Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Терафлекс №120 капсулы

  Loading...
   Купить Терафлекс №120 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Терафлекс №120 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Терафлекс №120 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  671,60 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Терафлекс №120 капсулы

  В лечении заболеваний суставов и позвоночника назначают Терафлекс №120. Вещества, входящие в состав препарата, способствуют образованию хрящевой ткани. 


  Применение 

  Поэтому Терафлекс показано при переломах, чтобы быстрее заживали поврежденные кости. Это основная причина назначения данного препарата. Купить Терафлекс возможно без предписания и рецепта. Не рекомендовано начинать принимать препарат без назначения врача. Особенно осторожным следует быть больным сахарным диабетом и бронхиальной астмой, подчеркивают отзывы о Терафлекс.

  Противопоказания

  Есть ряд противопоказаний, которые важно учитывать. Среди них : возраст до 15 лет, беременность, некоторые заболевания. Тогда вам пропишут аналоги Терафлекс. Лечащий доктор учтет все факторы и подберет оптимальную терапию. 


  Способ и дозы приема

  Важно также соблюдать схему приема капсул Терафлекс. А также продолжительность курса их потребления. Который следует повторять с интервалом в три месяца — так указывает описание Терафлекс . Не стоит превышать дизировку препарата. Побочные реакции возможны, но встречаются не часто. Все же имеет смысл заострить на них внимание, инструкция Терафлекс описывает их. Она имеется в открытом доступне онлайн. 


  Покупая препарат, проверьте ее наличие в упаковке. Терафлекс в Украине все имеют возможность приобрести в аптечных сетях. Можно оставить заявку через интернет, в аптеке 24 это сделать очень удобно. В Киеве Терафлекс часто упоминается в запросах. Ведь его востребованность увеличивается стабильно. Предварительно уточните стоимость Терафлекс, до его заказа. По телефону или через сервис писка лекарств можно узнать достоверную информацию. Это немаловажно, так как предлагается разная цена Терафлекс в разных местах.


  *************


  У лікуванні захворювань суглобів і хребта призначають Терафлекс №120. Речовини, що входять до складу препарату, сприяють утворенню хрящової тканини.


  Застосування

  Тому Терафлекс показано при переломах, щоб швидше гоїлися пошкоджені кістки. Це основна причина призначення даного препарату. Купити Терафлекс можливо без припису і рецепта. Чи не рекомендовано починати приймати препарат без призначення лікаря. Особливо обережним слід бути хворим на цукровий діабет і бронхіальну астму, підкреслюють відгуки про Терафлекс.


  Протипоказання

  Є ряд протипоказань, які важливо враховувати. Серед них: вік до 15 років, вагітність, деякі захворювання. Тоді вам пропишуть аналоги Терафлекс. Лікуючий лікар врахує всі чинники і підбере оптимальну терапію.


  Спосіб і дози прийому

  Важливо також дотримуватися схему прийому капсул Терафлекс. А також тривалість курсу їх споживання. Який слід повторювати з інтервалом в три місяці - так вказує опис Терафлекс. Не варто перевищувати дізіровку препарату. Побічні реакції можливі, але зустрічаються не часто. Все ж має сенс загострити на них увагу, інструкція Терафлекс описує їх. Вона є у відкритому доступні онлайн.


  Купуючи препарат, перевірте її наявність в упаковці. Терафлекс в Україні всі мають можливість придбати в аптечних мережах. Можна залишити заявку через інтернет, в аптеці 24 це зробити дуже зручно. У Києві Терафлекс часто згадується в запитах. Адже його затребуваність збільшується стабільно. Попередньо уточніть вартість Терафлекс, до його замовлення. По телефону або через сервіс писку ліків можна дізнатися достовірну інформацію. Це важливо, тому що пропонується різна ціна Терафлекс в різних місцях.


  Цена Терафлекс N120 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Терафлекс N120 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Терафлекс №120 капсулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  ТЕРАФЛЕКС®

  (THERAFLEX®)

   

  Склад:

  діючі речовини: D-глюкозаміну гідрохлорид та натрію хондроїтину сульфат;

  1 капсула містить 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату;

  допоміжні речовини: желатин, кислота стеаринова, магнію стеарат, марганцю сульфат моногідрат.

   

  Лікарська форма. Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості: тверді, прозорі желатинові капсули, що містять порошок від білуватого до світло-бежевого кольору з кристалічними частинками.

   

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Цей лікарський засіб стимулює регенерацію хрящової тканини. Хондроїтин та глюкозамін ефективні у пацієнтів при остеоартрозі. Лікарський засіб чинить протизапальну дію на клітинному рівні, стимулює синтез як ендогенних протеогліканів, так і ендогенної гіалуронової кислоти, знижує катаболічну активність хондроцитів шляхом інгібування деяких ферментів, що руйнують хрящ,  таких як колагеназа, есталаза, протеоглікіназа, фосфоліпаза-А2, N-ацетилглікозамінідаза тощо, а також інгібує: формування інших речовин, які можуть ушкоджувати хрящові тканини (in vitro), таких як супероксидні радикали; активність лізосомальних ферментів.

  Хондроїтин – один з головних елементів хряща. Він знижує активність запального процесу на ранніх стадіях і, таким чином, сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зменшенню болю, поліпшує функцію суглобів та зменшує потребу у нестероїдних протизапальних засобах при остеоартрозі колінних та кульшових суглобів.

  Глюкозамін фізіологічно присутній у людському організмі та має хондропротекторні властивості. Дослідження in vitro та in vivo показали, що глюкозаміну гідрохлорид стимулює синтез фізіологічних глікозаміногліканів та протеогліканів хондроцитами та синтез гіалуронової кислоти синовіоцитами.

  Фармакокінетика.

  Після одноразового перорального прийому терапевтичної дози максимальний рівень хондроїтину сульфату в плазмі досягається через 3-4 години. Біодоступність дози, що була застосована перорально, становить 12 %.

  У крові 85 % хондроїтину та його деполімеризованих похідних зв’язуються з декількома протеїнами плазми.

  Щонайменше 90 % застосованої дози хондроїтину спочатку метаболізуються лізосомальними фосфатазами, після чого деполімеризуються гіалуронідазою, β-глюкуронідазою та β-N-ацетилгексозамінідазою у печінці, нирках та інших органах.

  Хондроїтин та його деполімеризовані похідні виводяться переважно шляхом ниркової екскреції. Період напіввиведення становить від 5 до 15 годин.

  Після перорального застосування глюкозаміну гідрохлорид швидко та майже повністю всмоктується у кишечнику. Фармакокінетика глюкозаміну лінійна до стандартної дози 1500 мг один раз на день, а вищі дози не призведуть до пропорційно вищого збільшення максимальної концентрації глюкозаміну.

  Більше 25 % прийнятої дози глюкозаміну переходять з плазми крові до хрящової тканини та синовіальної суглобової мембрани.

  Згідно з ефектом першого проходження у печінці більше ніж 70 % глюкозаміну метаболізується до сечовини, вуглекислого газу та води.

  Екскретується у незміненому вигляді переважно нирками із сечею та частково з калом. Період напіввиведення становить 68 годин.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Первинні та вторинні остеоартрози; остеохондрози; плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції).

   

  Особливі заходи безпеки.

  -       Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

  -       З обережністю застосовувати пацієнтам з підвищеною чутливістю (алергією) до морепродуктів.

  -       Пацієнтам з цукровим діабетом доцільно частіше проводити контроль рівня цукру в крові, особливо на початку лікування.

  -       Було описано загострення симптомів астми у пацієнтів з астмою після початку лікування глюкозаміном, тому такі пацієнти мають знати про потенційне погіршення симптомів.

  -       У рідкісних випадках у пацієнтів з серцевою та/або нирковою недостатністю спостерігалися набряки та/або затримка води в організмі. Це може бути пов’язано з осмотичним ефектом хондроїтину сульфату.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Жодних спеціальних досліджень лікарської взаємодії не було проведено, однак фізико-хімічні і фармакокінетичні властивості глюкозаміну та хондроітину свідчать про низьку імовірність взаємодії.

  Лікарський засіб сумісний з нестероїдними протизапальними засобами та кортикостероїдами.

  У деяких джерелах вказується, що при одночасному застосуванні глюкозаміну та варфарину можливе підвищення міжнародного нормованого співвідношення (INR) та розвиток кровотечі. Тому при одночасному застосуванні необхідно контролювати параметри згортання крові.

   

  Особливості застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У зв’язку з тим, що клінічні дані щодо ефективності та безпечності застосування препарату у період вагітності відсутні, препарат у цей період слід застосовувати лише після консультації з лікарем.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не було проведено досліджень щодо впливу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Однак, пацієнт має слідкувати за змінами у швидкості своєї реакції перед тим, як керувати автотранспортом або іншими механізмами.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води. Дорослим застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу. Мінімальна тривалість лікування – 2 місяці. Курс лікування зазвичай повторювати з інтервалом від 3 до 6 місяців.  Якщо необхідно, курс лікування можна повторити з інтервалом у 3 місяці.

  Цей лікарський засіб не призначений для лікування гострих больових відчуттів. Полегшення симптомів (особливо полегшення болю) може не спостерігатися навіть після декількох тижнів лікування, а в деяких випадках і довше. Якщо після 2-3 місяців лікування полегшення не спостерігається, слід звернутися до лікаря.

  Пацієнти мають звернутися до лікаря, якщо симптоми посилюються після початку застосування цього лікарського засобу.

   

  Діти. У зв’язку з тим, що досвіду застосування дітям недостатньо, не рекомендується застосовувати дітям.

   

  Передозування.

  Не було описано жодних випадків передозування. За результатами досліджень гострої та хронічної токсичності, жодних токсичних симптомів не очікується, навіть за умов застосування високих доз. Однак якщо виникає передозування, його лікування має бути симптоматичним. Слід застосувати стандартні підтримувальні заходи.

   

  Побічні реакції.

  Доступні дані вказують на те, що глюкозамін та хондроїтину сульфат дозах, що зазвичай призначаються (1500 мг/день та 1200 мг/день відповідно), не токсичні та не спричиняють відомих моделей несприятливих реакцій.

  Нижчеописані побічні дії було відмічено у постреєстраційний період застосування лікарського засобу. Оскільки інформацію надавали добровільно із популяції невстановленої чисельності, частоту цих реакцій встановити не завжди можливо.

  З боку шлунково-кишкового тракту.

  Біль в епігастральній ділянці, диспепсія, діарея, нудота та блювання.

  З боку імунної системи.

  Алергічні реакції. Якщо виникають алергічні реакції, лікування має бути припинене, необхідна консультація спеціаліста.

  З боку нервової системи.

  Запаморочення, головний біль, сонливість.

  Інші побічні реакції, що згадуються у літературних джерелах.

  Повідомлялося про екстрасистоли та алопецію при прийомі 1200 мг хондроїтину сульфату, однак вони дуже рідкісні.

   

  Термін придатності. 3 роки.

   

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оC. Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. Пластиковий флакон по 30, або 60, або 120 капсул у картонній коробці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.

   

  Виробник.

  Контракт Фармакал Корпорейшн, США/

  Contract Pharmacal Corporation, USA.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  135 Адамс авеню, Хопог, Нью-Йорк 11788, США/

  135 Adams Avenue, Hauppauge, New York 11788, USA.

  Місце провадження діяльності:

  160 Коммерс Драйв, Хопог, Нью-Йорк 11788, США/

  160 Commerce Drive, Hauppauge, NY 11788, USA.

   

  Заявник.

  Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія/

  Bayer Consumer Care AG, Switzerland.

   

  Місцезнаходження заявника.

  Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

  Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

  Терафлекс №120 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Анастасия Н 29.10.2018 Поставили диагноз артроз обоих коленных суставов 1 степени. Мне 25. Жаловалась на боли в коленях, выписали Терафлекс. Пропила 5 недель.Боли больше нет, значит, наверное, мне помогает
  • Константин 22.08.2018 Мучался от болей в тазобедреном суставе.наначили терафлекс. Дороговаты,но дешевле- не значит лучше,а этот гель помогает точно.После курса боли ушли
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Терафлекс №120 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Терафлекс №120 капсулы Характеристики

  Лікарська форма Капсули № 30, № 60, № 120 у флаконі
  Виробник Контракт Фармакал Корпорейшн, США
  Показання У зв’язку з тим, що досвіду застосування дітям недостатньо, не рекомендується застосовувати дітям.
  Склад діючі речовини: D-глюкозаміну гідрохлорид та натрію хондроїтину сульфат; 1 капсула містить 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату; допоміжні речовини: желатин, кислота стеаринова, магнію стеарат, марганцю сульфат моногідрат.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ТЕРАФЛЕКС
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги