0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Смочок

Знайдено 18 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Смоктальний рефлекс є вродженим і має важливе значення для новонароджених. Це одна з причин, по якій рекомендують грудне вигодовування. Діти, які перебувають на штучному вигодовуванні відчувають набагато більшу потребу в пустушці для новонароджених, купити яку вам порекомендує педіатр. Така необхідність пояснюється слабким навантаженням жувальних м'язів, яку вони отримують при годуванні, а тому їх смоктальний рефлекс залишається незадоволеним. У свою чергу, це призводить до нервозності, збудливості. У подібних випадках дуже важливо підібрати правильну форму і розміри пустушки.

Дитяча пустушка повинна бути чистою. Після покупки її варто обов'язково промити з милом, а ще краще — продезінфікувати, замочивши в розчині столового оцту з водою. Багатьом батькам соска-пустушка необхідна для заспокоєння дитини, а не для задоволення рефлексу. Це сприяє закріпленню шкідливої ​​звички. Якщо для дитини віком до року і трохи старше, смоктання — природна потреба, то після двох років воно вважається вже психічної дисфункцією, що вимагає особливої ​​уваги.

Пустушка для дітей

Пустушки для новонароджених можуть бути круглої форми, яка вважається класичною, і анатомічною. Круглі соски всім нам звичні, так як вони дуже поширені і зручні у використанні. Не має значення, яким боком давати пустушку, але слід стежити за частотою і тривалістю використання, щоб воно не призвело до формування неправильного прикусу.

Анатомічні дитячі пустушки відповідають будові ясен дитини. Вони прилягають до язика, з одного боку сплюснені, мають еліпсовидну форму. Завдяки цьому, тиск на піднебіння малюка розподіляється рівномірно. Дитина не заковтує повітря, до того ж у нього правильно розвивається прикус.

Ортодонтична пустушка зараз набуває найбільшої популярності. Вона має скошений сосочок, з одного боку трохи стисла, з іншого — опукла. Краплеподібна форма дозволяє зручно розташувати пустушку в роті малюка. Дитина заковтує пустушку ортодонтичну за тим же принципом, що і груди мами. Ортодонтичні пустушки розрізняються за формою і видом.

Вибираючи, яка пустушка краще, варто також звернути увагу на матеріал:

  • гумові соски пустушки поступово зникають з асортименту виробників. У багатьох малюків на губах і щоках з'являється діатез від гуми, до того ж такі соски не відрізняються довговічністю. Але все ж, вони вважаються кращим варіантом в період, коли у дітей починають різатися зуби;
  • латексні пустушки виготовляють з натурального каучуку. Тому виріб відрізняється м'якістю і еластичністю. Це оптимальні пустушки для недоношених діток, слабких. Латексна пустушка відмінно підійде для перших місяців життя. Але є і свої недоліки. Пустушка латексна не переносить кип'ятіння, будь-який інший вплив високих температур, може склеїтися і збільшитися в обсязі при довгій експлуатації;
  • силіконова пустушка відрізняється більшою стійкістю до дезінфекції, на відміну від латексної а тому це найбезпечніший матеріал. Для виготовлення такої пустушки новонародженому використовується пружний і еластичний синтетичний матеріал, без запаху і кольору, що не викликає алергічних реакцій. Але, на відміну від латексних сосок, синтетичні жорсткіші. Тому купити пустушку з силікону варто до того, як у дитини з'являться зубки.

Незалежно від того, якого типу пустушка, купити яку ви збираєтеся, вона повинна бути виготовлена ​​з цільного шматка, інакше це небезпечно для дитини.

Пустушка дитяча: ціна в аптеці

Сьогодні виробники пропонують найрізноманітніші пустушки для новонароджених, які краще конкретно для вашої дитини, може підказати педіатр. В аптеці завжди представлені класичні круглі дитячі пустушки, купити які можна за дуже доступною ціною. Але якщо ви шукаєте інший варіант, або не хочете витрачати час на відвідування аптек міста, можна скористатися ресурсом «Аптека24». У нас можна купити пустушки від провідних виробників, їх аналоги, інші необхідні дитячі товари. Це відмінна можливість швидко і зручно забезпечити свою дитину всім необхідним.

Ціни на Смочок

СмочокЦіна
Дитяча соска-пустушка "Ягідка" в індивідуальній упаковці
26,4грн
"Ромашка-2" соска-пустушка 2-А
27,3грн
Соска-пустушка "Анюта", розмір 2, 2 шт.
48,3грн
"Ромашка" пустушка-соска без кольцa
27,3грн
"Серьга" cоска-пустушка
27грн