0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Бандажі на ліктьовий суглоб

Знайдено 29 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці

Ви відчуваєте ниючий біль в ліктьовому суглобі? Ліктьовий ортез здатний забезпечити навантаження на суглоб при надмірних фізичних навантаженнях і прискорити процес відновлення травмованих тканин.

Ліктьовий бандаж являє собою еластичну компресійну пов'язку для підтримки рухомої частини руки. Він дозволяє знизити навантаження на пошкоджені суглоби і попередити їх повторне травмування.

Види бандажів

За ступенем кріплення і типами конструкції виділяють 3 види ортезів:

 • бандаж зі змінною фіксацією. Він відмінно утримує лікоть і знімає гострий біль. Його рекомендують носити при запаленні нерва і синдромі ліктьового тунелю.
 • фіксуюча пов'язка з полімерної вставкою. Цільнотканний еластичний бандаж рекомендується носити при епікондиліті, ударах, незначних ушкодженнях зв'язок;
 • ортез з можливістю регулювання кута. Жорсткий каркас вироби оснащений металевими спицями і зручними застібками-липучками, за допомогою яких ортез "регулюється" під пацієнта. Такі ортези призначають при серйозних травмах і після операцій для швидкого відновлення травмованих суглобів.

Ортез має різну ступінь фіксації:

 1. Середню. Застосовується при незначних ушкодженнях і вивихах.
 2. Сильну. Призначається при запаленнях ліктьового суглоба і для його захисту від переохолоджень. Виріб оснащений сталевими спицями, що забезпечують надійну підтримку ліктя.
 3. Слабку. Рекомендується при легких ударах, розтягненнях і для попередження повторних травм. Такі вироби підтримують ушкоджений суглоб, не обмежуючи його рухливість і можуть застосовуватися без призначення лікаря.

Показання бандажу на ліктьовий суглоб

Травматологи рекомендують носити бандаж на ліктьовий суглоб:

 • швеям;
 • робітникам-ремонтникам;
 • професійним спортсменам (борцям, тенісистам, гребців);
 • при травмі ліктя в анамнезі, неправильної консолідації перелому;
 • при запаленнях (артрозі, епікондиліті, ревматоїдному артриті, бурситі).

Перед тим як купити ліктьовий ортез — зверніться до травматолога. Лікар оцінить характер травмування і підкаже який бандаж підійде вам.

Еластичні фіксатори зі слабкою компресією незамінні для спортсменів. Вони дозволять уникнути травм суглобів під час фізичних навантажень.

Жорсткі ортези з можливістю регулювання кута рекомендовані при лікуванні переломів та інших значних пошкоджень рук. Налокітники з полімерними вставками застосовуються для фіксації суглобів у випадках загострень різних захворювань.

Ціни на Бандажі на ліктьовий суглоб

Бандажі на ліктьовий суглобЦіна
Lauma еластичний налокотник модель 101 розмір 3 (М), 2 шт.
333,1грн
Бандаж на ліктьовий суглоб змінна фіксація неопреновий розмір L 307 АУРАФІКС
0,01грн
Бандаж на ліктьовий суглоб змінна фіксація неопреновий розмір М 307 АУРАФІКС
0,01грн
Бандаж на ліктьовий суглоб з силіконовою вставкою левовий неопреновий 301 АУРАФІКС
0,01грн
Ортез на ліктьовий суглоб з регульованим кутом згинання розмір М правий 305 АУРАФІКС
0,01грн