, свойства крови, защищает от гипоксии. Инструкция Билобила говорит о том, что капсулы усваиваются на 60%, что говорит о высокой активности данного препарата. Кроме того, описание Билобила свидетельствует, что препарат улучшает память, повышает общее самочувствие, а также оказывает антиоксидантное действие.


Назначение

Капсулы Билобил форте назначают пациентам с нарушениями мозгового и церебрального кровообращения, деменции, которая сопровождается неприятными симптомами вроде шума в ушах, нарушения сна, ухудшением памяти и т.д. Также хорошие отзывы Билобил заслужил от пациентов с нарушениями периферического кровообращения, которые ведут к отечности и покалыванию конечностей и другим симптомам. Используют Билобил для терапии нейросенсорных нарушений, диабетической ретинопатии, гипакузии.


Применение

Капсулы Билобил принимают целиком, не разжевывая, запивая водой. Дозировку должен определить исключительно врач после обследования организма. Стандартная схема: две капсулы дважды в сутки, средняя длительность курса – три месяца. Стоимость Билобила достаточно средняя, при этом препарат оказывает заметный эффект. Купить Билобил можно во многих аптеках, а также с помощью интернет-сервисов. На нашем сайте цена Билобила – одна из лучших. Кроме того, мы работаем и в Киеве, и во многих других городах Украины, поэтому заказывать у нас препараты очень удобно. А наши специалисты не только окажут консультацию, но и подскажут аналоги Билобила и других лекарств.***************


Капсули Білобіл форте є препаратом, який сконцентрував у собі рослинний екстракт гінкго білоба, які постачають в організм людини флавоніди, гінкголіди, білобаліди, а також деякі інші біологічно активні компоненти. Застосування білоба дозволяє поліпшити кровообіг, властивості крові, захищає від гіпоксії. Інструкція білоба говорить про те, що капсули засвоюються на 60%, що говорить про високу активність даного препарату. Крім того, опис білоба свідчить, що препарат покращує пам'ять, підвищує загальне самопочуття, а також має антиоксидантну дію.


Призначення

Капсули Білобіл форте призначають пацієнтам з порушеннями мозкового і церебрального кровообігу, деменції, яка супроводжується неприємними симптомами на зразок шуму у вухах, порушення сну, погіршенням пам'яті і т.д. Також хороші відгуки Білобіл заслужив від пацієнтів з порушеннями периферичного кровообігу, які ведуть до набряклості і поколювання кінцівок і інших симптомів. Використовують Білобіл для терапії нейросенсорних порушень, діабетичної ретинопатії, гіпакузія.


Застосування

Капсули Білобіл приймають цілком, не розжовуючи, запиваючи водою. Дозування повинен визначити виключно лікар після обстеження організму. Стандартна схема: дві капсули двічі на добу, середня тривалість курсу - три місяці. Вартість білоба досить середня, при цьому препарат має помітний ефект. Купити Білобіл можна в багатьох аптеках, а також за допомогою інтернет-сервісів. На нашому сайті ціна білоба - одна з кращих. Крім того, ми працюємо і в Києві, і в багатьох інших містах України, тому замовляти у нас препарати дуже зручно. А наші фахівці не тільки нададуть консультацію, а й підкажуть аналоги білоба та інших ліків.


Цена Билобил форте 80 мг №60 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Билобил форте 80 мг №60 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Билобил форте 80 мг №60 капсулы Инструкция

Склад

діюча речовина: 1 капсула містить сухий екстракт листя гінкго білоба (Ginkgo biloba L., folium) відношення вихідних матеріалів до екстракту (35-67:1) із вмістом:

 • 17,6-21,6 мг флавоноїдів у вигляді флавонових глікозидів;
 • 2,24-2,72 мг гінкголідів A, B, C;
 • 2,08-2,56 мг білобалідів – 80 мг;

екстрагент – ацетон;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, глюкози розчин;

оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), барвник азорубін (Е 122), заліза оксид червоний (E 172), заліза оксид чорний (E 172).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: рожевого кольору капсули. Капсула містить порошок від світлого до темно-коричневого кольору з видимими темними частками, можлива наявність невеликих грудочок.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при деменції. Гінкго дволопатеве. Код АТХ N06D X02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат рослинного походження, нормалізує обмін речовин у клітинах, реологічні властивості крові і мікроциркуляцію.

Покращує мозковий кровообіг і забезпечує мозок киснем і глюкозою, запобігає агрегації еритроцитів, гальмує фактор активації тромбоцитів. Проявляє дозозалежний регулюючий вплив на судинну систему, стимулює продукування ендотелійзалежного послаблювального фактора (оксид азоту–NO), розширює дрібні артерії, підвищує тонус вен, тим самим регулює кровонаповнення судин. Зменшує проникність судинної стінки (протинабряковий ефект як на рівні головного мозку, так і на периферії). Має антитромботичну дію (за рахунок стабілізації мембран тромбоцитів і еритроцитів, впливу на синтез простагландинів, зниження дії біологічно активних речовин і тромбоцитоактивуючого фактора). Запобігає утворенню вільних радикалів і перекисному окисненню ліпідів клітинних мембран. Нормалізує вивільнення, повторне поглинання і катаболізм нейромедіаторів (норепінефрину, дофаміну, ацетилхоліну) та їх здатність сполучатися з рецепторами. Має антигіпоксичну дію, покращує обмін речовин в органах і тканинах, сприяє накопиченню у клітинах макроергів, підвищенню утилізації кисню і глюкози, нормалізації медіаторних процесів у центральній нервовій системі.

Фармакокінетика.

Діюча речовина – гінкго дволопатевого екстракт сухий стандартизований (EGb761): 24 % гетерозисів та 6 % гінкголідів-білобалідів (гінкголід А, В і білобалід С).

При застосуванні внутрішньо біодоступність гінкголідів А, В і білобаліду С становить 80-90 %. Максимальна концентрація досягається через 1-2 години після прийому препарату. Періоди напіввиведення становлять приблизно 4 години (білобалід, гінкголід А) та 10 годин (гінкголід В).

Ці субстанції в організмі не розпадаються, практично повністю виводяться з сечею, незначна кількість виводиться з калом.

Показання

 • Когнітивний дефіцит різного генезу (дисциркуляторна енцефалопатія, внаслідок інсульту, черепно-мозкових травм, у літньому віці, що проявляється розладами уваги та/або пам’яті, зниженням інтелектуальних здібностей, відчуттям страху, порушенням сну) та нейросенсорний дефіцит різного генезу (стареча дегенерація жовтої плями, діабетична ретинопатія);
 • переміжна кульгавість при хронічних облітеруючих артеріопатіях нижніх кінцівок (ІІ ступінь за Фонтейном);
 • порушення зору судинного генезу, зниження його гостроти;
 • порушення слуху, дзвін у вухах, запаморочення і порушення координації переважно судинного генезу;
 • синдром Рейно.

Протипоказання

Підвищена чутливість до екстракту гінкго білоба або до будь-якого іншого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарат не слід приймати, якщо пацієнт тривалий час застосовує ацетилсаліцилову кислоту, варфарин або тіазидні діуретики.

При одночасному застосуванні препарату з лікарськими засобами, що інгібують коагуляцію крові (такими як фенпрокумон та ацетилсаліцилова кислота), ефект останніх може посилитися – підвищується ризик кровотечі.

Одночасне застосування екстракту гінкго білоба з наступними лікарськими засобами вимагає особливого нагляду:

 • Гінкго білоба збільшує метаболізм протиепілептичних препаратів, що метаболізується через систему CYP2C ферментів. При супутній терапії протиепілептичні препарати (вальпроат, фенітоїн) можуть зменшити судомний поріг, що збільшує можливість епілептичного нападу.
 • Взаємодія екстракту Гінкго білоба з препаратами, що метаболізується через ферментну систему цитохрому P450 не може бути повністю виключена (у поодиноких випадках існує можливість заборони або індукції деяких ізоферментів).

Особливості застосування

Перші ознаки поліпшення стану виникають через 1 місяць від початку лікування.

При патологічно підвищеній тенденції до кровотеч (геморагічний діатез), а також у разі одночасного застосування антикоагулянтів препарат необхідно приймати тільки після консультації з лікарем.

При появі алергічної реакції пацієнту слід припинити прийом препарату.

Оскільки є дані, що препарати, які містять екстракт гінкго білоба, підвищують схильність до кровотеч, прийом цього препарату необхідно припинити перед хірургічними операціями.

Препарат містить лактозу і глюкозу. Пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази Лаппа або мальабсорбцією глюкози-галактози не можна приймати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з відсутністю клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або інших потенційно небезпечних видах діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози

Призначати по 1 капсулі 2-3 рази на добу під час їди. Запивати ½ склянки води. Середня тривалість курсу лікування – 3 місяці.

Когнітивні розлади: призначати по 1 капсулі 80 мг 2-3 рази на добу. Тривалість лікування становить не менше 8 тижнів. Через 3 місяці терапії лікар повинен перевірити необхідність подальшого застосування препарату.

Периферичне оклюзійне захворювання артерій, а також запаморочення судинного та інволюційного походження: призначати по 1 капсулі 80 мг 2 рази на добу. Тривалість лікування становить не менше 8 тижнів.

При запамороченні тривалість терапії становить не більше 6-8 тижнів.

Тривалість лікування шуму у вухах – не менше 12 тижнів.

Діти.

Достатнього досвіду застосування препарату дітям немає, тому лікування даної категорії пацієнтів не рекомендоване.

Передозування

При одноразовому або багаторазовому передозуванні лікарського засобу можуть виникнути диспептичні розлади, порушення свідомості та головний біль. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

З боку травного тракту: диспептичні явища, нудота, блювання, шлунково-кишкові порушення.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості або алергічні реакції.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.

З боку шкіри: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, почервоніння, висипання, набряк.

У поодиноких випадках при застосуванні препаратів, що містять екстракт гінкго білоба, особливо при одночасному застосуванні з антикоагулянтами (такими як фенпрокумон та ацетилсаліцилова кислота), виникають крововиливи (шлунково-кишкові, в очі, у мозок).

Препарат містить барвник азорубін (Е 122), який у поодиноких випадках може викликати алергічні реакції та бронхоспазм.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері; по 2 або 6 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник. КРКА, д.д., Ново место, Словенія.

KRKA, d.d., Novo mesto, Slovenia.

Місцезнаходження виробника та його адреса провадження діяльності.

Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.

Smarjeska cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenia.

Билобил форте 80 мг №60 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Спиридон Никифорович 30.08.2016 Хороший препарат, и помогает, прошли головные боли, звон в ушах, память улучшилась. нравится что на натур экстракте, и цена приемлимая для моей скромной пенсии. Спасибо за отзывчивый персонал, и хорошую работУ!
 • Наталья Леонидовна 02.12.2013 Очень хороший препарат, посоветовали в аптеке. Прошла курс 3 месяца, улучшилась память, не стало шумов в ушах))
 • Marusik 30.01.2014 Начала пить билобил, и эффект я увидела быстро, уже через неделю. Я столько дел переделала и днем спать не хотелось! На ночь засыпала моментально. И, главное, прошли головные боли
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Билобил форте 80 мг №60 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Билобил форте 80 мг №60 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули по 80 мг № 20 (10х2), № 60 (10х6) у блістерах
Виробник КРКА, д.д., Ново место (відповідальний за виробництво, контроль та випуск серії), Словенія Марифарм д.о.о. (відповідальний за первинне та вторинне пакування), Словенія
Вік не рекомендовано дітям
Міжнародне найменування Ginkgo folium
Показання Когнітивний дефіцит різного генезу (дисциркуляторна енцефалопатія, внаслідок інсульту, черепно-мозкових травм, у літньому віці, що проявляється розладами уваги та/або пам’яті, зниженням інтелектуальних здібностей, відчуттям страху, порушенням сну) та нейросенсорний дефіцит різного генезу (стареча дегенерація жовтої плями, діабетична ретинопатія); – переміжна кульгавість при хронічних облітеруючих артеріопатіях нижніх кінцівок (ІІ ступінь за Фонтейном); – порушення зору судинного генезу, зниження його гостроти; – порушення слуху, дзвін у вухах, запаморочення і порушення координації переважно судинного генезу; – синдром Рейно.
Протипоказання Підвищена чутливість до екстракту гінкго білоба або до будь-якого іншого компонента препарату
Склад діюча речовина: 1 капсула містить сухий екстракт листя гінкго білоба (Ginkgo biloba L., folium) відношення вихідних матеріалів до екстракту (35-67:1) із вмістом: – 17,6-21,6 мг флавоноїдів у вигляді флавонових глікозидів; – 2,24-2,72 мг гінкголідів A, B, C; – 2,08-2,56 мг білобалідів – 80 мг; екстрагент – ацетон; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, глюкози розчин; оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), барвник азорубін (Е 122), заліза оксид червоний (E 172), заліза оксид чорний (E 172).
Термін придатності 3 роки
Українська назва БІЛОБІЛ ФОРТЕ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при деменції. Гінкго дволопатеве

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги