0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при артрозі

Знайдено 125 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще5 товарів

Артроз — захворювання суглобів дегенеративно-дистрофічного характеру. Воно з'являється через ураження суглобової і хрящової тканини у 10-15% населення планети. Захворюваність істотно збільшується з віком, зустрічається мало не у 35% людей похилого віку.

Патологія може розвинутися через біологічні і механічні фактори, які порушують процеси утворення субарахноїдальної кістки і хряща суглобів. Чималу роль також відіграє спадковість. Ускладнюється вона наявністю таких факторів, як надлишкова вага, нерівномірні навантаження, порушення обміну речовин.

У міру зменшення обсягу суглобової рідини, починають відбуватися порушення функцій суглоба. Пацієнти відчувають біль, особливо після важкої роботи. Після відпочинку вона проходить. Згодом, біль починає турбувати ночами, починається запалення тканин навколо суглоба, в результаті в ньому відбувається скупчення рідини. Розрізняють артроз ліктьового, колінного, тазостегнового суглобів, гомілковостопний, рук і кистей рук, пальців.

Ліки проти артрозу

Медикаментозне лікування залежить від ступеня артрозу:

  • 1 ступеня — відсутні остеофіти, кілька звужена суглобова щілина;
  • при 2 ступеня — спостерігається незначне звуження суглобової щілини, вже утворилися остеофіти;
    для 3 ступеня — характерна наявність деформуючого суглоб стану, викликаного великою кількістю остеофитов і
  • добре помітним звуженням суглобової щілини;
  • на 4 стадії — суглобової щілини практично немає, діагностується значна деформація і велика кількість остеофітів.

Спочатку пацієнтові призначають хондропротектори (наприклад, Терафлекс) і вітамінно-мінеральні комплекси. На початковій стадії важливо дотримуватися дієти і виконувати спеціальні вправи. На 2 і 3 стадії виникає необхідність в усуненні запалення, хворобливих відчуттів, важливо уповільнити дегенеративні процеси. Для цього використовують нестероїдні протизапальні препарати, а також анальгетики. Можуть бути призначені кортикостероїди. Обов'язкові фізіотерапія та ЛФК.

При 4 стадії артрозу, суглоб практично зруйнований. Повернутися до активного життя і позбутися від болю допоможе установка ендопротеза в ході хірургічної операції.

Засоби для лікування артрозу: ціни в аптеці

Купити необхідні лікарські препарати можна в аптеці, надавши фармацевту список медикаментів, отриманий у лікаря. Але лікування серйозно впливає на сімейний бюджет, тому можна скористатися пропозицією сайту «Аптека24». У нас найвигідніша ціна — введіть назву ліків і переконайтеся в цьому. Відразу ж можна оформити швидке замовлення!

Ціни на Препарати при артрозі

Препарати при артрозіЦіна
Спирт камфорний 10%, 40 мл - ПрАТ ФФ Віола
37,1грн
Апізартрон мазь від болів у суглобах та м'язах, 20 г
175,6грн
Декстемп таблетки від болю по 400 мг, 10 шт.
106,8грн
Хітарт розчин для ін'єкцій по 100 мг/мл, 10 флаконів по 2 мл
827,2грн
Олфен-100 СР Депокапс капсули по 100 мг, 20 шт.
498,1грн