0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Антитромботичні засоби

Знайдено 195 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Антитромботичні препарати призначаються для профілактики утворення тромбів. Їх поділяють на: антикоагулянти; антиагреганти; тромболітики.

Для виключення тромбоутворення призначаються антиагреганти — для артерій, а для вен і серцевих порожнин — антикоагулянти.

Антиагреганти і антикоагулянти

Засоби, що блокують агрегацію тромбів, називають антиагрегантами. Яскравий представник цієї групи ліків — ацетилсаліцилова кислота. Кислота успішно блокує активацію тромбоцитів, зменшуючи ризик повторення інфаркту міокарда, раптового летального результату після перенесення інфаркту, інсульту у хворих на миготливу аритмію. При існуванні заборони до застосування аспірину (виразки шлунково-кишкового тракту і т.д.), прописують Дипирідамол (Курантил). Використовують також Тіклопідин, Клопідогрель і Гепарін.

Ще одні антитромботичні ліки — група антикоагулянтів, серед яких виділяється гепарин. Навіть в малій дозі, введений під шкіру препарат дає сформований антитромботичний результат, зменшуючи ймовірність тромбозу вен на нижніх кінцівках, попереджаючи виникнення інфаркту у хворих на  стенокардію, зменшуючи утворення тромбів в артеріях і серці при інфаркті міокарда.

Низькомолекулярна форма гепаринів — Дальтепарин (Фрагмін), Надропарін і інші ліки, мають деякі переваги перед звичайним засобом:

  • при вливанні під шкіру не програють звичайному гепарину за ступенем впливу;
  • не потребують проведення регулярних лабораторних вимірювань;
  • мають набагато нижчий ризик кровотечі.

Непрямі антикоагулянти руйнують в печінці синтез вітаміну К — це дозволяє порушити коагуляційний ланцюжок. До цих препаратів належать Варфарин, Аценокумарол, Феніндіон. Їх в обов'язковому порядку прописують при наявності штучного клапана серця або при наявному ризику розвитку тромбоемболії.

Тромболітичні препарати

Тромболітики здатні розчиняти фібринові тромби, приводячи потік крові в нормальний стан. Їх призначення обумовлено інфарктом міокарда (в першій стадії розвитку 4-6 годин), тромбоемболією легеневої артерії і гострим венозним тромбозом ніг.

При цих станах застосовується антитромботична терапія наступними препаратами: стрептокінази (стрептази, Целіазой, Авелізіном).

Препарати з антитромботичною дією випускаються у вигляді таблеток, а також мазей і гелів, які використовують для лікування та попередження розвитку тромбофлебіту. Беручи до уваги неухильне зростання захворювань, пов'язаних з кровообігом, фармацевтичні лабораторії розробляють і випускають нові види ліків з антитромботичним ефектом.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Антитромботичні засоби

Антитромботичні засобиЦіна
Кардіомагніл таблетки по 75 мг, 100 шт.
161,1грн
Плестазол таблетки антитромботичні по 100 мг, 60 шт.
807,1грн
Магнікор форте таблетки по 150 мг, 100 шт.
111,7грн
Магнікор таблетки по 75 мг, 100 шт.
96,3грн
Варфарин-ФС таблетки по 2.5 мг, 100 шт.
98,7грн