0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Труксал таблетки по 50 мг, 50 шт.

Код товару:Код:  432.0012
Л
Людмила
Отличное лекарство!
Чи є відгук корисним
В
Віталій
Дякую за бистре оформлення і дуже швидку доставку. Я мало вірю інтернет аптекам, но аптека24 завжди присилає тільки качествені ліки. Я впевнений тому що сам приймав деякі з них. Дякую ,бажаю всім міцного здоров'я і!!!
Чи є відгук корисним
М
Марина Александровна
Принимала когда страдала бессоницей по совету знакомого врача. Первое время задумывалась, стоит ли? Ибо препарат не из дешевых, но таки решилась на покупку, теперь сожалею лишь о том, что не купила раньше
Чи є відгук корисним
O
Olga
Слабенький нейролептик, принимаю чтоб лучше спалось, от бессонницы, но не рекомендую совмещать с другими нейролептиками, через час уже начинает свое действие, одна таблетка перед сном и спишь как младенец,что очень удобно! Цена кусается правда... но по сравнению с другими аптеками цена еще нормальная. Заказывала по телефону, милая девушка оформила заказ, уже через пол часа-час я забрала медикаменты в аптеке своего города. Спасибо за прекрасный сервис!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Труксал таблетки по 50 мг, 50 шт.
Труксал таблетки по 50 мг, 50 шт.
495,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 541.4
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 495.3