0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати для нервової системи

Знайдено 1398 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Взаємодія з їжею
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання
Об'єм
showMoreПоказати ще60 товарів

Препарати для нервової системи

Нервова система — найважливіша система, яка регулює масу процесів, що протікають в організмі. По ній відбувається передача імпульсу від будь-якого органу в головний мозок, після чого приймається рішення про подальшу черга дій. Будь-яке порушення потягне за собою непоправні наслідки. Саме тому захворювання нервової системи відносяться до найбільш небезпечним і важко піддається лікуванню.

Захворювання нервової системи

Чисельність будь-яких патологій і форм недуг, що вражають нервову систему не піддається обчисленню. Однак, фахівцям удалость умовно поділити все захворювання на кілька основних груп:

  • судинні патології, в запущених випадках призводять до інвалідності і навіть загибелі організму;
  • хронічні форми недуг, що виникають на тлі зміни обмінних процесів, вроджених патологій, токсичного впливу — міастенія, хвороба Альцгеймера та інші;
  • генетичні аномалії, вроджені вади розвитку нервових тканин — хвороба Дауна, хромосомні порушення, дитячі церебральні паралічі та ін .;
  • хвороби, що виникають після травми;
  • порушена вегетативна нервова система;
  • інфекційні захворювання;
  • пухлини.

Найбільш схильні до даних захворювань саме жінки. Визначальним фактором тут є гормональний фон, зазнає численні зміни в період підліткового дозрівання і формування органів і систем, нормалізації функцій, вагітності та пологів, а також в клімактеричний період. У числі найбільш популярних у всьому світі недуг: невротичні розлади різного характеру — психози, неврастенії, істерії і нервово-емоційне виснаження. Одним з поширених захворювань, яким страждає мало не кожен третій житель мегаполісів — вегето-судинна дистонія, також відноситься до захворювань нервової системи.

Лікування захворювань нервової системи

Лікування нервової системи вимагає чимало зусиль як від лікаря, так і від пацієнта. Терапія обирається в індивідуальному порядку, залежно від виду недуги, його форми і ступеня занедбаності. Список методів і технік, спрямованих на усунення проблеми дуже широкий: від голковколювання, фітотерапії і прийому фармацевтичних продуктів до серйозних процедур, аж до хірургічного втручання (лікування пухлин, важкої форми епілепсії з вираженими порушеннями в енцефалограмі і т.д.). Багато недуги зовсім не піддаються лікуванню або лікуються вкрай важко, вимагають систематичного прийому лікарських засобів протягом усього подальшого життя пацієнта. Підбирає актуальну терапію лікар невролог, у важких випадках — колегія лікарів.

Ціни на Препарати для нервової системи

Препарати для нервової системи Ціна
Кардіовіол краплі оральні, 50 мл - Віола
51,3грн
Меліси трава, 50 г - ПрАТ ФФ Віола
45,8грн
Заспокійливий збір №2 у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
49,4грн
Неуробекс-Тева таблетки, 90 шт.
235,5грн
Пустирника настойка, 25 мл - ПрАТ ФФ Віола
20,7грн