www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Неовитам №30 таблетки

Loading...
  Купить Неовитам №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неовитам №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неовитам №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
91.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Неовитам №30 таблетки

Неовитам № 30 отпускается в форме таблеток покрытых пленочной оболочкой, в составе которых имеется витамин В12, В 6, В1 и такие вспомогательные вещества как повидон, магния стеарат, микрокристаллическая целлюлоза, смесь для пленочного покрытия. По фармакологической группе препарат Неовитам относится к витаминам группы В.

Витамин В1 берет участие в реакциях белкового, жирового и углеводного обмена, процессе проведения в синапсах нервного возбуждения.

Витамин В6 (пиридоксин) нужен для оптимальной работы периферической и центральной нервной системы. Берет участие в биосинтезации нейромедиаторов: 

 • ГАМК и гистамина, 

 • серотонина, 

 • адреналина, 

 • норадреналина, 

 • допамина.


Показания к применению:

В составе комплексной терапии неврологических заболеваний:

 • полиневропатии различной этиологии (в том числе диабетическая, алкогольная);
 • острый и хронический неврит и невралгия;
 • ишиас и люмбаго;
 • корешковый синдром, вызванный дегенеративными поражениями позвоночника;
 • плекситы;
 • межреберная невралгия;
 • парез лицевого нерва
 • невралгия тройничного нерва.

Цена Неовитам №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Неовитам №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


Неовитам №30 таблетки Инструкция

   


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НЕОВІТАМ

(NEOVITAM)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:

1 таблетка містить: вітаміну В1 (тіаміну гідрохлориду) 100 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 200 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,2 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, повідон;

оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry II 57U White (тальк, мальтодекстрин, полідекстроза, титану діоксид (Е 171), тригліцериди середнього ланцюга, гіпромелоза).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою білого або майже білого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ВАТ «Київський вітамінний завод».

Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

 

Фармакотерапевтична група. Вітамін В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12.

Код АТС A11D B.

Неовітам – комбінований препарат вітамінів групи В.

Тіамін (вітамін В1) в організмі людини внаслідок процесів фосфорилювання перетворюється в кокарбоксилазу, яка є коферментом багатьох ферментних реакцій. Тіамін відіграє важливу роль у реакціях вуглеводного, білкового і жирового обміну. Активно бере участь у процесах проведення нервового збудження у синапсах.

Піридоксин (вітамін В6) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. У фосфорильованій формі є коферментом у метаболізмі амінокислот (декарбоксилювання, переамінування). Виступає як кофермент найважливіших ферментів, що діють у нервових тканинах. Бере участь у біосинтезі нейромедіаторів: допаміну, норадреналіну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і ГАМК.

Ціанокобаламін (вітамін В12) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму - в перенесенні метильних груп, у синтезі нуклеїнових кислот, білка, в обміні амінокислот, вуглеводів, ліпідів. Впливає на процеси в нервовій системі (синтез РНК, ДНК, мієліну і ліпідний склад цереброзидів і фосфоліпідів). Коферментні форми ціанокобаламіну – метилкобаламін і аденозилкобаламін – необхідні для реплікації і росту клітин.

Дослідження фармакокінетики препарату не проводилось.

 

Показання для застосування. У складі комплексної терапії неврологічних захворювань:

- поліневропатії різної етіології (у тому числі діабетична, алкогольна);

- гострий та хронічний неврит і невралгія;

- ішіас і люмбаго;

- корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта;

- плексити;

- міжреберна невралгія;

- парез лицьового нерва;

- невралгія трійчастого нерва.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не рекомендовано призначати препарат дітям віком до 12 років, вагітним та в період годування груддю, через відсутність достовірних клінічних даних, що підтверджують безпечність його застосування у даних категорій пацієнтів.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не рекомендується застосовувати Неовітам у високих дозах більше 4 тижнів.

Під час терапії препаратом слід утримуватися від супутнього прийому полівітамінних комплексів, що містять вітаміни групи В, через ризик їх передозування.

Застосування препаратів із вітаміном В12 пацієнтам із псоріазом може призвести до погіршення перебігу захворювання.

 

Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Через відсутність клінічних даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю препарат не рекомендовано застосовувати в даний період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти. Безпека та ефективність застосування препарату у дитячому віці не встановлені, тому препарат не рекомендовано застосовувати дітям віком до 12 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають по 1 таблетці 1-2 рази на добу.

Таблетки слід приймати після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Тривалість лікування та доза препарату визначаються індивідуально.

 

Передозування. Відсутні повідомлення про передозування препаратом, але можуть спостерігатися побічні реакції. Лікування симптоматичне.

 

Побічні ефекти. Препарат переноситься добре в рекомендованих дозах, але в поодиноких випадках можливі такі реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу і кропив`янки, шоковий стан.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з леводопою спостерігається зниження протипаркінсонічної ефективності леводопи.

При поєднаному застосуванні препарату і етанолу знижується абсорбція тіаміну, що входить до складу Неовітаму.

Довготривале лікування протисудомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) на тлі застосування Неовітаму може призвести до дефіциту тіаміну.

При одночасному застосуванні з колхіцином або бігуанідами спостерігається зниження абсорбції ціанокобаламіну.

Застосування препарату з ізоніазидом, пеніциліном або оральними контрацептивами призводить до зниження ефективності дії вітаміну В6.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Неовитам №30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Неовитам №30 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Неовитам №30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 30 (10х3) у блістері в пачці
Виробник ПАТ "Київський вітамінний завод", Україна
Вік від 18 років
Міжнародне найменування Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12
Показання Есенціальна артеріальна гіпертензія. Хронічна серцева недостатність легкого або помірного ступеня тяжкості, як доповнення до стандартних методів лікування пацієнтів віком від 70 років.
Протипоказання – Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу; – печінкова недостатність або обмеження функцій печінки; – гостра серцева недостатність, кардіогенний шок або епізоди декомпенсації серцевої недостатності, що вимагають внутрішньовенного введення діючих речовин із позитивним інотропним ефектом; – синдром слабкості синусового вузла, у тому числі синоаурикулярна блокада, АВ-блокада ІІ-ІІІ ступеня (без штучного водія ритму); – бронхоспазм та бронхіальна астма в анамнезі; – нелікована феохромоцитома; – метаболічний ацидоз; – брадикардія (до початку лікування частота серцевих скорочень менше 60 ударів/хв); – артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск менше 90 мм рт. ст.); – тяжкі порушення периферичного кровообігу; – одночасне застосування з флоктафеніном та сультопридом.
Склад діюча речовина: 1 таблетка містить небівололу гідрохлориду у перерахуванні на небіволол 5 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; натрію кроскармелоза; гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза); полісорбат; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат
Термін придатності 2 роки
Українська назва НЕОВІТАМ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Селективні блокатори ?-адренорецепторів. Код АТХ С07А В12

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги