0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Змазки, що посилюють відчуття

Знайдено 5 товарів
Грінчак Анна ВолодимирівнаРедакціяАнна Грінчак
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм

Що таке гель-змазка?

Гормональний сплеск, певні хвороби та медикаменти можуть посилити сухість піхви та вплинути на здатність організму виробляти достатню кількість природноъ змазки. При такому стані необхідно використовувати лубрикант (гель-змазку) — спеціальний засіб, який імітує природну змазку. Вона знижує тертя та зменшує ризик мікротравм.

Крім цього, можна використовувати лубрикант для того, щоб вивести сексуальний досвід на новий рівень. Залежно від виду, змазку можна використовувати як під час прелюдії, так і під час статевого акту. Існує безліч варіацій складів, від повністю натуральних лубрикантів до змазок для посилення відчуттів.

Найбільш популярними лубрикантами є:

  1. Змазки на водній основі. Вони не бруднять постільну білизну, а невелику кількість можна безпечно проковтнути під час орального сексу. Такі лубриканти можна безпечно використовувати з латексними презервативами та силіконовими іграшками.
  2. На основі силікону. Вони дають тривале ковзання, тому їх краще використовувати для анального статевого акту. Але ці лубриканти важче змити і вони можуть залишити плями на ліжку. 

Змазки, що підсилюють відчуття: які краще вибрати?

Для людей, які хочуть чогось особливого, є лубриканти, які можуть тимчасово посилити відчуття. Ці змазки збільшують приплив крові до статевих органів та стимулюють виділення природного змащення.

Стимулюючі лубриканти розрізняються за своїми ефектами. 

Лубриканти з ефектом охолодження найчастіше виготовляються на водній основі з додаванням харчового ментолу. Їх можна використовувати, щоб трохи знизити відчуття під час анального статевого акту або для  зменшення чутливості члена. З метою пролонгації при вагінальному статевому акті змазку наносять лише на чоловічий статевий орган, а потім надягають презерватив.

Зігріваюча змазка може бути як на водній, так і на силіконовій основі. Найчастіше в них міститься капсаїцин (пекуча речовина, що знаходиться в перці), що створює на шкірі відчуття тепла. Це сприяє збільшенню кровотоку в місці нанесення та збільшення кількості вагінальних виділень. Змащувальні лубриканти на силіконовій основі набагато краще підходять для еротичного масажу. Вони дають тривале ковзання, при цьому розігріваючи шкіру і роблячи її більш чутливою до дотиків. 

Стимулюючі змазки технічно є скоріше маслами для збудження. Вони можуть мати у складі L-аргінін — амінокислоту, що має судинорозширюючі властивості. Через це збільшується кровоток і підвищується чутливість як у  чоловіків, так і у жінок, що дозволяє відчувати в цілому сильніше збудження, ніж при використанні лубрикантів без судинорозширювального засобу. При використанні цих засобів виникає відчуття тепла, холоду, пульсації та поколювання. Стимулюючі мастила рекомендовано наносити за кілька хвилин до близькості в невеликих кількостях локально на клітор, головку члена, промежину або так звану зону G.

Чому лубрикант може пекти і що робити?

Лубриканти досить безпечні засоби. Вони можуть зробити проникаючий секс безпечнішим, зменшуючи ризик вагінальних або анальних розривів. Однак на ринку представлені тисячі змазок, тому вибір, що підходить для ваших потреб, може виявитися складним завданням. У кожної людини різна чутливість до компонентів, різна стійкість до тертя, різна мікрофлора.

Лубриканти можуть містити безліч інгредієнтів, але деякі з них можуть викликати неприємні реакції:

  • Гліцерин. Його часто використовують, щоб змазки мали більший термін придатності. Деякі дослідження показали, що гліцерин може пошкоджувати клітини шкіри, потенційно збільшуючи ризик молочниці.
  • Хлоргексидина глюконат — антибактеріальний засіб, який іноді використовується в змазках. Він може спричинити подразнення шкіри.
  • Ментол та екстракт м'яти перцевої. Часто використовуються як «охолоджуючий засіб» або підсилювач відчуттів. Можуть викликати роздратування на ніжних тканинах та алергічний висип.
  • Капсаїцин зазвичай міститься в зігрівальних або «підсилюючих збудження» змазках. Після нанесення може виникнути опік, біль та почервоніння.
  • Поширеним судинорозширювальним інгредієнтом є L-аргінін, який підходить не всім, включаючи людей з певними захворюваннями, що передаються статевим шляхом.
  • У деяких людей екстракти трав та гель алое можуть спровокувати алергічні реакції.
  • Натуральні ароматизатори та ефірні олії також можуть дратувати чутливі тканини. Олії підходять для зовнішнього застосування, оскільки їх застосування у піхві може спричинити подразнення або інфекцію.

Якщо ви маєте схильність до алергічних реакцій, вам потрібно уважно стежити за інгредієнтами. Олія кориці, медовий екстракт і мед, екстракт кінського каштана, бензилнікотинат, м'ята перцева та колосиста, імбир, ваніл бутил можуть викликати сильне роздратування.

Перш ніж використовувати новий лубрикант, рекомендовано нанести його на внутрішню частину руки там, де ваша шкіра найбільш чутлива. Якщо через 10-15 хвилин ваша рука не відреагувала, ймовірно, змазка вам підходить. При появі печіння або болю на руці або статевих органах необхідно відразу змити лубрикант і проконсультуватися з лікарем.

Чи впливають лубриканти на зачаття?

Змазки мають деякі фізичні показники, які можуть вплинути на зачаття. 

Осмоляльність — це значення концентрації розчину, що вимірюється в мосм/кг або мілімолів на кілограм. Показник вагінальний та анальних виділень – 280-290 мОсм/кг, тому в нормі осмоляльність змазки на водній основі має бути в діапазоні 280-290. Інша концентрація може спричинити сухість, болісні подразнення або пошкодження тканини піхви.

Показник рН (кислотність речовини) піхви становить 3,5-4,5. Для вагінального мастила має бути така сама кислотність. Однак при плануванні зачаття дитини оптимальним буде лубрикант із рН 7-8,5, щоб підтримати життєдіяльність сперматозоїдів.

Також при спробі зачати дитину краще уникати лубрикантів із гліцерином, оскільки вони можуть знизити рухливість та збільшити пошкодження ДНК сперматозоїдів.

Чи можна використовувати лубрикант під час вагітності?

Деякі коливання гормонів під час виношування дитини, зокрема підвищений вміст прогестерону, може призвести до сухості та подразнення піхви під час сексу. Хоча використання лубриканта широко не вивчалося, лікарі вважають, що його безпечно використовувати під час вагітності, тому що шийка матки щільно закрита та утворюється слизова пробка, що запобігає попаданню змазки в матку.

При вагітності уникайте лубрикантів, що містять гліцерин, парабени або віддушки, які можуть викликати роздратування. Також необхідно відмовитись від використання гелів для збільшення задоволення. Вони можуть мати сильніший вплив на переповнені кров'ю тканини піхви.

 

 

Джерела

Is It Safe to Use Lube During Pregnancy? / Healthline

Effect of Vaginal Lubricants on Natural Fertility / NCBI

How to Choose the Best Lube for Your Sex Life / Healthline

Everything You Need to Know About Vaginal Lubricants / Healthline 

Women's sexual health: Talking about your sexual needs / MayoClinic

 

 

Відмова від відповідальності

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Змазки, що посилюють відчуття

Змазки, що посилюють відчуттяЦіна
Інтимний гель-змазка Durex (Дюрекс) Intense Orgasmic для посилення жіночого оргазму, 10 мл
345грн
Інтимний гель-змазка Durex (Дюрекс) Play Warming з зігріваючим ефектом 50 мл
0,01грн
Гель-змазка Durex (Дюрекс) Play Tingle з ефектом морозного поколювання, 50 мл
0,01грн
Гель-змазка Durex (Дюрекс) Play Feel для додаткового зволоження, 50 мл
0,01грн
Інтимний гель-мастило CONTEX (Контекс) Long Love з охолоджуючим ефектом для продовження задоволення 100 мл
224,3грн