www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Нистатин 250000 №10 свечи ректальные

Loading...
    Купить Нистатин 250000 №10 свечи ректальные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
58.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Нистатин 250000 №10 свечи ректальные

Нистатин 250 000 №10 свечи ректальные – противогрибковый медикамент, часто применяемый в проктологии и гинекологии. Суппозитории Нистатин предназначены для ректального использования. Средство проникнув в организм способно предотвратить размножение и привести к гибели патогенных микроорганизмов, в частности грибов рода кандида.


Показания к применению

Свечи Нистатин назначаются в таких случаях:

  • поражение слизистых оболочек нижнего отдела толстой кишки;

  • профилактика грибковых заболеваний на фоне продолжительной терапии антибактериальными или антибиотическими средствами местного действия;

  • профилактика грибка после операций на нижних отделах тонкой кишки;

  • поражения слизистых оболочек толстой кишки.


Нистатин 10 свечей применяется ректально, в зависимости от показаний, по 1 штуке дважды в сутки.  Цена Нистатин 250 т.е. №10 свечи ректальные актуальна при заказе на сайте. Купить Нистатин 250 т.е. №10 свечи ректальные в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Нистатин 250000 №10 свечи ректальные Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для   медичного   застосування   препарату 

НІСТАТИН

(NYSTATIN)

Склад:

діючі  речовини: nystatinum; 19-мікозамінілністатинолід;

1 супозиторій містить ністатину 250 000 ОД (в перерахуванні на активність 4400 ОД/мг і суху речовину) - 0,0555 г або 500 000 ОД (в перерахуванні на активність 4400 ОД/мг і суху речовину) – 0,111 г;  

допоміжні речовини: бутилоксианізол, бутилокситолуол, кислота лимонна моногідрат, олія мінеральна, твердий жир.

Лікарська форма.  Супозиторії ректальні.

 

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби, що застосовуються при кишкових інфекціях. Код  АТС  A07A  А02.

Клінічні характеристики.

Показання. Кандидоз нижніх відділів кишечнику. Профілактика грибкових уражень у     до- та післяопераційний період при хірургічних втручаннях на нижніх відділах кишечнику.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, порушення функції печінки, панкреатит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 13 років призначати по супозиторію (500 000 ОД) 2 рази на добу або по 1 супозиторію (250 000 ОД) 4 рази на добу.

Максимальна добова доза – 1 000 000 ОД (2 супозиторії по 500 000 ОД або 4 супозиторії          по 250 000 ОД).

Тривалість застосування становить 10-14 днів.

При  необхідності курс повторити через 2-3 тижні.

Побічні реакції. Ністатин, як правило, побічних явищ не спричиняє, але при підвищеній чутливості до нього можливі такі побічні реакції:

з боку травної системи: можливі нудота, блювання, діарея;

з боку імунної системи: підвищення температури тіла, озноб; алергічні реакції, включаючи висипи на шкірі, свербіж, кропив’янку; реакції у місті застосування, що можуть проявлятися, наприклад, печінням, болем, відчуттям свербежу, поколюванням або подразненням;

інше: можливий ризик розповсюдження резистентних форм грибів, що потребує відміни препарату та зміни тактики лікування.

Передозування. Не описано.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Призначення ністатину при вагітності можливе у випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенціальний ризик для плода. Хоча препарат всмоктується у незначній кількості, невідомо, чи проникає він у молоко, тому при необхідності призначення ністатину слід вирішити питання про припинення годування груддю.

Діти. Застосовати дітям віком від 13 років.

Особливості застосування. При розвитку місцевого подразнення або алергічної реакції препарат слід відмінити.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.  При одночасному застосуванні ністатину з клотримазолом активність останнього зменшується.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Має в структурі велику кількість подвійних зв’язків, які зумовлюють високу тропність речовини до стеринових утворень цитоплазматичної мембрани грибів. Унаслідок цього молекула проникає у мембрану клітини з утворенням великої кількості каналів, які сприяють неконтрольованому транспортуванню води, електролітів і неелектролітів. Клітина втрачає стійкість до дії зовнішніх осмотичних сил і лізується. Активний  відносно дріжджоподібних грибів роду Candida та аспергілів. Здійснює фунгістатичну, а у великих  дозах – фунгіцидну дію. Стійкість до ністатину чутливих грибів розвивається дуже повільно.

Фармакокінетика.

При ректальному введенні погано всмоктуються через стінки товстого кишечнику. Резорбтивна дія слабко виражена. Виводиться з калом.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії жовтого або жовтувато-коричневого кольору зі слабким специфічним запахом.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 15 °С.  Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 5 супозиторіїв  у стрипах; по 2 стрипи у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.  ПАТ «Монфарм».

Місцезнаходження. Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8. 

Нистатин 250000 №10 свечи ректальные Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Нистатин 250000 №10 свечи ректальные Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Нистатин 250000 №10 свечи ректальные Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги