www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Терафлекс №60 капсулы

Loading...
  Купить Терафлекс №60 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Терафлекс №60 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Терафлекс №60 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
327.49 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Терафлекс №60 капсулы

Капсулы Терафлекс № 60 содержат в описании своего состава хондроитин сульфат натрия и глюкозамин гидрохлорид, а также такие вспомогательные компоненты как стеариновая кислота, марганец сульфат, магний стеарат. Действие препарата направлено на восстановление хрящевых тканей. 

Благодаря основным компонентам Терафлекса хондротоину сульфату и глюкозамину гидрохлориду осуществляется синтезация соединительных тканей и предупреждение повреждения хряща. Также они создают защиту для пораженного хряща от последующего разрушения, которое способно возникнуть при употреблении противовоспалительных нестероидных и глюкокортикостероидных препаратов.


Показания

Капсулы Терафлекс используются для лечения 

 • остеохондроза

 • остеоартрита 


Противопоказаны к применению при: 

 • непереносимости веществ медикамента, 

 • почечной недостаточности в тяжелой форме, 

 • в период беременности, кормления грудью, 

 • при возрасте меньше пятнадцати лет. 


С осторожностью препарат принимается при сахарном диабете, бронхиальной астме и предрасположенностям к кровотечениям.


Назначение

Взрослым и детям от пятнадцати лет Терафлекс назначается по инструкции в первые три недели по одной капсуле трижды в день, а после по два раза в день в течении трех-шести месяцев. Курсы лечения могут при необходимости повторяться. Принимать капсулы можно независимо от употребления еды в любое время с небольшим количеством жидкости. 

Терафлекс способен усиливать всасываемость тетрациклиновых антибиотиков, усиливать действие антикоагулянтов и делать ниже эффективность полусинтетического пенициллина и хлорамфеникола.


*************


Капсули Терафлекс № 60 містять в описі свого складу хондроїтин сульфат натрію і глюкозамін гідрохлорид, а також такі допоміжні компоненти як стеаринова кислота, марганець сульфат, магній стеарат. Дія препарату спрямована на відновлення хрящових тканин.

Завдяки основних компонентів Терафлекс хондротоіну сульфату і глюкозаміну гідрохлориду здійснюється синтезації сполучних тканин і попередження пошкодження хряща. Також вони створюють захист для ураженого хряща від подальшого руйнування, яке здатне виникнути при вживанні протизапальних нестероїдних і глюкокортикостероїдних препаратів.


Показання

Капсули Терафлекс використовуються для лікування

 • остеохондрозу

 • остеоартриту


Протипоказані до застосування при:

 • непереносимості речовин медикаменту,

 • ниркової недостатності у важкій формі,

 • в період вагітності, годування грудьми,

 • при віці менше п'ятнадцяти років.

З обережністю препарат приймається при цукровому діабеті, бронхіальній астмі і схильності до кровотеч.


Призначення

Дорослим і дітям від п'ятнадцяти років Терафлекс призначається за інструкцією в перші три тижні по одній капсулі тричі на день, а після по два рази в день протягом трьох-шести місяців. Курси лікування можуть при необхідності повторюватися. Приймати капсули можна незалежно від вживання їжі в будь-який час з невеликою кількістю рідини.

Терафлекс здатний підсилювати всмоктуваність тетрациклінових антибіотиків, посилювати дію антикоагулянтів і робити нижче ефективність напівсинтетичного пеніциліну і хлорамфеніколу.


Цена Терафлекс №60 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Терафлекс №60 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Терафлекс №60 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ТЕРАФЛЕКС®
(THERAFLEX®)

Склад:

діюча(і) речовина(и): 1 капсула містить 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату;

допоміжні речовини: желатин, кислота стеаринова, магнію стеарат, марганцю сульфат моногідрат.

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді, прозорі желатинові капсули, що містять порошок від білуватого до світло-бежевого кольору з кристалічними частинками.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ: М09А Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який бере участь у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, які руйнують суглобовий хрящ, та стимулює регенерацію суглобового хряща. Хондроїтину сульфат знижує активність запального процесу на ранніх стадіях, і таким чином сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зменшенню болю, покращенню функції суглобів, знижує потребу у нестероїдних протизапальних препаратах у хворих з остеоартрозами колінних та тазостегнових суглобів.

Глюкозаміну гідрохлорид має хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозаміногліканів у організмі, бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти. Завдяки тропності до хрящової тканини глюкозаміну гідрохлорид ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроїтинсірчаної кислоти. Глюкозаміну гідрохлорид селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, які зумовлюють ушкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази), запобігає руйнівній дії глюкокортикоїдів на хондроцити та порушенню біосинтезу глікозаміногліканів, спричинене нестероїдними протизапальними препаратами.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після одноразового перорального застосування препарату у середній терапевтичній дозі максимальна концентрація хондроїтину сульфату у плазмі крові досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині – через 4-5 годин. Біодоступність хондроїтину сульфату становить 13 %. Виведення здійснюється переважно нирками протягом 24 годин.

Після перорального застосування 90 % глюкозаміну всмоктується з кишечнику, понад 25 % потрапляє з плазми крові до хрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. У печінці частина препарату метаболізується до сечовини, вуглекислого газу та води.

Біодоступність глюкозаміну становить 25 % за рахунок першого проходження через печінку. Найбільші концентрації глюкозаміну визначаються у печінці, нирках та суглобовому хрящі. Близько 30 % застосованої дози тривало персистують у кістковій та м’язовій тканинах. Виводиться переважно із сечею у незміненому вигляді, частково – з калом. Період напіввиведення становить 68 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Первинні та вторинні остеоартрози; остеохондрози; плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції). Фенілкетонурія.

Особливі заходи безпеки.

Не перевищувати рекомендованої дози. З обережністю застосовувати пацієнтам з підвищеною чутливістю (алергією) до морепродуктів. На початку лікування особам з цукровим діабетом доцільно проводити контроль рівня цукру в крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При комбінованому застосуванні Терафлекс® посилює всмоктування тетрациклінів зі шлунково-кишкового тракту та зменшує всмоктування пеніцилінів та хлорамфеніколу. На тлі застосування препарату знижується потреба у нестероїдних протизапальних засобах.

Було відмічено посилення дії кумаринових антикоагулянтів. У зв’язку з цим у цих пацієнтів доцільно проводити контроль параметрів коагуляції.

При одночасному застосуванні глюкозаміну та варфарину можливе посилення дії останнього та розвиток кровотечі. Тому при одночасному застосуванні необхідно контролювати параметри згортання крові.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з тим, що клінічні дані щодо ефективності та безпечності застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, препарат у цей період не слід застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Спосіб застосування та дози.

Приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води. Дорослим застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу. Мінімальна тривалість лікування – 2 місяці. Курс лікування зазвичай повторювати з інтервалом 3 місяці.

Діти. У зв’язку з тим, що досвіду застосування дітям недостатньо, не рекомендується застосовувати дітям.

Передозування.

Можливе посилення побічних ефектів. У випадку передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту. Рідко спостерігаються диспепсія, відчуття незначної нудоти, можливий біль в епігастральній ділянці, діарея, запор, здуття кишечнику.

З боку імунної системи. У поодиноких випадках – алергічні реакції, включаючи гіперемію та висипи на шкірі, свербіж, кропив’янку, ангіоневротичний набряк.

З боку шкіри та її структур. Випадіння волосся.

З боку нервової системи та органів чуттів. Головний біль, загальна слабкість, сонливість, порушення зору.

Всі побічні ефекти минають після припинення лікування.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оC. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Пластиковий флакон по 30, або 60, або 120 капсул у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Назва і місцезнаходження виробника.

Контракт Фармакал Корпорейшн, США

135 Адамс авеню, Хопог, Нью-Йорк 11788, США/

Contract Pharmacal Corporation, USA

135 Adams Avenue, Hauppauge, New York 11788, USA.

Місце провадження діяльності

160 Коммерс Драйв, Хопог, Нью-Йорк 11788, США

160 Commerce Drive, Hauppauge, NY 11788, USA

Назва і місцезнаходження заявника.

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія

Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

Bayer Consumer Care AG, Switzerland

Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

Терафлекс №60 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Терафлекс №60 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Терафлекс №60 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули № 30, № 60, № 120 у флаконі
Виробник Контракт Фармакал Корпорейшн, США
Вік не рекомендується застосовувати дітям.
Показання Первинні та вторинні остеоартрози; остеохондрози; плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції).
Склад діючі речовини: D-глюкозаміну гідрохлорид та натрію хондроїтину сульфат; 1 капсула містить 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату; допоміжні речовини: желатин, кислота стеаринова, магнію стеарат, марганцю сульфат моногідрат.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ТЕРАФЛЕКС
Упаковка Флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги