0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати для лікування жовчовивідних шляхів

Знайдено 122 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Календулы цветы 50г
62,9грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще2 товари

При порушенні функцій жовчовивідних шляхів, можливий розвиток перешкод до відтоку жовчі — секрету, що виробляється гепатоцитами, необхідного для багатьох метаболічних процесів в організмі. В результаті виникає застій жовчі, розвиваються запальні процеси, і ін. В такому випадку, для лікування подібних порушень, призначаються для прийому жовчогінні засоби.

Засоби для лікування жовчовивідних шляхів

Підбирати найбільш ефективні ліки, в залежності від особливостей протікання хвороби, індивідуальних особливостей організму, супутніх патологій та інших факторів, слід лікареві. Самостійне вживання медикаментів може навпаки замість полегшення стану посилити його.

Залежно від отриманих фармакологічних ефектів, виділяють кілька основних груп препаратів, які використовуються при захворюваннях жовчовивідних шляхів:

  • збільшують відходження жовчі — холеретики. Внаслідок впливу на печінку і рефлекторної відповіді слизової шлунково-кишкового тракту, обумовлюється обсяг відокремлюваної жовчі і значно підвищується її якість;
  • підвищують її синтез — холекінетики і холеспазмолітики. Перші впливають безпосередньо на жовчний міхур, а другі надають ефект внаслідок розслаблення м'язів жовчного міхура, а також сфінктера Одді;
  • а також комбіновані, що поєднують дію обох напрямків.

На фармацевтичному ринку препарати, які нормалізують функції жовчовивідних шляхів, представлені в різних формах випуску: в таблетках, капсулах, ін'єкційних і оральних розчинах, і т. д.

Ціна в аптеці на ліки для лікування жовчовивідних шляхів

В інтернет-аптеці Аптека24 представлений великий каталог кращих медикаментів для лікування різних категорій захворювань. Ознайомившись з ним, можна підібрати необхідні для терапії жовчовивідних шляхів фармацевтичні препарати за доступними цінами.

В аптеці представлені наступні назви лікарських засобів: Урсосан, Галстена, Хофітол, Силібор, Антраль, Гепабене, Холосас, Аллохол, Гептрал, Бускопан, Хтозна, Холагол і ін. І це не повний перелік медикаментів, призначених для відновлення функцій жовчовивідних шляхів.

Застосовуючи фармацевтичну продукцію, зібрану в єдиний онлайн-каталог, можна не тільки значно полегшити стан організму, але і зміцнити здоров'я, відновивши функції печінки і жовчовивідних шляхів!

Ціни на Препарати для лікування жовчовивідних шляхів

Препарати для лікування жовчовивідних шляхівЦіна
Шипшини плоди, 100 г - ПрАТ ФФ Віола
77,6грн
Розторопші плоди, 200 г - ПрАТ ФФ Віола
91,6грн
Нагідок квітки, 25 г - ПрАТ ФФ Віола
47,4грн
Березові бруньки, 20 г - ПрАТ ФФ Віола
55,7грн
Цмину піщаного квітки, 50 г - ПрАТ ФФ Віола
69,4грн