0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при хворобі Паркінсона

Знайдено 58 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Складність лікування хвороби Паркінсона в тому, що вченим не вдалося встановити точну причину появи захворювання і отримати препарат, який зміг би позбавитися від хвороби назавжди. Засоби лікування хвороби Паркінсона дозволяють уповільнити розвиток захворювання, нормалізувати роботу нервової системи. І чим раніше буде виявлено захворювання, тим простіше домогтися ремісії, контролю стану і не допустити ускладнення.

Препарати при хворобі Паркінсона

Хвороба Паркінсона є дегенеративним неврологічним захворюванням, при якому руйнуються нейрони, і знижується синтез дофаміну — одного з основних медіаторів в нервовій системі. Процеси, які відбуваються при захворюванні незворотні.

Першими симптомами захворювання є втрата настрою, ускладненість дефекації. Однак на початковій стадії симптоми не надто виражені, щоб хворий звернув на них увагу. Потім спостерігається сповільненість дій, руху стають скутими. Розвиток захворювання посилює скутість, починається гіпертонус м'язів, вони стають ригідними. Спостерігається тремор кінцівку, інтенсивність якого зростає і як наслідок з часом людина втрачає можливість нормально рухатися, тримати рівновагу. Сповільнюється мислення і розвивається депресія і апатія.

Хвороба повністю вилікувати неможливо, але поліпшити стан із застосуванням деяких груп препаратів можна:

  • леводопа;
  • агоніста допаміну;
  • антагоністи глутамата;
  • інгібітори comt;
  • інгібітори мао-в.

При початковій стадії виникнення захворювання використовуються фармацевтичні препарати, які позитивно впливають на синтез допаміну, збільшуючи його концентрацію. Зниження допаміну і є основним проявом хвороби, тому якщо тримати його рівень можна запобігти швидкий розвиток захворювання. Подібні лікарські засоби запобігають розпад нейромедіаторів і суттєво поліпшують стан.

Одним з представників представленої фармакологічної групи препаратів є МІРАПЕКС з діючою речовиною праміпексолом. Препарат може використовуватися в якості проведення монотерапії на ранніх стадіях захворювання або в проведенні комплексного лікування з леводопою. Ліки покращують координацію дій, знижує тремор нижніх кінцівок, що дозволяє пацієнтам нормально рухатися.

До допамінергічних засобів для лікування хвороби Паркінсона належить Неомідантан з діючою речовиною амантадином. Препарат успішно блокує глутаматні рецептори, притому чутливість дофамінових рецепторів збільшується і кількість медіатора значно збільшується. Таким чином, інтенсивність прояву захворювання знижується, поліпшується розумова діяльність і можливість контролювати рух. Речовина є і під іншою назвою Амантин.

Засоби додаткової опори для нормалізації стану містять в своєму складі убіхінон. До таких фармацевтичних препаратів відноситься Коензим Q10. Убіхінон є частиною важливих процесів в організмі: синтезу АТФ, доставки кисню в клітини, виробленню енергії, уповільнення процесів старіння. На вироблення речовини впливає нестача вітамінів і вік. Кожні 20 років здатність продукувати убіхінон падає, в такому випадку без синтетичних аналогів не обійтися, тому вони є частиною комплексної терапії стану.

При прогресуванні захворювання використовуються препарати на основі леводопи. Вони є єдиним можливим варіантом лікування для пацієнтів після 70 років.

Леводопа є попередником дофаміну і її розпад в периферичних тканинах дозволяє збільшити концентрацію елемента в організмі і тим самим знизити інтенсивність прояву ригідності, а також брадикінезії. Однак препарат характеризується великим спектром побічних реакцій: мимовільні рухи, психічні розлади.

До препаратів з леводопою належить Левоком, який приймається разом з вітамінами групи В по половині таблетки 1-2 рази на день.

Комбінований засіб з леводопою володіє кращими характеристиками і ефективністю. До таких засобів відноситься Карбідопа і Леводопа-Тева, Наком, Мадопар. Одночасне використання леводопи і інгібітору її розпаду дозволяє збільшити терапевтичний ефект, а також знизити ризик побічних реакцій. Дозування становить половину таблетки кілька разів на день в залежності від інтенсивності симптомів захворювання.

Для проведення монотерапії або комплексного лікування хвороби Паркінсона використовується препарат Бромкриптин, який є інгібітором пролактину. Для усунення симптомів захворювання допустимо використання міорелаксанта Мідокалм.

Ціни на Препарати при хворобі Паркінсона

Препарати при хворобі ПаркінсонаЦіна
Праміпекс таблетки по 0,25 мг, 30 шт.
344,5грн
Праміпекс таблетки 1 мг №30
964грн
Азапін таблетки по 25 мг, 50 шт.
32,9грн
Левоком таблетки від хвороби Паркінсона 250 мг/25 мг №30
206,8грн
Амантин таблетки по 100 мг, 60 шт.
556,5грн