0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Антибактеріальні свічки

Знайдено 17 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

На фармацевтичному ринку представлений широкий вибір різноманітних антибактеріальних медикаментів, які випускаються в зручній лікарській формі у вигляді свічок. Супозиторії протимікробні знайшли своє поширення в проктології, у гінекології, а також урології, завдяки своїй особливій формі, за рахунок чого вони швидко проникають на місце виникнення запальних реакцій, викликаних бактеріальною інфекцією, ефективно усуваючи їх. Застосовуються антибактеріальні свічки як для чоловіків, так і для жінок. Можуть бути як для вагінального (в піхву, впливають саме в ньому), так і ректального (через задній прохід у пряму кишку) введення. Передозування такими фармацевтичними препаратами, як правило, відсутні внаслідок точно розрахованого дозування лікувально-профілактичного складу в одній свічці.

Свічки від інфекцій

Свічки від інфекцій різного походження призначені для місцевого використання, вони абсолютно безпечні для організму, не викликають алергічних реакцій, але при цьому швидко всмоктуються, приносячи людині значне полегшення.

Свічки з антибактеріальним ефектом призначаються в таких ситуаціях:

  • для захисту вагінальної слизової оболонки від інфекційного ураження патогенною флорою;
  • при наявності печіння, свербіння і схожих проявів в області піхви при відсутності видимих ​​причин;
  • в разі порушень у жінок менструального циклу і дітородної функції;
  • при запальних і інфекційних захворюваннях сечостатевої системи (оофорит, простатиті, параметриті, аднекситі, кольпіті, циститі, вагінітах, міомі матки, кістах, кандидозі, ендометриті та ін.);
  • при проктологічних патологіях (хронічному геморої, для швидкого загоєння ранок, тріщин і т. д, а також регенерації тканин анального проходу).

Протимікробні свічки широкого спектра дії роблять наступні ефекти: ранозагоювальні і відновлюють тканини, що захищають від інфекцій, які нормалізують місцеву мікрофлору, в залежності від місць введення препаратів (свічки для прямої кишки або для піхви), протизапальні, протинабрякові, знеболюючі, в'яжучі, що усувають кровотечу та інші .

У медичній практиці використовуються наступні свічки для лікування інфекцій, в тому числі і широкого спектру дії: Лактонорм, Пімафуцин, Бетадин, Повидон-йодином Нова, Флоріка, Тержинан, Поліжинакс, Ультрапрокт, Постерізан, Прокселан і ін.

Супозиторії протимікробні: ціна в аптеці

В аптеці представлений широкий вибір антибактеріальних свічок, в тому числі Левокарнітін і ін. При отриманні лікарської консультації, фахівець повинен був видати список ліків, які необхідно використовувати для проведення лікування того чи іншого різновиду інфекції, патології або захворювання.

Перш, ніж купити свічки протимікробні в звичайній аптеці, введіть назву препарату на сайті онлайн-ресурсу «Аптека24». Ми підкажемо, на які з них найбільш вигідна ціна і дамо можливість замовити необхідні ліки, навіть не виходячи з дому.

Ціни на Антибактеріальні свічки

Антибактеріальні свічкиЦіна
Клотримазол таблетки вагінальні по 100 мг, 10 шт.
43,3грн
Евколек супозиторії протимікробні по 50 г, 10 шт.
244,4грн
Вектазін супозиторії, 10 шт.
368,6грн
Тержинан таблетки вагінальні, 10 шт.
368,6грн
Полижинакс Вирго свічки, 6 шт.
368,5грн