www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дистрептаза 2 г №6 свечи

Loading...
    Купить Дистрептаза 2 г №6 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
394.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Дистрептаза 2 г №6 свечи

Ректальные суппозитории Дистрептаза 2 г №6 оказывают антитромботическое действие. Данный препарат усиливает проникновение антибиотиков к очагу воспаления. Этим он и примечателен. 

Применение

Применение свечей Дистрептаза назначают при различных хронических и острых воспалительных процессах. Не занимайтесь самолечением, назначить лекарственное средство может только медицинский специалист. В Украине свечи Дистрептаза назначают доктора довольно часто. Препарат давно зарекомендовал себя как эффективное средство. Дозировку лекарственного средства может рассчитать лечащий врач, исходя из диагноза. Перед введением суппозиторий обязательно подробно изучите инструкцию к Дистрептазе. В ней также указываются поводы при которых нельзя принимать препарат и возможные побочные реакции. Их надо знать и иметь ввиду, чтобы не усугубить состояние здоровья.


Купить препарат

Отзывы о Дистрептазе подтверждают его эффективное и быстрое действие. Детям данный препарат не назначают. Для них в аптеках имеются свои эффективные варианты. Цена свечей Дистрептаза является достаточно высокой, в том числе потому, что препарат производится в Польше. Она зависит не только от изготовителя и ценообразования аптек, а и от экономической стабильности нашей страны.  Лучшая стоимость Дистрептазы чаще встречается в интернет магазинах, чем в рознице. 

Приобрести эти свечи Вы можете по рецепту. Упаковка с препаратом включает в себя один блистер с шестью суппозиториями. В Киеве Дистрептаза можно увидеть в большинстве аптечных сетей. Для того чтобы подобрать какие-либо аналоги свечей Дистрептаза, необходима обязательная рекомендация от профильного специалиста. Альтернативные меры могут быть разными, поэтому не экспериментируйте самостоятельно. Купить свечи Дистрептаза можно в нашей сети: Киеве, Одессе, Харькове, Днепре, Львове. Но сайт Аптека24 предлагает их еще и по хорошей стоимости. Данное лекарственное средство необходимо хранить при температуре от 2-х до 8-ми градусов Цельсия и не замораживать.


Текущее описание Дистрептазы не относится к рекомендациям по его назначению. За терапией с применением этих свечей можно обратиться к доктору. Он примет решение касательно целесообразности и выпишет вам Дистрептаза или другой препарат.


***************


Ректальні супозиторії Дістрептаза 2 г №6 надають антитромботичну дію. Даний препарат Посилює проникнення антибіотиків до вогнища запалення. Цим він і примітний.


Застосування

Застосування свічок Дістрептаза призначають при різних хронічних і гострих запальних процесах. Не займайтеся самолікуванням, призначити лікарський засіб може тільки медичний фахівець. В Україні свічки Дістрептаза призначають доктора досить часто. Препарат давно зарекомендував себе як ефективний засіб. Дозування лікарського засобу може розрахувати лікуючий лікар, виходячи з діагнозу. Перед введенням супозиторій обов'язково детально вивчіть інструкцію до Дістрептаза. У ній також вказуються приводи при яких не можна приймати препарат і можливі побічні реакції. Їх треба знати і мати на увазі, щоб не погіршити стан здоров'я.Купити препарат

Відгуки про Дістрептаза підтверджують його ефективне і швидке дію. Дітям даний препарат не призначають. Для них в аптеках є свої ефективні варіанти. Ціна свічок Дістрептаза є досить високою, в тому числі тому, що препарат виробляється в Польщі. Вона залежить не тільки від виробника і ціноутворення аптек, а й від економічної стабільності нашої країни. Найкраща вартість Дістрептаза частіше зустрічається в інтернет магазинах, ніж в роздробі.

Придбати ці свічки Ви можете за рецептом. Упаковка з препаратом включає в себе один блістер з шістьма супозиторії. У Києві Дістрептаза можна побачити в більшості аптечних мереж. Для того щоб підібрати будь-які аналоги свічок Дістрептаза, необхідна обов'язкова рекомендація від профільного фахівця. Альтернативні заходи можуть бути різними, тому не експериментуйте самостійно. Купити свічки Дістрептаза можна в нашій мережі: Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові. Але сайт Аптека24 пропонує їх ще і за гарною вартості. Даний лікарський засіб необхідно зберігати при температурі від 2-х до 8-ми градусів Цельсія і не заморожувати.

Поточне опис Дістрептаза не відноситься до рекомендацій по його призначенню. За терапією із застосуванням цих свічок можна звернутися до лікаря. Він прийме рішення щодо доцільності та випише вам Дістрептаза або інший препарат.Цена Дистрептаза 2 г N6 свечи актуальна при заказе на сайте. Купить Дистрептаза 2 г N6 свечи в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дистрептаза 2 г №6 свечи Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату 

ДІСТРЕПТАЗА

(DISTREPTAZA)

 

Склад:

діючі речовини: 1 супозиторій містить стрептокінази 15 000 МО, стрептодорнази 1250 МО;

допоміжні речовини: олія мінеральна, жир твердий.

 

Лікарська форма. Супозиторії ректальні.

 

Фармакотерапевтична група.

Антитромботичні засоби. Ферменти. Код АТС В01А D.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування хронічних запальних процесів маткових придатків, післяопераційних інфільтративних уражень органів малого тазу, ендометритів, геморою при гострому та хронічному перебігу, параректальних абсцесів і свищів з великим запальним інфільтратом, гнійних каудальних кіст.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Препарат не повинен контактувати з покритою свіжим струпом раною або зі свіжим швом, оскільки це може спричинити розслаблення швів і , як наслідок, кровотечу з рани.

 

Спосіб застосування та дози.

Вийняти супозиторій із формочки блістера і ввести глибоко у пряму кишку.

Дозування залежить від перебігу та інтенсивності запального процесу.

При тяжкому перебігу захворювання у дорослих:

– по 1 супозиторію 3 рази на добу протягом перших 3 днів;

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом наступних 3 днів;

– по  1 супозиторію 1 раз на добу протягом ще 3 наступних днів.

При середньо тяжкому та легкому перебігу захворювання у дорослих:

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом перших 3 днів;

– по 1 супозиторію 1 раз на добу протягом наступних 4 днів,

або

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 2 днів.

Курс лікування – у середньому по 8 - 18 супозиторіїв.

Тривалість лікування – у середньому 7 - 10 днів.

 

Побічні реакції.

Іноді можуть спостерігатися алергічні реакції, підвищення температури тіла, схильність до кровотеч.

 

 

Передозування.

Симптоми передозування невідомі.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

 

Діти.

Не застосовують.

 

Особливості застосування.

Препарат застосовують тільки за призначенням лікаря.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Посилює проникнення антибіотиків, хіміотерапевтичних препаратів у вогнище запалення.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дістрептаза® – комбінований препарат, який містить дві активні субстанції – стрептокіназу і стрептодорназу. Стрептокіназа є активатором про ензиму плазміногену, що міститься у крові людини і під впливом стрептокінази перетворюється у плазмін, який має властивість розчиняти згустки крові.

Стрептодорназа є ензимом, який має здатність розчиняти скупчення нуклеопротеїдів, мертвих клітин або гною, не впливаючи при цьому на живі клітини і їх фізіологічні функції.

Препарат полегшує доступ антибіотиків або хіміотерапевтичних засобів до вогнища запалення.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії мають вигляд однобічно загостреного циліндра, конуса або торпеди масою 2 г ± 0,1 г; поверхня супозиторію повинна бути однорідною, без плям і скупчень, пухирців повітря і механічних пошкоджень, кремово-білого кольору.

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі 2 - 8 °С. Не заморожувати.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 6 супозиторіїв у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.

«БІОМЕД-ЛЮБЛІН» Витвурня Суровіц і Щепйонек Спулка Акцийна.

 

Місцезнаходження.

20-029 Люблін, вул. Університетська, 10, Польща.

 


Дистрептаза 2 г №6 свечи Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Дистрептаза 2 г №6 свечи Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дистрептаза 2 г №6 свечи Характеристики

Лікарська форма Супозиторії ректальні 15000 МО+1250 МО № 6 у блістерах
Виробник "БІОМЕД-ЛЮБЛІН" ВИТВУРНЯ СУРОВІЦ І ЩЕПЙОНЕК СПУЛКА АКЦИЙНА, Польща
Вік Не застосовувати
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Лікування хронічних запальних процесів маткових придатків, післяопераційних інфільтративних уражень органів малого тазу, ендометритів, геморою при гострому та хронічному перебігу, параректальних абсцесів і свищів з великим запальним інфільтратом, гнійних каудальних кіст
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Препарат не повинен контактувати з покритою свіжим струпом раною або зі свіжим швом (до 10 днів), оскільки це може спричинити розслаблення швів і, як наслідок, кровотечу з рани. Протипоказано застосовувати пацієнтам з порушенням згортання крові. Одночасний прийом з антикоагулянтами, з іншими препаратами, що містять кальцій, без контролю коагулограми
Склад діючі речовини: 1 супозиторій містить стрептокінази 15 000 МО, стрептодорнази 1250 МО; допоміжні речовини: олія мінеральна, твердий жир
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДІСТРЕПТАЗА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антитромботичні засоби. Ферменти

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги