0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Панічні атаки і фобії препарати

Знайдено 82 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-38 товарів

Для медикаментозного усунення нападів фобій та паніки, найчастіше застосовуються:

  1. Транквілізатори.
  2. Антидепресанти.
  3. Нейролептики.
  4. Ноотропи.
  5. Седативні медпрепарати.

Всі медикаменти, що належать до будь-якої з перерахованих вище груп препаратів, можуть як показати позитивний ефект, так і привести до виникнення побічних ефектів. Тому призначення курсу лікування повинно проводитися виключно лікарем, не варто займатися самолікуванням. Якщо препарати для терапії підібрані неправильно, то вони можуть не тільки не прибирати боязнь нападу, а навіть завдавати шкоди здоров'ю і посилювати стан пацієнта.

Препарати всіх цих груп можуть викликати звикання, тому, найчастіше, приймаються або тільки один курс, або епізодично (при появі перших ознак паніки), для уникнення синдрому відміни препарату.

Причини виникнення даного нездужання можуть полягати в хронічних стресі і втоми, психічних або психосоматичних хворобах, тривалому прийомі активізують психіку речовин, негативні зміни в хребті (наприклад, при шийному остеохондрозі).

Ліки від панічних атак і фобій

Наявність під рукою ліків від панічних атак (ПА) заспокоює людей, які страждають цим симптомом. За складом розрізняють наступні види препаратів:

  • рослинні;
  • рослинно-хімічні;
  • виключно хімічні.

Деякі люди можуть помилково вважати, що прийом рослинних препаратів не може завдати шкоди організму, адже вони повністю натуральні. Однак не варто забувати, що це теж медикаменти, які в разі передозування можуть провокувати розвиток серйозних побічних ефектів.

Також розрізняють препарати від фобій і панічних атак:

  • рецептурні;
  • безрецептурні ( якщо препарати відпускаються без рецепта, то це не означає, що їх прийом можна проводити безконтрольно, без консультації фахівця).

Варто відзначити, що ліки від ПА починають діяти дуже швидко, буквально протягом декількох хвилин. Якщо дія підібраного препарату слабко виражена, або частота виникнення синдрому ПА збільшилася, з'явилися нові страхи, які раніше не турбували, зверніться по кваліфіковану допомогу для коригування лікування.

Ціни на Панічні атаки і фобії препарати

Панічні атаки і фобії препаратиЦіна
Гідазепам IC таблетки по 50 мг, 10 шт.
233,5грн
Буспірон Сандоз таблетки по 10 мг, 20 шт.
362,9грн
Кветирон таблетки по 25 мг, 30 шт.
264грн
Гідазепам IC таблетки сублінгвальні по 50 мг, 10 шт.
245,1грн
Золофт таблетки по 50 мг, 28 шт.
607,2грн