Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная

  Loading...
   Купить Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  263,50 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная

  Показания

  • Лечение табачной зависимости путем уменьшения потребности в никотине и ослабление симптомов отмены; 

  • облегчения процесса отказа от курения при наличии мотивации; помощь курильщикам, которые не могут полностью отказаться от никотиновой зависимости, уменьшить количество выкуриваемых сигарет.

  Противопоказания

  Никоретте® со вкусом свежих фруктов противопоказан при:

  1. наличии гиперчувствительности к никотину или к любым компонентам препарата
  2. недавно перенесенном инфаркте миокарда (в течение последних 3 месяцев);
  3. нестабильной или прогрессирующей стенокардии;
  4. стенокардии Принцметала;
  5. тяжелых аритмиях сердца,
  6. остром инсульте.

  ******************

  Показання

  • Лікування тютюнової залежності шляхом зменшення потреби в нікотині і послаблення симптомів відміни; 

  • полегшення процесу відмови від паління у разі наявності мотивації; допомога курцям, які не можуть повністю відмовитися від нікотинової залежності, зменшити кількість випалених цигарок.

  Протипоказання

  Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів протипоказаний при:

  1. наявності гіперчутливості до нікотину або до будь-яких компонентів препарату;
  2. нещодавно перенесеному інфаркті міокарда (протягом останніх 3 місяців);
  3. нестабільній або прогресуючій стенокардії;
  4. стенокардії Принцметала;
  5. тяжких аритміях серця;
  6. гострому інсульті.


  Цена Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная актуальна при заказе на сайте. Купить Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
    НІКОРЕТТЕ®  ЗІ СМАКОМ СВІЖИХ ФРУКТІВ
  (NICORETTE® FRESHFRUIT)

  Склад:

  діюча речовина: nicotine; 3-(1-метил-2-піролідил)піридин;

  1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг або 22,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг або 4 мг;

  допоміжні речовини: ядро: основа гумки жувальної, ксиліт, олія м’яти перцевої, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат (лише для дозування 2 мг), калію ацесульфам, левоментол, магнію оксид легкий, хіноліновий жовтий (Е 104) (лише для дозування 4 мг); під-покриття: тутті-фрутті QL84441, гіпромелоза, сахароза, полісорбат 80; тверде покриття: ксиліт, смола акації, титану діоксид (Е 171), тутті-фрутті QL84441, віск карнаубський, хіноліновий жовтий (Е 104) (лише для дозування 4 мг).

  Лікарська форма. Гумка жувальна лікувальна. 

  Основні фізико-хімічні властивості: квадратні подушечки з покриттям білого кольору (для 2 мг) або світло-жовтого кольору (для 4 мг), розміром приблизно 15х15х6 мм.

  Фармакотерапевтична група. Препарат для лікування нікотинової залежності.

  Код АТХ N07B A01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Різка відмова від нікотиновмісних продуктів після тривалого періоду їх щоденного застосування призводить до характерного синдрому відміни: дисфорії або депресії; безсоння; дратівливості; фрустрації або агресивності; неспокою; порушення здатності концентрувати увагу, нетерпимості; розладів з боку серця; підвищення апетиту або збільшення маси тіла. Нікотинова залежність також є вираженим клінічним симптомом, який спостерігається при синдромі відміни.

  Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів запобігає розвитку синдрому відміни в осіб, які кинули палити; допомагає уникнути розвитку нікотинової залежності.

  Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів при застосуванні у відповідній дозі допомагає контролювати масу тіла після припинення паління.

  Фармакокінетика.

  Кількість нікотину, що всмоктується, залежить від кількості вивільненого нікотину і втраченого при ковтанні. У процесі жування гумки нікотин повільно вивільняється та абсорбується у порожнині рота. Системна біодоступність проковтнутого нікотину незначна внаслідок його утилізації печінкою за так званим «ефектом першого проходження». Швидке досягнення концентрацій нікотину високого рівня, що спостерігається при палінні, малоймовірне при застосуванні Нікоретте®.

  Зазвичай вивільняється 1,4 мг нікотину з гумок 2 мг або 3,4 мг нікотину з гумок 4 мг.

  Максимальна концентрація в крові досягається через 30 хвилин жування і на той час подібна до концентрації через 20-30 хвилин після випалювання цигарки середньої міцності.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування тютюнової залежності шляхом зменшення потреби в нікотині і послаблення симптомів відміни; полегшення процесу відмови від паління у разі наявності мотивації; допомога курцям, які не можуть повністю відмовитися від нікотинової залежності, зменшити кількість випалених цигарок.

  Протипоказання.

  Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів протипоказаний при:

  1. наявності гіперчутливості до нікотину або до будь-яких компонентів препарату;
  2. нещодавно перенесеному інфаркті міокарда (протягом останніх 3 місяців);
  3. нестабільній або прогресуючій стенокардії;
  4. стенокардії Принцметала;
  5. тяжких аритміях серця;
  6. гострому інсульті.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Паління (але не нікотин) пов’язане зі збільшенням активності CYP1A2. Після відмови від паління може спостерігатися зниження кліренсу субстратів для цього ферменту. Це може призводити до збільшення рівня у плазмі деяких лікарських препаратів; це явище також може бути клінічно значимим для препаратів з вузьким терапевтичним вікном, таких як теофілін, такрин, клозапін і ропінірол.

  Плазмова концентрація деяких інших лікарських препаратів, у метаболізмі яких бере участь CYP1A2, також може зрости після відмови від паління; наприклад, це явище може спостерігатися для іміпраміну, оланзапіну, кломіпраміну та флювоксаміну, але дані, що підтверджують цей ефект, недостатні і можливі клінічні наслідки не досліджені.

  Обмежені дані свідчать, що метаболізм флекаїніду і пентазоцину також може зазнавати трансформації при палінні.

  Особливості застосування.

  У курців, які носять зйомні зубні протези, можуть виникати труднощі при жуванні Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів. Гумка жувальна може прилипати до зубних протезів та інколи пошкоджувати їх.

  Гумку жувальну Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів слід з обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими серцево-судинними захворюваннями: оклюзійна хвороба периферичних артерій, цереброваскулярні хвороби, декомпенсована серцева недостатність, стабільна стенокардія, спазм судин, неконтрольована гіпертензія.

  Гумку жувальну Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів слід з обережністю застосовувати пацієнтам з помірною або тяжкою печінковою недостатністю, тяжкою нирковою недостатністю, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки.

  Нікотин як від прийому жувальної гумки, так і від паління сприяє викиду наднирковими залозами катехоламінів. Тому гумку жувальну Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів слід застосовувати з обережністю для лікування пацієнтів з неконтрольованим гіпертиреозом або феохромоцитомою.

  Через припинення паління може виявитися необхідним зменшення дози інсуліну у пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

  Деякі пацієнти продовжують застосовувати Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів понад рекомендований період, однак потенційний ризик тривалого застосування гумки значно менший, ніж продовження паління.

  Гумка жувальна Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів містить ксиліт, що може чинити проносну дію.

  Вміст калорій: 2,4 ккал/г ксиліту, що відповідає 1,5 ккал та 1,4 ккал на подушечку (Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів 2 мг та 4 мг відповідно).

  Особливості застосування комбінації гумки жувальної Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів та Нікоретте® пластир трансдермальний ті самі, що й для кожного продукту окремо (див. інструкцію для медичного застосування для Нікоретте® пластир трансдермальний).

  Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Никоретте свежие фрукты 4 мг N30 резинка жевательная Характеристики

  Виробник МакНіл АБ, Швеція/McNeil AB, Sweden.
  Міжнародне найменування Nicotine
  Показання Лікування тютюнової залежності шляхом зменшення потреби в нікотині і послаблення симптомів відміни; полегшення процесу відмови від паління у разі наявності мотивації; допомога курцям, які не можуть повністю відмовитися від нікотинової залежності, зменшити кількість випалених цигарок.
  Протипоказання Нікоретте® зі смаком свіжих фруктів протипоказаний при: наявності гіперчутливості до нікотину або до будь-яких компонентів препарату; нещодавно перенесеному інфаркті міокарда (протягом останніх 3 місяців); нестабільній або прогресуючій стенокардії; стенокардії Принцметала; тяжких аритміях серця; гострому інсульті.
  Склад діюча речовина: nicotine; 3-(1-метил-2-піролідил)піридин; 1 гумка жувальна лікувальна містить нікотин-полімерний комплекс – 11,0 мг або 22,0 мг, що відповідає нікотину 2 мг або 4 мг; допоміжні речовини: ядро: основа гумки жувальної, ксиліт, олія м’яти перцевої, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат (лише для дозування 2 мг), калію ацесульфам, левоментол, магнію оксид легкий, хіноліновий жовтий (Е 104) (лише для дозування 4 мг); під-покриття: тутті-фрутті QL84441, гіпромелоза, сахароза, полісорбат 80; тверде покриття: ксиліт, смола акації, титану діоксид (Е 171), тутті-фрутті QL84441, віск карнаубський, хіноліновий жовтий (Е 104) (лише для дозування 4 мг).
  Термін придатності 3 роки.
  Українська назва Нікоретте зі смаком свіжих фруктів
  Упаковка по 15 гумок жувальних у блістері; по 2 блістери у картонній упаковці.
  Фармакотерапевтична група Препарат для лікування нікотинової залежності.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги