Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Таблетки Глутаргин 0.25 №30

  Loading...
   Купить Таблетки Глутаргин 0.25 №30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Таблетки Глутаргин 0.25 №30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Таблетки Глутаргин 0.25 №30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  90,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Таблетки Глутаргин 0.25 №30

  Препараты для очищения печени от вредных токсинов, в том числе при алкогольной интоксикации, особенно актуальны в современном мире. В этом случае Глутаргин представляет собой эффективное средство для ускорения инактивации и выведения токсических продуктов из организма. Таблетки Глутаргин сочетают в себе аргинин и глутаминовую кислоту, нейтрализующие в организме действие аммиака.

   

  Применение Глутаргина при алкогольной интоксикации заметно снижает влияние алкоголя на работу ЦРБ. Благодаря свойствам глутаминовой кислоты, в отличие от аналогов Глутаргина, препарат обладает антитоксическим и отрезвляющим эффектом. Способствуя уменьшению чувствительности сосудов к сосудосуживающим компонентам, положительные отзывы Глутаргин получает при патологии беременности, снижая иммунотоксикоз и повышая адаптогенные свойства организма.

   

  Уместно использовать медикамент при гепатите острой и хронической формы, циррозе печени и отравлениях различными ядами. В описании к Глутаргину подробно представлена дозировка и длительность приема препарата в зависимости от вида и степени интоксикации.

   

  Таким образом, купив Глутаргин, вы получите универсальное средство, устраняющее интоксикацию разного происхождения, тем более что цена на Глутаргин в Украине является более чем приемлемой. Несмотря на востребованность и эффективность данного препарата, доступна стоимость Глутаргина и в Киеве.

   

  Основными противопоказаниями, исключающими употребление данного средства, является лихорадка, повышенная возбудимость, а также нарушения функций почек, согласно инструкции Глутаргина.

  Таблетки Глутаргин 0.25 №30 Инструкция

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить аргініну глутамату 250 мг (0,25 г) або 750 мг (0,75 г);

  допоміжні речовини: дозування 250 мг – целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат; дозування 750 мг – целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кальцію стеарат.

   

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: дозування 250 мг – таблетки білого кольору, з плоскою поверхнею, з рискою і фаскою; дозування 750 мг – таблетки білого кольору, подовже­ної форми з двоопуклою поверх­нею, з рискою.

  Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Аргініну глутамат. Код АТХ А05В А01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Глутаргін – сіль аргініну та глутамінової кислоти, які відіграють важливу роль у забезпеченні біохімічних процесів нейтралізації і виведення з організму високотоксичного метаболіту обміну азотистих речовин − аміаку. Гіпоамоніємічні ефекти препарату реалізуються шляхом активації знешкодження аміаку в орнітиновому циклі синтезу сечовини, зв’язування аміаку у нетоксичний глутамін, а також підсилення виведення аміаку з центральної нервової системи та його екскреції з організму. Завдяки цим властивостям Глутаргіну знижуються загальнотоксичні,  у   т. ч. нейротоксичні ефекти аміаку.

  Глутаргін чинить також гепатопротекторну дію, зумовлену антиоксидантними, антигіпоксичними та мембраностабілізуючими властивостями, позитивно впливає на процеси енергозабезпечення в гепатоцитах.

  При алкогольній інтоксикації Глутаргін стимулює утилізацію алкоголю у монооксигеназній системі печінки, попереджає пригнічення ключового ферменту утилізації етанолу – алкогольдегідрогенази; прискорює інактивацію та виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу у результаті збільшення утворення та окиснення бурштинової кислоти; знижує пригнічувальний вплив алкоголю на ЦНС за рахунок нейромедіаторних збуджувальних властивостей глутамінової кислоти. Завдяки цим властивостям Глутаргін проявляє антитоксичний та витверезуючий ефекти.

  При патології вагітності завдяки ендотелійпротективній дії Глутаргін зменшує порушену проникність та тромборезистентність судин, попереджає гіперкоагуляцію, знижує чутливість судин до судинозвужувальних агентів (ендотелін, ангіотензин, тромбоксан), що спричиняють генералізований вазоспазм. Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту чинить судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові та функціональні властивості циркулюючих елементів крові. У результаті судинорозширювальних та антигіпоксичних ефектів Глутаргіну поліпшується материнсько-плодова гемодинаміка, знижується внутрішньоутробна гіпоксія плода. При патології вагітності препарат проявляє також антитоксичну та гепатозахисну активність, виступає як неспецифічний метаболічний регулятор обмінних процесів. Завдяки цим властивостям Глутаргіну у період вагітності знижується рівень імунних комплексів, що циркулюють у крові, зменшується вираженість синдрому «метаболічної» інтоксикації та імунотоксикозу, підвищуються компенсаторно-пристосувальні реакції організму.

  Глутаргін не проявляє ембріотоксичних, гонадотоксичних, мутагенних і тератогенних ефектів, не спричиняє алергічних та імунотоксичних реакцій.

  Фармакокінетика. Не досліджувалась.

  Клінічні характеристики.

  Показання. У складі комплексної терапії гострих та хронічних гепатитів різної етіології, у т. ч. при отруєнні гепатотропними отрутами (блідою поганкою, хімічними та лікарськими речовинами), при цирозі печінки, лептоспірозі.

  Печінкова енцефалопатія, що супроводжується гіперамоніємією.

  Стан гострого алкогольного отруєння легкої та середньої тяжкості, похмільний синдром, постінтоксикаційні розлади, спричинені прийомом алкоголю.

  Ускладнення у III триместрі вагітності: пізній гестоз, включаючи тяжкі його форми – прееклампсію та еклампсію, фетоплацентарна недостатність, хронічні патології гепатобіліарної системи у вагітних.

  Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Пропасниця, підвищена збудливість, тяжкі порушення фільтраційної (азотовидільної) функції нирок.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Ефект Глутаргіну на секрецію інсуліну підвищується при одночасному застосуванні амінофіліну. Глутаргін може підсилювати ефект антиагрегаційних засобів (дипіридамолу). Попереджає та послаблює нейротоксичні явища, які можуть виникнути при застосуванні ізоніазиду. Послаблює ефект вінбластину.

  Особливості застосування. При призначенні пацієнтам з порушеннями функ­цій ендокринних залоз слід враховувати, що препарат стимулює секрецію інсу­ліну та гормону росту. Препарат активує зв’язування аміаку у сечовину, що закономірно може супроводжуватися короткочасним підвищенням її рівня у крові.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека клінічного застосування препарату у I та II триместрах вагітності та у період годування груддю не досліджена. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

  Спосіб застосування та дози. Препарат призначати дорослим внутрішньо.

  Гепатити, гіперамоніємія. Призначати по 750 мг (3 таблетки по 250 мг або 1 таблетка 750 мг) 3 рази на добу протягом 15 днів, незалежно від прийому їжі. У разі необхідності доза препарату та курс лікування можуть бути збільшені до 20 днів. Вища разова доза становить 2 г, вища добова – 8 г.

  Алкогольне отруєння. Призначати по 1 г (4 таблетки по 250 мг) 4 рази на добу з інтервалами              1-2,5 години, у наступні 2-3 дні – по 500 мг (2 таблетки по 250 мг) 3 рази на добу. При алкогольному отруєнні тяжкого ступеня після курсу лікування ін’єкційними препаратами Глутаргіну призначати таблетки Глутаргіну у дозі 750 мг (3 таблетки по 250 мг або 1 таблетка 750 мг) 2 рази на добу протягом 20 днів. Для профілактики алкогольної інтоксикації – 2 г за 60-120 хвилин до прийому алкоголю.

  Патології вагітності (ІІІ триместр). Призначати по 250-500 мг (1-2 таблетки по 250 мг) 2-3 рази на добу протягом 10-15 днів. У разі необхідності разова доза препарату може бути збільшена до 750 мг (3 таблетки по 250 мг або 1 таблетка 750 мг), курс лікування – до 20 днів. Вища разова доза становить 750 мг, вища добова – 2,25 г.

  Діти. Ефективність і безпека застосування препарату дітям не досліджені, тому препарат не слід застосовувати цій віковій категорії пацієнтів.

  Передозування.

  Симптоми: посилення проявів побічних реакцій; можливі притаманні для глутамінової кислоти біль у грудній клітці, атріовентрикулярна блокада.

  Лікування: внутрішньовенне введення кортикостероїдів.

  Побічні реакції. Зрідка можливі:

  З боку травного тракту: нудота, біль в епігастрії, безпосередньо після застосування препарату, що минають самостійно.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, гіперемію, кропив’янку, ангіоневротичний набряк.

  Термін придатності. 2 роки.

  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка. Таблетки по 250 мг № 10×3, № 10×6, № 30, № 30×2 у блістерах у коробці або по 750 мг № 10×3, № 10×5 у блістерах у коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

  Таблетки Глутаргин 0.25 №30 Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Ирина Станиславовна 21.09.2016 Препарат принимала курсом, для защиты печени при приеме антибиотков, могу сказать, что побочных эффектов никаких не было, печень не пострадала-это факт, но как-то не знаю от препарата, это или нет. ну в любом случае, хуже не стало и хорошо. Заказывала вместе с антибиотиками, пробиотиками тут, конечно цена получилась внушительная, но на этом сайте и так самые адекватные и дешевые цены! Просто лечится дорого сейчас. спасибо вам за внимание и обслуживание! Нареканий нет.
  • Знаток 29.07.2016 Достаточно хороший гепатопротектор по разумной цене. правда в этой дозировке надо пить по 3 таблетки в день, но в целом-хорошее сочетание цена=качество
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Таблетки Глутаргин 0.25 №30 Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Таблетки Глутаргин 0.25 №30 Характеристики

  Лікарська форма Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках Источник: ГЛУТАРГІН, інструкція, застосування препарату ГЛУТАРГІН Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках
  Виробник ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м.Харків, Україна
  Вік Досвід застосування у дітей недостатній.
  Міжнародне найменування Arginine glutamate
  Показання Гострі та хронічні гепатити різної етіології, отруєння гепатотропними отрутами (блідою поганкою, хімічними та лікарськими речовинами), цироз печінки, лептоспіроз. Печінкова енцефалопатія, прекома та кома, що супроводжуються гіперамоніємією. Стан гострого алкогольного отруєння легкої та середньої тяжкості, похмільний синдром, постінтоксикаційнірозлади, що спричинені вживанням алкоголю. Источник: ГЛУТАРГІН, інструкція, застосування препарату ГЛУТАРГІН Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках
  Протипоказання Відносним протипоказанням є стан пропасниці, підвищена збудливість та психотичні реакції з бурхливим перебігом, тяжкі порушення фільтраційної (азотовидільної) функції нирок. Источник: ГЛУТАРГІН, інструкція, застосування препарату ГЛУТАРГІН Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках
  Склад склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 0,25 г; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат. Источник: ГЛУТАРГІН, інструкція, застосування препарату ГЛУТАРГІН Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва ГЛУТАРГІН
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовують при захворюваннях печінки. Гепатотропні препарати. Код АТС А 05В А 01. Источник: ГЛУТАРГІН, інструкція, застосування препарату ГЛУТАРГІН Таблетки по 0,25 г №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги