0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Інфаркт міокарда препарати

Знайдено 156 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще36 товарів

Статистика показує, що до інфаркту міокарда, у першу чергу, схильні чоловіки у віці 40-60 років. Серед жінок це захворювання зустрічається набагато рідше. Інфаркт міокарда — стан, характерний для пацієнтів з ішемічною хворобою серця, атеросклерозом, артеріальною гіпертонією. Також він може стати першим симптомом ІХС. До розвитку цього стану схильні курці, так як куріння призводить до звуження коронарних судин серця, знижує постачання кров'ю серцевого м'яза. У зоні ризику пацієнти з ожирінням, недостатньою фізичною активністю.

Ознаки розвитку й ліки від інфаркту міокарда

Серед симптомів виділяють тривалу інтенсивну стискаючо-давлячий біль за грудиною, який віддає в руку, спину, шию, лопатки. Прийом Нітрогліцерину не допомагає зняти біль. Також пацієнти скаржаться на зблідлу шкіру, появу холодного поту, стан непритомності. При гострому стані, больовий синдром може зникнути, для нього характерна лихоманка, артеріальна гіпотензія, симптоми серцевої недостатності.

Ознаки можуть бути дуже різноманітними, тому не завжди виходить поставити правильний діагноз максимально швидко. Зазвичай, інфаркт міокарда визначають за трьома критеріями:

  • характерний больовий синдром;
  • відображення змін на електрокардіограмі;
  • зміна показників біохімічного аналізу крові, що свідчать про пошкодження клітин серцевого м'яза.

Якщо є сумніви, лікарі можуть вдатися до додаткових досліджень. Зокрема, це можуть бути радіоізотопні способи визначення вогнища некрозу міокарда.

Профілактика передбачає щорічну диспансеризацію та своєчасну адекватну терапію хронічних захворювань — атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби і т. д.

Навіть найменша підозра на наявність інфаркту, має стати приводом для якнайшвидшого звернення до лікарні. Лікування проходить у стаціонарних умовах, у реанімаційному відділенні. Медикаментозна терапія включає:

  • знеболюючі препарати;
  • ліки для розчинення утвореного тромбу;
  • таблетки для зниження артеріального тиску;
  • сечогінні засоби, наприклад, Аспаркам;
  • лікарські препарати для зменшення об'єму циркулюючої крові й зниження частоти серцебиття.

Ефективність терапії часто залежить від того, скільки часу пройшло між появою симптомів і попаданням в лікарню. Після стаціонарного лікування, необхідний реабілітаційний період, який може зайняти до півроку. Деякі ліки знадобиться приймати протягом усього життя. Також дуже важливо відмовитися від куріння, дотримуватися дієти та інших рекомендацій свого лікаря. Це допоможе ще довгі роки насолоджуватися повноцінним життям.

Засоби від інфаркту міокарда: ціна в аптеці

Отримавши від лікаря список, кожен хоче придбати лікарські препарати за найбільш вигідною ціною. Для цього часто доводиться обійти кілька аптек, адже далеко не в кожній всі медикаменти є в наявності, а їх вартість може кардинально відрізнятися. Замість того, щоб витрачати на це час, просто введіть назву засобу на сайті «Аптека24». 

Ціни на Інфаркт міокарда препарати

Інфаркт міокарда препаратиЦіна
Каптоприл таблетки по 25 мг, 20 шт.
47,7грн
Калію оротат таблетки 0.5 N10
35,7грн
Магнікум таблетки при дефіциті магнію, 50 шт.
203,6грн
Лізинопріл таблетки по 5 мг, 20 шт.
45,1грн
Лізинопріл таблетки по 20 мг, 20 шт.
93,2грн