0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при психо-соматичних розладах

Знайдено 123 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще3 товари

Психосоматичний розлад — соматичне захворювання, порушення діяльності внутрішніх систем і органів, спровоковане психічним стресом, тривалими психотравмами, внутрішніми протиріччями людини, непереборним внутрішнім напруженням, синдромом хронічної втоми. Може з'явитися в будь-якому віці, але, найчастіше, перші ознаки розладу з'являються у підлітків. Можливий розвиток хвороби і у дітей, навіть новонароджених.

Ліки проти психосоматичних розладів

Медпрепарати для лікування підбираються індивідуально. Залежно від того яка система організму постраждала в результаті розлади і яке захворювання було розвинене.

Раніше в медичній практиці виділяли сім основних хвороб, викликаних психосоматичних розладом, однак зараз проводяться дослідження і список постійно поповнюється новими захворюваннями. Лікування при психосоматичних розладах проводиться неврологами, психологами і психотерапевтами.

У терапії використовуються наступні види медичних препаратів:

  • транквілізатори;
  • анксиолітики;
  • нейролептики;
  • бензодіазепіни;
  • антидепресанти;
  • ноотропи;
  • вітаміни, БАДи, гомеопатичні засоби, ліки на основі трав'яних зборів (показують позитивний ефект за умови правильного споживання і високої кваліфікації лікаря).

Для повного лікування, крім зазначених вище психотропних речовин, для терапії внутрішніх хвороб використовуються соматотропні препарати. Тільки лікар (фахівець загальної практики, взаємодіючи з психотерапевтом) зможе призначити потрібні ліки і визначити характер взаємодії сомато-і психотропних речовин. Профілактика хвороби полягає в правильному управлінні емоціями, створенням здорового соціального клімату, уникнення перевантажень при розумовій роботі.

Ціни на Препарати при психо-соматичних розладах

Препарати при психо-соматичних розладахЦіна
Фінлепсин 200 ретард таблетки по 200 мг, 50 шт.
872,1грн
Гідазепам IC таблетки по 50 мг, 10 шт.
231,3грн
Азапін таблетки по 25 мг, 50 шт.
32,7грн
Аміналон-КВ капсули по 250 мг, 50 шт.
47,1грн
Кветирон таблетки по 25 мг, 30 шт.
249,4грн