0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від здуття

Знайдено 115 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-5 товарів

Здуття живота або кишечнику часто зустрічається як у людей з діагностованими патологіями шлунково-кишкового тракту, так і у абсолютно здорових. У більшості випадків, дискомфорт викликаний способом і раціоном харчування. Газоутворення з'являється як реакція на бродіння продуктів, спожитих у великій кількості. Відрижка після їжі й метеоризм можуть зустрічатися навіть у новонароджених, також особливо часто вони виявляються у вагітних. Сюди ж можна віднести тяжкість у верхній частині живота, знайома більшості людей.

Крім продуктів, таких як молоко, бобові, капуста і т. д., здуття можуть викликати такі захворювання:

  • синдром роздратованого кишечнику;
  • хронічний панкреатит; 
  • дисбактеріоз;
  • непрохідність кишечнику.

Позбутися від здуття можна усунувши його причину, а також видаливши гази з кишечнику.

Ліки проти здуття

Одним з найбільш ефективних способів боротьби зі здуттям є активоване вугілля. Також лікар проаналізує ваш раціон і підкаже від яких продуктів варто на якийсь час відмовитися. Дуже важливо зрозуміти, що саме стало причиною метеоризму й тоді можна буде визначити, якими ліками його варто лікувати.

Ефективно допомагають такі групи лікарських препаратів:

  • ентеросорбенти — поглинають надлишок газів і виводяться з організму разом з ними. Найбільш відомі медикаментозні засоби, що використовуються при даній патології, Ентеросгель, Полісорб;
  • піногасники — осаджують слизову піну, прискорюючи природний вихід газів назовні. До них відноситься відомий лікарський препарат Еспумізан;
  • ферменти — необхідні, якщо здуття пов'язано з порушенням травлення через нестачу ферментів підшлункової залози. Можуть призначити Панкреатин;
  • пробіотики — стимулюють імунітет організму, відновлюють баланс мікрофлори. Найбільш популярний фармацевтичний засіб з даної групи — Лінекс.

Якщо здуття і метеоризм з'являються регулярно, супроводжуються іншими дискомфортними відчуттями, болями, це повинно стати приводом терміново звернутися до лікаря й пройти обстеження шлунково-кишкового тракту. Це можуть бути симптоми серйозних патологій, з діагностикою яких краще не затягувати.

Засоби від здуття: ціни в аптеці

В аптеці можна купити різні таблетки від здуття, які ефективно допомагають позбутися від дискомфортних відчуттів. Ви можете надати список від лікаря, або проконсультуватися у фармацевта, які медикаментозні засоби відпускаються без рецепта. Заощадити час і бюджет вам допоможе «Аптека24». У нас ви знайдете докладну інформацію про всі доступні ліки, дізнаєтеся на які з них найвигідніша ціна й зможете відразу замовити необхідні лікарські препарати.

Ціни на Препарати від здуття

Препарати від здуттяЦіна
Бісакодил-Дарниця таблетки по 5 мг, 30 шт.
101,4грн
Лактіалє Мульті капсули для підтримки імунної та нервової систем, 30 шт.
382,2грн
Мовеспазм таблетки, 10 шт.
98,7грн
Вазелінове масло, 25 мл - Фітофарм
28,5грн
Мотилігас капсули при здутті по 120 мг, 20 шт.
116,9грн