0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Витацертин раствор для инъекций 2 мл №5

Код товару:Код:  237.0125
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
виписав лікар, дієвий препарат, 5 уколів цілком достатньо, ціна нормальна, без побічних реакцій
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Елена
Очень сильно белел копчик, сказали что это радикулит крестца. Осложнения дало на ноги, начали боли отдавать не только в копчике, но и в ногах. Стало трудно ходить и наклоняться очень больно. Посоветовали мне купить эти лекарства. После первого укола, мне казалось что боль усилилась, но со временем она чуть утихла. Второй укол, так же было больно, но потом боль ещё тише стала и на третий мне стало легче. Я смогла нагибаться без боли в копчике. После четвёртого я практически не ощущала боли и после пятого, боль совсем ушла. Правда шишки на пятой точке остались и болят, но это ничего по сравнению с той болью.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Витацертин раствор для инъекций 2 мл №5
Витацертин раствор для инъекций 2 мл №5
Есть в наличии
254,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview