www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций

Loading...
    Купить Милдракор-Новофарм  5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Милдракор-Новофарм  5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Милдракор-Новофарм  5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Милдракор-Новофарм  5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
400.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций

Милдракор-Новофарм 100 мг/мл во флаконе 5 мл N10 – лекарственное средство, выпускаемое в форме ампул с раствором для инъекций. Основное действующее вещество – мельдоний. Также в составе присутствует вода для инъекций. Относится к категории препаратов, широко используемых в кардиологии. Мельдоний оказывает действие на состояние сердечно-сосудистой системы, используется при ряде заболеваний и патологических состояний. Может назначаться при ишемической болезни, стенокардии, инфаркте миокарда, хронической сердечной недостаточности и т. д. Также назначается при нарушении мозгового кровообращения, инсультах, гипертонической и диабетической ретинопатии, тромбозах, состояниях, угрожающих жизни пациента и т. д. Назначается лицам с высокими физическими нагрузками, при снижении работоспособности, а также в период абстинентного синдрома при алкоголизме.


Купить препарат

Купить Милдракор-Новофарм или его аналоги с тем же активным компонентом в составе можно на сайте Аптеки24 в Николаеве, Черкассах, Полтаве, Киеве и прочих отделениях. На территории Украины Милдракор-Новофарм реализуется по рецепту врача, цена указана на сайте. Перед использованием необходима консультация специалиста, тщательное диагностическое обследование, контроль за изменениями в состояния больного. 


Применение

Применение Милдракор-Новофарм исключительно по рецепту назначения от лечащего специалиста, в соответствии с прилагаемыми инструкцией и описанием. Раствор вводится внутривенно, один или дважды в сутки, в дозировании, устанавливаемом врачом. Длительность терапевтического курса составляет в среднем 1-1,5 месяца, в зависимости от преследуемых целей и наблюдаемых изменений в состоянии больного.


Противопоказания и побочные реакции

Препарат противопоказан при гиперчувствительности к активному компоненту, повышении внутричерепного давления, некоторых неврологических заболеваниях и расстройствах. Вероятны побочные реакции в виде: повышения показателей артериального и внутричерепного давления, аритмия, одышка, головные боли, головокружения, повышение потливости, тремор, слабость.


*****************


Мілдракор-Новофарм 100 мг / мл у флаконі 5 мл N10 - лікарський засіб, що випускається у формі ампул з розчином для ін'єкцій. Основна діюча речовина - мельдоній. Також в складі присутній вода для ін'єкцій. Відноситься до категорії препаратів, широко використовуваних в кардіології. Мельдоній впливає на стан серцево-судинної системи, використовується при ряді захворювань і патологічних станів. Може призначатися при ішемічній хворобі, стенокардії, інфаркті міокарда, хронічної серцевої недостатності і т. Д. Також призначається при порушенні мозкового кровообігу, інсультах, гіпертонічної і діабетичної ретинопатії, тромбозах, станах, що загрожують життю пацієнта і т. Д. Призначається особам з високими фізичними навантаженнями, при зниженні працездатності, а також в період абстинентного синдрому при алкоголізмі.


Купити препарат

Купити Мілдракор-Новофарм або його аналоги з тим же активним компонентом в складі можна на сайті Аптекі24 в Миколаєві, Черкасах, Полтаві, Києві та інших відділеннях. На території України Мілдракор-Новофарм реалізується за рецептом лікаря, ціна вказана на сайті. Перед використанням необхідна консультація фахівця, ретельне діагностичне обстеження, контроль за змінами в стану хворого.


Застосування

Застосування Мілдракор-Новофарм виключно за рецептом призначення від лікуючого фахівця, відповідно з доданими інструкцією і описом. Розчин вводиться внутрішньовенно, один або двічі на добу, в дозуванні, що встановлюється лікарем. Тривалість терапевтичного курсу становить в середньому 1-1,5 місяця, в залежності від переслідуваних цілей і зміни, що спостерігаються в стані хворого.


Протипоказання і побічні реакції

Препарат протипоказаний при гіперчутливості до активного компонента, підвищенні внутрішньочерепного тиску, деяких неврологічних захворюваннях і розладах. Вірогідні побічні реакції у вигляді: підвищення показників артеріального і внутрішньочерепного тиску, аритмія, задишка, головний біль, запаморочення, підвищення пітливості, тремор, слабкість.Цена Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МІЛДРАКОР-НОВОФАРМ

(MILDRAKOR-NOVOFARM)

Склад:

діюча речовина: meldonium;

1 мл містить мельдонію 100 мг;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В.

Клінічні характеристики.

Показання.

У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність) і дисгормональної кардіоміопатії; гострі та хронічні порушення кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальм і крововиливи у сітківку різної етіології, тромбоз центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна); знижена працездатність, фізичне перенавантаження; абстинентний синдром при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до мельдонію, підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах), органічні ураження центральної нервової системи (ЦНС).

Спосіб застосування та дози.

Шляхи введення – внутрішньовенно та парабульбарно.

Серцево-судинні захворювання.

У складі комплексної терапії 500 мг-1 г на добу (5-10 мл розчину для ін’єкцій), застосовуючи всю дозу одразу або розділивши її на 2 введення. Курс лікування – 4-6 тижнів.

Порушення мозкового кровообігу.

Гостра фаза – по 500 г (5 мл розчину для ін’єкцій) 1 раз на добу внутрішньовенно протягом 10 днів, у подальшому переходять на прийом внутрішньо. Загальний курс лікування – 4-6 тижнів.

Хронічні порушення – застосовують пероральну лікарську форму.

Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.

Судинна патологія і дистрофічні захворювання сітківки.

Парабульбарно по 0,5 мл розчину для ін’єкцій 1 раз на добу протягом 10 днів.

Розумові та фізичні перенавантаження.

По 500 мг (5 мл розчину для ін’єкцій) внутрішньовенно 1 раз на добу. Курс лікування – 10-14 днів. При необхідності лікування повторюють через 2-3 тижні.

Хронічний алкоголізм.

Внутрішньовенно по 500 мг (5 мл розчину для ін’єкцій) 2 рази на добу. Курс лікування –    7-10 днів.

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія, аритмія, зміни артеріального тиску.

З боку системи кровотворення: еозинофілія.

З боку центральної нервової системи: рідко – головний біль, запаморочення, психомоторні порушення, парестезії, тремор, збудження.

З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – діарея, нудота, блювання, біль у животі, диспептичні явища, металевий присмак у роті, сухість у роті або гіперсалівація.

Алергічні реакції: рідко – почервоніння та свербіж шкіри, кропив’янка, висипання, ангіоневротичний набряк, дуже рідко - анафілактичний шок.

З боку системи дихання: задишка, сухий кашель.

Загальні порушення та реакції у місці введення: гіперемія, біль у місці введення.

Інші: озноб, біль у грудях, слабкість, гіпертермія, пітливість.

Передозування.

Невідомо про випадки передозування препаратом Мілдракор-Новофарм.

У випадку зниженого артеріального тиску можливі головний біль, запаморочення, тахікардія, загальна слабкість. Лікування симптоматичне.

У випадку тяжкого передозування необхідно контролювати функції печінки та нирок.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування Мілдракору-Новофарм під час вагітності не доведена. Для уникнення можливого несприятливого впливу на плід препарат під час вагітності не призначати.

Невідомо, чи проникає мельдоній у грудне молоко. Якщо лікування Мілдракором-Новофарм для матері є необхідним, годування груддю слід припинити.

Діти.

Досвіду застосування дітям немає.

Особливості застосування.

Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок.

Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати Мілдракор-Новофарм   у першій половині дня.

Багаторічний досвід лікування гострого інфаркту міокарда та нестабільної стенокардії у кардіологічних відділеннях показує, що Мілдракор-Новофарм не є препаратом першого ряду при гострому коронарному синдромі.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу Мілдракору-Новофарм на швидкість реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Посилює дію серцевих глікозидів, нітрогліцерину, ніфедипіну, бета-адреноблокаторів та інших антигіпертензивних засобів і коронародилататорів. Сумісний з антиангінальними, анти-агрегантними, антиаритмічними, антикоагулянтними засобами. Можливе призначення разом із серцевими глікозидами, діуретиками, бронхолітиками.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мельдоній – структурний аналог γ-бутиробетаїну – речовини, яка є попередником карнітину. Препарат, пригнічуючи активність γ-бутиробетаїнгідроксилази, знижує біосинтез карнітину та транспорт довголанцюгових жирних кислот крізь мембрани клітин, перешкоджає накопиченню у клітинах активованих форм неокислених жирних кислот – похідних ацилкарнітину А, таким чином попереджаючи їх несприятливу дію.

Мельдоній відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання у клітинах; попереджає порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається   без додаткового споживання кисню.

У результаті зменшення концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн, якому притаманні судинорозширювальні властивості.

Механізм дії мельдонію визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження.

Препарат має виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і зменшує частоту нападів стенокардії.

При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу мельдоній поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, впливаючи на перерозподіл мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки.

Мельдонію властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної та вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і на клітинний імунітет.

Фармакокінетика.

Після внутрішньовенного введення максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 10-15 хв. Препарат метаболізується в організмі з утворенням двох основних метаболітів, які виводяться нирками. Період напіввиведення при прийомі залежить від дози та в середньому становить 3-6 годин. При тривалому застосуванні препарату період напіввиведення частково збільшується.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Несумісність.

Невідома. Розчин Мілдракор-Новофарм не слід змішувати в одному шприці з іншими препаратами.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Упаковка.

Флакони по 5 мл; по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці; по 1 або 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез».

Місцезнаходження.

Україна, 11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 38.


Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Милдракор-Новофарм 5 мл №10 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчиндля ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл у флаконі; по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці; по 1 або по 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону
Виробник Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Новофарм-Біосинтез", Україна
Вік Досвіду застосування дітям немає.
Міжнародне найменування Meldonium
Показання У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність) і дисгормональної кардіоміопатії; гострі та хронічні порушення кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальм і крововиливи у сітківку різної етіології, тромбоз центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна); знижена працездатність, фізичне перенавантаження; абстинентний синдром при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).
Протипоказання Підвищена чутливість до мельдонію, підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах), органічні ураження центральної нервової системи (ЦНС).
Склад діюча речовина: meldonium; 1 мл містить мельдонію 100 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва МІЛДРАКОР-НОВОФАРМ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Кардіологічні препарати.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги