0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при артриті

Знайдено 226 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Артрит — це загальна назва, що об'єднує запальні захворювання суглобів. На сьогоднішній день, це дуже поширена патологія і з кожним роком її діагностують у все більшої кількості людей. Причинами такого стану виступають інфекційні процеси, алергічні реакції, порушення роботи імунної системи, а також природне зношування суглобів. Артрит буває реактивний, подагричний, ревматоїдний, псоріатичний. Може зустрічатися не обов'язково у дорослих, але і у дітей (такий вид називають ювенільний). Розрізняють артрит суглобів, наприклад, тазостегнового або ліктьового суглоба, стопи, рук і пальців.

Стан провокується поганими умовами навколишнього середовища, незбалансованим раціоном, недостатньою активністю, а також генетичною схильністю. Розрізняють також «професійний» артрит. Він з'являється із-за тривалих навантажень на одні і ті ж суглоби та м'язи.

Симптоми різних видів артриту досить однотипні. В уражених суглобах пацієнт відчуває скутість і біль. Область навколо них може припухнути, що провокує підвищення температури і обмежує в рухах. Іноді захворювання супроводжується змінами лабораторних і клінічних показників.

Ліки проти артриту

Дуже важливо, щоб лікування було комплексним, і включало не тільки медикаментозні препарати, а й зміну способу життя. Обов'язкова фізіотерапія та реабілітація в санаторно-курортних умовах.

Лікар може призначити наступні групи фармацевтичних препаратів для проведення лікування артриту:

  • нестероїдні протизапальні засоби (Нурофен, Ібупрофен, Німесулід);
  • кортикостероїди і глюкокортикоїди, наприклад, Діроспан — вони усувають запальні процеси в суглобах, найбільш уражених запаленням. Їх намагаються не призначати, якщо немає позасуглобових проявів;
  • ферментні препарати (Вобензим) — покращують циркуляцію крові і її реологічні властивості.

Лікування може відрізнятися в залежності від того, гострий або хронічний артрит був діагностований у конкретного пацієнта. Перший супроводжується сильними болями, підвищеною температурою. Другий протікає повільно, поступово прогресуючи.

Засоби для лікування артриту: ціни в аптеці

Купити лікарські препарати нового покоління можна в аптеці. Лікар дасть вам список відповідних ліків, необхідних в конкретному випадку. Але замість того, щоб шукати, де всі вони є в наявності, а також де найнижча ціна — скористайтеся для цього зручним сайтом «Аптека24». Досить ввести назву, і ми надамо повну інформацію про найефективніших ліків проти артриту, а також дамо можливість швидко оформити замовлення.

Ціни на Препарати при артриті

Препарати при артритіЦіна
Іхтіолова мазь 10%, 30 г - ПрАТ ФФ Віола
62,6грн
Спирт камфорний 10%, 40 мл - ПрАТ ФФ Віола
37,1грн
Камфорна олія 10%, 30 мл - ПрАТ ФФ Віола
41,4грн
Гевкамен мазь у контейнері, 20 г - ПрАТ ФФ Віола
59,5грн
Олфен-100 СР Депокапс капсули по 100 мг, 20 шт.
498,1грн