0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Засоби для лікування міоми

Знайдено 9 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Міома — небезпечне гормональне захворювання, яке часто протікає приховано. Залежно від розмірів і характеру протікання захворювання призначають лікування: фітозасобами або медикаментозними препаратами. Розділяють три види виникнення і розташування пухлини, виходячи з яких призначають консервативне лікування.

Ліки проти міоми

Пухлина виникає в м'язовому шарі у вигляді вузлів, розташовується в матці — 95%, або в шийці — 5% випадків. Буває одиночна і множинна. Пухлини великих розмірів зазвичай видаляють хірургічно, за винятком деяких.

Медикаментами лікують такі пухлини:

  • міоми величиною менше 12 тижнів (діаметр вузлів за даними УЗД до 3 см);
  • пухлини безсимптомні;
  • міома, яка не може бути видалена хірургічно. 

Основний напрямок лікування міоми матки виходить з гормонального характеру недуги, тому застосовують лікарські препарати, які:

  • сприяють зменшенню розмірів пухлини;
  • призводять до зниження темпів її зростання;
  • блокують розвиток змін чи трансформацій її стану.

Лікування призначають наступними фармацевтичними засобами:

  • андрогенні похідні — пригнічують синтез стероїду яєчника. Завдяки цьому, відбувається зменшення розмірів пухлини. Курс лікування становить не менше 8 місяців без перерви;
  • гестагени — затримують процес гіперпластичного ділення клітин ендометрію. Найчастіше, саме при цьому процесі виникають патологічні зміни, що призводять до міоматозної змінени м'язового шару. Одним із засобів лікування виступає контрацептивна спіраль «Мірена». Це левоноргестрел-містячий засіб, який блокує овуляцію і покращує стан міометрія;
  • оральні комбіновані контрацептиви — знижують інтенсивність розвитку пухлини до 2 см, термін лікування до 3 місяців;
  • гонадотропін-релізинг-гормональні аналоги — наближають клімакс, застосовуються жінкам, яким більше 50, мінімізуючи ризик виникнення захворювання.

Ефективні засоби — фітонастої й масла, які вводять тампонами, термін лікування визначає лікар в ході комбінованого лікування. Весь терапевтичний курс проводиться під контролем лікаря, який розраховує дозування і комбінацію лікарських засобів. Також в якості симптоматичної терапії, призначають спазмолітичні медикаменти, ненаркотичні анальгетики та нестероїдні протизапальні препарати.

Засоби від міоми: ціна в аптеці

Купити медпрепарати для лікування пухлини можна в звичайних роздрібних аптеках. Або замовляти в мережевих компаніях в онлайн-режимі, тому ціна на них може відрізнятися. Сучасна інтернет-аптека Аптека24 дозволить придбати необхідний засіб оперативно і без зусиль!

Ціни на Засоби для лікування міоми

Засоби для лікування міомиЦіна
Норколут таблетки по 5 мг, 20 шт.
246,8грн
Диферелин порошок з розчинником для розчину по 0,1 мг/1 мл, 7 шт.
1 309,9грн
Епігалін капсули, 30 шт.
505,5грн
Матка Борова краплі для нормалізації функції сечостатевої системи, 50 мл
95,7грн
Диферелін порошок для розчину для ін'єкцій по 22,5 мг у флаконі, 1 шт.
11 103,8грн