0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Мінеральні добавки

Знайдено 113 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-7 товарів

Вважається, що мінеральні добавки мають широкий спектр корисних властивостей. Чи відповідає це дійсності? У всіх фахівців на це однозначна позитивна відповідь. Щороку в медичних спеціалізованих виданнях з'являються статті, що повідомляють про нові дослідження, пов'язані з різними харчовими добавками, зокрема вітамінами і мінералами. Але тим, хто не має медичної освіти, буває досить складно розібратися в цьому питанні.

Приймати добавки слід з кількох причин. Основна з них — незбалансоване харчування. Мало хто їсть достатню кількість фруктів і овочів. Крім неправильно складеного раціону, велику роль відіграє низька якість вживаних продуктів. Вони втрачають вітаміни ще до збору врожаю, не кажучи вже про довгий шлях до наших столів. Зокрема, вміст вітаміну С при використанні азотистих добрив в деяких культурах може знижуватися мало не на третину. Що вже говорити про транспортування, зберігання, обробку та приготування. Тому, звичайних продуктів недостатньо, щоб забезпечити своєму організму необхідну кількість поживних речовин. Без добавок не обійтися.

Вітамінно-мінеральна добавка

Вибираючи добавки до їжі або для води, визначитеся з цілями, які ви перед собою ставите. В першу чергу слід визначити, чи потребує ваш організм в будь-яких специфічних добавках, які допоможуть поліпшити самопочуття. Ви можете не скаржитися на здоров'я, але і в такому випадку стане в нагоді "підстраховка" у вигляді стандартного мультивітамінного комплексу. Якщо ж ви старше 30, постійно стикаєтеся зі стресом, то знадобиться зробити акцент на підвищеному вмісті вітамінів групи В. Те ж стосується і інших симптомів. Тому перед прийомом добавок бажано звернутися до лікаря. Він підкаже, яка вітамінно-мінеральна добавка буде грати найбільш значиму роль для вашого організму.

Беручи спеціальні добавки, можна звести до мінімуму ризик розвитку онкологічних і серцево-судинних захворювань, навіть якщо у вас є до них спадкова схильність. Для цього потрібно збільшити вміст вітамінів С і Е в раціоні. Після діагностування серцево-судинних патологій, лікар порекомендує вам добавку, до складу якої будуть входити:

  • магній;
  • кальцій;
  • кофермент Q10.

Деякі дослідження показують, що за допомогою цих добавок вдавалося впоратися з онкологічними захворюваннями і на термінальних стадіях. Але варто враховувати, що визначити який комплекс підійде в конкретному випадку, може тільки лікар, використовуючи для цього дані, отримані в ході діагностики.

Велике значення для організму мають антиоксиданти. Вони потрібні для боротьби з вільними радикалами, тобто дуже активними молекулами. Вільні радикали, як сильні окислювачі, шкодять здоровим молекулам, які беруть участь в нашому метаболізмі. Найнебезпечнішими вважаються кисневі, так як вони можуть нашкодити молекулам ДНК. Знешкодити їх, а також уповільнити процеси старіння, уникнути різних захворювань, допоможуть антиоксиданти. До них відносяться альфа і бета каротин, вітаміни С і Е, флавоноїди, а також кофермент Q10 і селен.

Мінеральні добавки: ціна в аптеці

Купити вітамінні комплекси можна в аптеці. Або заощадити час, і скористатися сайтом "Аптека-24", де представлений широкий вибір БАДів, відомі виробники і їх аналоги, завжди доступні ціни. Ввівши назву в пошук, ви отримаєте максимум інформації і можливість швидко замовити потрібну добавку.

Ціни на Мінеральні добавки

Мінеральні добавкиЦіна
Кальцію глюконат таблетки по 500 мг, 10 шт. - Артеріум
17грн
Кальцію глюконат таблетки 500 мг, 10 шт. - Лубнифарм
14,4грн
Кальцію Глюконат-Дарниця таблетки по 500 мг, 10 шт.
17,7грн
Доппельгерц Актив вітамін С + Цинк таблетки шипучі, 15 шт.
141,3грн
Тонгіналу Експрес таблетки №20
269,3грн