www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Линекс форте №14 капсулы

Loading...
    Купить Линекс форте №14 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Линекс форте №14 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Линекс форте №14 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
248.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Другие товарные предложения
Рекомендуем

Описание Линекс форте №14 капсулы

Капсулы Линекс форте применяются для комплексного лечения при дисбактериозе кишечника, для предупреждения и лечения диареи, вздутия и других нарушений со стороны пищеварительного тракта, вызванных:

  • вирусными или бактериальными инфекциями пищеварительного тракта (например ротавирусная инфекция, диарея путешественников);

  • применением противомикробных средств (антибиотиков или других синтетических противомикробных препаратов).


Цена Линекс форте №14 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Линекс форте №14 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Линекс форте №14 капсулы Инструкция


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: капсула №2: білий корпус, жовта кришка; вміст капсули: світло-бежевий порошок з жовтими вкрапленнями.

 

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить не менше 1 х 109 КУО Lactobacillus acidophilus (LA-5), 1 х 109 КУО Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12;

допоміжні речовини: Beneo® Synergy 1 (інулін, глюкоза, фруктоза, сахароза), глюкоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, магнію стеарат;

оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид Е 171, заліза оксид жовтий Е 172.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Код АТС A07F А01. Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

 

Імунологічні та біологічні властивості

Капсули Лінекс форте містять Lactobacillus acidophilus (LA-5) і Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12). Обидві молочнокислі бактерії є частиною нормальної кишкової мікрофлори людини.

Існує кілька механізмів, по яким LA-5 і ВВ-12 виявляють притаманний їм протекторний і терапевтичний ефект.

Вони інгібують ріст патогенних бактерій таким чином:

-          впливають на зниження pH у кишковому тракті (завдяки здатності LA-5 продукувати молочну кислоту, а ВВ-12 - продукувати також, крім молочної кислоти, оцтову та бурштинову кислоти);

-          продукують метаболіти, які є токсичними для патогенних бактерій (продукція Н2О2);

-          продукують антибактеріальні речовини, бактеріони (LA-5 виділяє ацидоцин, бактерицин широкого спектра дії, який інгібує ріст бактерій і грибів);

-          конкурують з патогенними бактеріями за поживні речовини;

-          заповнюють адгезивні рецептори і, тим самим, інгібують колонізацію інших, потенційно патогенних мікроорганізмів.

Вони також стимулюють специфічну і неспецифічну імунну систему.

Порушення балансу кишкової мікрофлори (наприклад, внаслідок вірусних і бактеріальних кишкових інфекцій, лікування антибіотиками широкого спектра дії і хіміотерапевтичними агентами, опромінення абдомінальних і тазових органів, закордонні подорожі), або затримка формування постійної мікрофлори у новонароджених можуть спричинити порушення травлення (такі як метеоризм, діарея і запор).

 

Регулярне застосування LA-5 і ВВ-12 ефективно знижує частоту і тяжкість симптомів з боку травного тракту (головним чином, діарею), пов’язаних з порушенням нормальної мікрофлори кишечнику, і забезпечує його нормальну функцію.

Молочнокислі бактерії (Lactobacillus acidophilus (LA-5) і Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) чинять місцеву дію в травному тракті; після перорального застосування не відбувається системного всмоктування. Тому прийняті зазвичай факмакокінетичні дослідження не проводилися. Резистентність LA-5 і BB-12 щодо шлункової кислоти і  жовчі обумовлюють високий ступінь виживання цих штамів при проходженні через шлунок і дванадцятипалу кишку. Обидва штами молочнокислих бактерій можуть налипати на слизову кишечнику, та подібно до інших мікроорганізмів, що присутні у травному тракті, вони поступово виводяться при перистальтиці і дефекації.

Згідно даних до клінічних досліджень, що включають загальноприйняті дослідження щодо безпеки, токсичності, генотоксичності, канцерогенності, тератогенності, препарат є безпечним для застосування.

 

Показання для застосування

Лінекс форте застосовують при порушенні рівноваги мікрофлори кишечнику - дисбактеріозі, що характеризується такими ознаками і симптомами: діарея, диспепсія, закреп, здуття живота, метеоризм, нудота, блювання, відригання, біль у животі.

 

Спосіб застосування та дози

Для немовлят і дітей віком до 2 років: по 1 капсулі 1 раз на добу.

Для дітей віком 2-12 років: по 1 капсулі 1 - 2 рази на добу (залежно від тяжкості симптомів).

Для дорослих і дітей старше 12 років: по 1 капсулі 1 - 3 рази на добу (залежно від тяжкості симптомів).

Дітям до 6 років лікування діареї слід проводити під наглядом лікаря.

Якщо дитина не може проковтнути цілу капсулу, її необхідно розкрити і змішати вміст капсули з чайною ложкою рідини (чай, сік, підсолоджена вода). Отримана суміш зберіганню не підлягає.

Для забезпечення максимальної ефективності препарат рекомендується приймати під час їжі. Капсули Лінекс форте не слід приймати з алкоголем або гарячими напоями.

Препарат слід приймати, доки стан пацієнта не покращиться.

Тривалість лікування залежить від причини розвитку захворювання та індивідуальних особливостей організму.

Якщо діарея не проходить протягом 2 діб, незважаючи на прийом препарату, необхідно звернутися до лікаря.

При діареї особливу увагу слід звернути на поповнення втраченої рідини та електролітів.

 

Побічна дія

Побічні ефекти спостерігаються дуже рідко (< 1:10000). Можливі реакції підвищеної чутливості.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Особливості застосування

Передозування.

Повідомлення про випадки передозування відсутні.

 

Перед початком застосування препарату Лінекс форте необхідно проконсультуватися з лікарем у таких випадках:

-          температура тіла більше 38 °С,

-          тривалість діареї більше 2 днів,

-          інтенсивна діарея із зневодненням і втратою маси тіла,

-          діарея, що супроводжується сильним болем у животі,                                             

-          наявність інших хронічних творюсь (наприклад, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання) або імунодефіцит (наприклад, СНІД).

Дітям до 6 років лікування діареї слід проводити тільки під наглядом лікаря.

Лінекс форте містить глюкозу безводну та олігофруктозу. Хворим із рідкісними спадковими захворюваннями, що призводять до непереносимості галактози, з дефіцитом лактази або порушенням засвоєння глюкозо-галактози не слід приймати цей препарат. Препарат містить залишки білка молока, що може спровокувати алергічні реакції.

Вагітність та лактація. Відсутні повідомлення про небажані ефекти при застосуванні препарату у вагітних та у період годування груддю. Проте, у випадку сильної діареї, мають бути застережні заходи, щоб уникнути нестачі рідини та електролітів або інших небажаних ефектів, які можуть бути загрозою для плоду або вагітної жінки. Зняття симптомів діареї у вагітних та у період годування груддю має бути під наглядом лікаря.

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами та інші форми взаємодій

Для підвищення ефективності препарату рекомендується приймати капсули Лінекс форте через 3 години після прийому антибіотиків.

 

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25° С.

 

Умови відпуску

Без рецепта.

 

Термін придатності

2       роки.

Після першого відкривання флакону - 6 місяців.

 

Пакування

По 7 капсул у блістері, по 1 (7x1), 2 блістери (7x2), або 4 блістери (7x4) разом з інструкцією про застосування препарату вміщені в картонну коробку або флакон з 14 або 28 капсулами разом з інструкцією про застосування препарату вміщений у картонну коробку.

 

Виробник

Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз.

Веровшкова, 57, 1526 Любляна, Словенія. Тел +386 1/580 21 11, факс +386 1/568 35 17. Виробник продукції in bulk і пакувальник: Лек фармацевтична компанія д.д., Словенія, підприємство компанії Сандоз.

Колодворска, 27, 1234 Менгеш, Словенія.


Линекс форте №14 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Линекс форте №14 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Линекс форте №14 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули тверді № 7 (7х1), № 14 (7х2), № 28 (7х4) у блістерах
Виробник Лек фармацевтична компанія д.д. (виробництво in bulk, пакування; випуск серії), Словенія
Вік Не застосовувати дітям.
Міжнародне найменування Lactic acid producing organisms
Показання Для комплексного лікування дисбіозу кишечнику, для попередження та лікування діареї, здуття та інших порушень з боку травного тракту спричинених: – вірусними або бактеріальними інфекціями травного тракту (наприклад, ротавірусна інфекція, діарея мандрівників); – застосуванням протимікробних засобів (антибіотиків або інших синтетичних протимікробних препаратів).
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Склад діючі речовини: 1 капсула містить суміш пробіотиків: Lactobacillus acidophilus – не менше 1 ? 109 КУО (приблизно 13,8 мг), Bifidobacterium animalis subsp. lactis – не менше 1 ? 109 КУО (приблизно 4,2 мг); допоміжні речовини: глюкоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, Beneo® Synergy 1 (інулін, олігофруктоза (глюкоза + фруктоза + сахароза), магнію стеарат; оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЛІНЕКС ФОРТЕ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антидіарейні мікробні препарати. Код АТХ А07F A01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги