0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Зубні щітки для дітей

Знайдено 6 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Зубна щітка повинна бути абсолютно у кожного, з самого дитинства. Без неї важко уявити ранок і вечір, адже саме завдяки їй досягається чистота і свіжість зубів, що дуже важливо для здорового стану порожнини рота.

Особливості вибору щіток для дітей

Щітка ділиться на 3 частини:

  • головку, на якій посаджені щетинки;
  • шийку — може бути прямою, гнучкою, перебувати до ручки під кутом;
  • ручку.

Залежно від матеріалу, щетинки можуть бути натуральними, або виготовлені з штучних матеріалів — нейлону, поліестеру, добавок силікону. Перші вважаються абсолютно не гігієнічними, так як сприяють швидкому розвитку мікробів, а їх міцність істотно поступається синтетиці. Щетинки розташовані в різних за щільністю пучках, їх підстригають рівно або зигзагами, від чого залежить очищаюча здатність. Ручки щітки, як правило, покриті гумовими накладками, які зменшують ковзання. На дитячих щітках тут передбачені гумові кульки, які масажують маленьку кисть.

Очищати порожнину рота дитини потрібно регулярно, тим паче після їжі. До року, поки зубів ще немає, можна обійтися і без щітки, для цього підійдуть спеціальні серветки, шматочок бинта або марлі. Можна і просто полоскати водою. А ось коли з'являється перший зуб, вводиться прикорм, змінюється характер їжі, тобто у віці від 1, необхідно вибрати першу справжню щітку.

Дитяча зубна щітка

Вибір щіток сьогодні дуже різноманітний і підібрати відповідний малюкові варіант не завжди буває просто. Поки зубів ще немає, потрібно придбати спеціальний масажер. Зубна щітка напальчник допомагає зубкам прорізатися, зняти напругу в яснах. Уже для однорічної дитини можна придбати м'яку силіконову щітку. Деякі виробники випускають цілі комплекти — масажне кільце, різні за розміром і м'якості щітки, спеціальні запобіжники, які роблять процес чищення зубів безпечним.

У віці від 1,5-2 років, коли дитина вже може похвалитися наявністю декількох зубів, можна користуватися вже трохи більшою щіткою. Важливо, щоб ручка була зручною для захоплення, красивою і яскравою. Вік, для якого призначена ця щітка, зазвичай вказують на упаковці. Особливим попитом користуються вироби, в складі щетинки яких є іони срібла. Вони підходять для дітей без алергії на метал, мають антибактеріальну дію.

У віці від 3-4 років у дітей зазвичай вже є всі молочні зуби, тому виникає необхідність в очищенні найвіддаленіших ділянок порожнини рота, а значить головки і щетинки щітки повинні бути довшими. У цьому віці діти дуже люблять музичні щітки, з миготливими присосками, з таймером і з музикою. Те ж стосується і віку від 5 років, 6 років, від 7 років. Вони не просто розважають, а й допомагають привчити малюка чистити зуби протягом певного часу.

Дітям у віці 8 років, 9 років, 10 років, 12 років підійде електрична зубна автоматична щітка на батарейках. При правильному використанні вона абсолютно безпечна, значно краще чистить зуби, та й інтересу у дитини електрична звукова щітка викликає куди більше. Тим більше, що сучасні виробники випускають дитячі механічні щітки з ручками у вигляді милих тварин, героїв мультиків і коміксів. Список різноманітних пропозицій сьогодні просто величезний.

Міняти зубну щітку варто відразу ж, як ви помітили, що очищувальні здібності почали погіршуватися. Зазвичай це займає близько місяця-півтора. Ступінь зносу щітки можна визначити по щетинкам блакитного кольору. Коли вони знебарвлюються, пора придбати нову. Зберігати виріб потрібно у відкритому вигляді, тоді до наступного використання всі щетинки повністю висохнуть. У вологому середовищі на щітці починають розмножуватися бактерії.

Особливі щітки можуть знадобитися дітям, які носять брекети або ортодонтичну пластинку. Це монопучкові вироби, вибрати відповідне вам допоможе стоматолог.

Зубні щітки для дитини: ціни в аптеці

На сайті «Аптека24» можна купити не тільки ліки, таблетки, медичні препарати, але і інші засоби, які допомагають підтримувати здоров'я. Серед них і дитячі зубні щітки, як звичайні, так і ультразвукові. Вам достатньо ввести назву в пошук, щоб отримати всі діючі пропозиції. Порівнявши їх між собою за технічними характеристиками, цінами і відгуками, ви зробите правильний вибір!