0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від ендометріозу

Знайдено 37 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Ендометріоз — дуже поширене сьогодні захворювання, яке зустрічається у жінок. Після 40 і після 50 років його діагностують рідше, у зоні ризику знаходяться жінки в репродуктивному віці. Однак, і при клімаксі може спостерігатися розростання клітин ендометрію за межами внутрішнього шару стінки матки. Усі зміни, що відбуваються протягом менструального циклу в ендометрії, відбуваються і з цією ділянкою. Розрізняють ендометріоз яєчників, шийки матки, маткових труб. У такому випадку його називають зовнішнім генітальним ендометріозом.

Ризик появи патології пов'язують з ускладненнями після операцій на внутрішніх статевих органах, до них же відносять пологи й аборт. Також існує версія, що захворювання починає розвиватися ще до народження. Вплинути на його появу може знижений імунітет, стреси, перевтома, погана екологія та інші фактори.

Дуже важливо вчасно звернутися до профільного фахівця й почати пити таблетки або інші фармацевтичні препарати, які призначить лікар, грунтуючись саме на вашій клініко-лабораторної картині. Активне захворювання може перейти в хронічний ендометріоз, з більш серйозними наслідками.

Ліки проти ендометріозу

Лікування проводять гормональними препаратами. Також, воно може бути негормональним, а оперативним, якщо інші терапевтичні методи виявилися недієвими. Найчастіше вдаються до комбінованої терапії, яка дає найкращий ефект. Також лікар може порекомендувати проведення фізіотерапії. При лікуванні ендометріозу використовуються наступні групи медикаментів:

  • оральні контрацептиви (ОК) — знімають болісні відчуття перед і під час менструацій. Також прийом ОК сприяє зменшенню розмірів ділянок ендометріозу. До найбільш популярних засобів відносять Ярину, Жанін і т. д.;
  • препарати з прогестероном і його аналогами — знижують виробництво естрогену в організмі, а значить пригнічують ріст ендометрію, причому не тільки в осередках захворювання, але й у матці. Терапія може розтягнутися на період до півроку і більше. До них відносять Дюфастон, Візану, Утрожестан;
  • Даназол — гормон синтетичного походження, що пригнічує вироблення статевих гормонів у жінок. Щоб досягти терапевтичного ефекту, важливо пройти терапевтичний курс тривалістю від 3 місяців.

Точне дозування і терміни лікування повинен повідомляти кваліфікований лікар.

Засоби від ендометріозу: ціни в аптеці

В аптеці можна купити будь-які ліки від ендометріозу. Отримавши від лікаря список лікарських препаратів, введіть назву кожного з них в пошуковий рядок на сайті «Аптека24». Ми підкажемо, де найвигідніша ціна на потрібний засіб і надамо можливість замовити ефективні ліки за доступною вартостю онлайн.

Ціни на Препарати від ендометріозу

Препарати від ендометріозуЦіна
Трихопол вагінальні таблетки від вагініту по 500 мг, 10 шт.
179,9грн
Флуконазол-Тева капсули по 100 мг, 10 шт.
139,3грн
Савіс таблетки від ендометріозу по 2 мг, 28 шт.
396,6грн
Фемостон таблетки по 1 мг/10 мг, 56 шт.
1 198,4грн
Депо-провера суспензія для ін'єкцій по 500 мг/3,3 мл, 1 шт.
504,4грн