Капсулы Линекс форте №14 цена, инструкция, применение | Купить ЛІНЕКС ФОРТЕ в Украине: инструкция, цена, отзывы | Купити ціна | apteka24.ua
www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Поиск
Поиск
Корзина Ваша корзина пуста

кОРЗИНА

Ваша корзина пуста
Рекомендуем вам посмотреть наш каталог и выбрать те медикаменты, которые вас заинтересуют. Мы умеем доставлять их в рекордно короткие сроки

Капсулы Линекс форте №14

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Капсулы
 • Кол-во в упаковке 14 Количество в упаковке
 • Рецептурный отпуск Без рецепта Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Лек фармацевтична компанія д.д.,Словенія Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Капсулы
 • Кол-во в упаковке 14 Количество в упаковке
 • Рецептурный отпуск Без рецепта Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Лек фармацевтична компанія д.д.,Словенія Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A07F A51 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсула №2: білий корпус, жовта кришка; вміст капсули: світло-бежевий порошок з жовтими вкрапленнями.

 

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить не менше 1 х 109 КУО Lactobacillus acidophilus (LA-5), 1 х 109 КУО Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12;

допоміжні речовини: Beneo® Synergy 1 (інулін, глюкоза, фруктоза, сахароза), глюкоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, магнію стеарат;

оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид Е 171, заліза оксид жовтий Е 172.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Код АТС A07F А01. Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

 

Імунологічні та біологічні властивості

Капсули Лінекс форте містять Lactobacillus acidophilus (LA-5) і Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12). Обидві молочнокислі бактерії є частиною нормальної кишкової мікрофлори людини.

Існує кілька механізмів, по яким LA-5 і ВВ-12 виявляють притаманний їм протекторний і терапевтичний ефект.

Вони інгібують ріст патогенних бактерій таким чином:

-          впливають на зниження pH у кишковому тракті (завдяки здатності LA-5 продукувати молочну кислоту, а ВВ-12 - продукувати також, крім молочної кислоти, оцтову та бурштинову кислоти);

-          продукують метаболіти, які є токсичними для патогенних бактерій (продукція Н2О2);

-          продукують антибактеріальні речовини, бактеріони (LA-5 виділяє ацидоцин, бактерицин широкого спектра дії, який інгібує ріст бактерій і грибів);

-          конкурують з патогенними бактеріями за поживні речовини;

-          заповнюють адгезивні рецептори і, тим самим, інгібують колонізацію інших, потенційно патогенних мікроорганізмів.

Вони також стимулюють специфічну і неспецифічну імунну систему.

Порушення балансу кишкової мікрофлори (наприклад, внаслідок вірусних і бактеріальних кишкових інфекцій, лікування антибіотиками широкого спектра дії і хіміотерапевтичними агентами, опромінення абдомінальних і тазових органів, закордонні подорожі), або затримка формування постійної мікрофлори у новонароджених можуть спричинити порушення травлення (такі як метеоризм, діарея і запор).

 

Регулярне застосування LA-5 і ВВ-12 ефективно знижує частоту і тяжкість симптомів з боку травного тракту (головним чином, діарею), пов’язаних з порушенням нормальної мікрофлори кишечнику, і забезпечує його нормальну функцію.

Молочнокислі бактерії (Lactobacillus acidophilus (LA-5) і Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) чинять місцеву дію в травному тракті; після перорального застосування не відбувається системного всмоктування. Тому прийняті зазвичай факмакокінетичні дослідження не проводилися. Резистентність LA-5 і BB-12 щодо шлункової кислоти і  жовчі обумовлюють високий ступінь виживання цих штамів при проходженні через шлунок і дванадцятипалу кишку. Обидва штами молочнокислих бактерій можуть налипати на слизову кишечнику, та подібно до інших мікроорганізмів, що присутні у травному тракті, вони поступово виводяться при перистальтиці і дефекації.

Згідно даних до клінічних досліджень, що включають загальноприйняті дослідження щодо безпеки, токсичності, генотоксичності, канцерогенності, тератогенності, препарат є безпечним для застосування.

 

Показання для застосування

Лінекс форте застосовують при порушенні рівноваги мікрофлори кишечнику - дисбактеріозі, що характеризується такими ознаками і симптомами: діарея, диспепсія, закреп, здуття живота, метеоризм, нудота, блювання, відригання, біль у животі.

 

Спосіб застосування та дози

Для немовлят і дітей віком до 2 років: по 1 капсулі 1 раз на добу.

Для дітей віком 2-12 років: по 1 капсулі 1 - 2 рази на добу (залежно від тяжкості симптомів).

Для дорослих і дітей старше 12 років: по 1 капсулі 1 - 3 рази на добу (залежно від тяжкості симптомів).

Дітям до 6 років лікування діареї слід проводити під наглядом лікаря.

Якщо дитина не може проковтнути цілу капсулу, її необхідно розкрити і змішати вміст капсули з чайною ложкою рідини (чай, сік, підсолоджена вода). Отримана суміш зберіганню не підлягає.

Для забезпечення максимальної ефективності препарат рекомендується приймати під час їжі. Капсули Лінекс форте не слід приймати з алкоголем або гарячими напоями.

Препарат слід приймати, доки стан пацієнта не покращиться.

Тривалість лікування залежить від причини розвитку захворювання та індивідуальних особливостей організму.

Якщо діарея не проходить протягом 2 діб, незважаючи на прийом препарату, необхідно звернутися до лікаря.

При діареї особливу увагу слід звернути на поповнення втраченої рідини та електролітів.

 

Побічна дія

Побічні ефекти спостерігаються дуже рідко (< 1:10000). Можливі реакції підвищеної чутливості.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Особливості застосування

Передозування.

Повідомлення про випадки передозування відсутні.

 

Перед початком застосування препарату Лінекс форте необхідно проконсультуватися з лікарем у таких випадках:

-          температура тіла більше 38 °С,

-          тривалість діареї більше 2 днів,

-          інтенсивна діарея із зневодненням і втратою маси тіла,

-          діарея, що супроводжується сильним болем у животі,                                             

-          наявність інших хронічних творюсь (наприклад, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання) або імунодефіцит (наприклад, СНІД).

Дітям до 6 років лікування діареї слід проводити тільки під наглядом лікаря.

Лінекс форте містить глюкозу безводну та олігофруктозу. Хворим із рідкісними спадковими захворюваннями, що призводять до непереносимості галактози, з дефіцитом лактази або порушенням засвоєння глюкозо-галактози не слід приймати цей препарат. Препарат містить залишки білка молока, що може спровокувати алергічні реакції.

Вагітність та лактація. Відсутні повідомлення про небажані ефекти при застосуванні препарату у вагітних та у період годування груддю. Проте, у випадку сильної діареї, мають бути застережні заходи, щоб уникнути нестачі рідини та електролітів або інших небажаних ефектів, які можуть бути загрозою для плоду або вагітної жінки. Зняття симптомів діареї у вагітних та у період годування груддю має бути під наглядом лікаря.

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами та інші форми взаємодій

Для підвищення ефективності препарату рекомендується приймати капсули Лінекс форте через 3 години після прийому антибіотиків.

 

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25° С.

 

Умови відпуску

Без рецепта.

 

Термін придатності

2       роки.

Після першого відкривання флакону - 6 місяців.

 

Пакування

По 7 капсул у блістері, по 1 (7x1), 2 блістери (7x2), або 4 блістери (7x4) разом з інструкцією про застосування препарату вміщені в картонну коробку або флакон з 14 або 28 капсулами разом з інструкцією про застосування препарату вміщений у картонну коробку.

 

Виробник

Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз.

Веровшкова, 57, 1526 Любляна, Словенія. Тел +386 1/580 21 11, факс +386 1/568 35 17. Виробник продукції in bulk і пакувальник: Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз.

Колодворска, 27, 1234 Менгеш, Словенія.


Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Характеристики
Описание
Лікарська форма
Капсули тверді № 7 (7х1), № 14 (7х2), № 28 (7х4) у блістерах
Виробник
Лек фармацевтична компанія д.д. (виробництво in bulk, пакування; випуск серії), Словенія
Вік
Не застосовувати дітям.
Міжнародне найменування
Lactic acid producing organisms
Показання
Для комплексного лікування дисбіозу кишечнику, для попередження та лікування діареї, здуття та інших порушень з боку травного тракту спричинених: – вірусними або бактеріальними інфекціями травного тракту (наприклад, ротавірусна інфекція, діарея мандрівників); – застосуванням протимікробних засобів (антибіотиків або інших синтетичних протимікробних препаратів).
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Склад
діючі речовини: 1 капсула містить суміш пробіотиків: Lactobacillus acidophilus – не менше 1 ? 109 КУО (приблизно 13,8 мг), Bifidobacterium animalis subsp. lactis – не менше 1 ? 109 КУО (приблизно 4,2 мг); допоміжні речовини: глюкоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, Beneo® Synergy 1 (інулін, олігофруктоза (глюкоза + фруктоза + сахароза), магнію стеарат; оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).
Термін придатності
2 роки
Українська назва
ЛІНЕКС ФОРТЕ
Упаковка
блістер
Фармакотерапевтична група
Антидіарейні мікробні препарати. Код АТХ А07F A01.
Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Капсулы
 • Кол-во в упаковке 14 Количество в упаковке
 • Рецептурный отпуск Без рецепта Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Лек фармацевтична компанія д.д.,Словенія Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A07F A51 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)
С этим товаром рекомендуем


Наверх